Fenomen anneler😠

Ne engeli varmış?
Bedensel engelli omurga sorunlular kari koca kadinin kalp sikintilarida varmis bir ara cok cikiyordu kesfette ordan hakimim
Cocuktada sikinti var yuruyemiyordu vs
Ben onlara birsey diyemiyorum cunku calisamaz yani belli onlarin sorunlari adam koltuk degnekli vs
Bu kadar saglikli duzgun insanin para icin girdigi bu mecralarda onlar en masum geliyor bana

En cok para onlara lazim diye bakiyorum acikcasi takip eden etsin ama birde akli basinda eli kolu yerinde olupta ciğliğin en ust safhasinda dolasanlar var onlar daha sinir bozucu

Siz ben o , hicbirimiz birsey yapamayiz , kanunen yasaklanmasi gerekiyor bu durumlarin
Resmen cocuklar kendi ebeveynleri tarafindan suistimal ediliyor ve kimse cocuklari koruyamiyor

Bir kanun cikmasi lazim , belli yas altindaki cocuklarin bu sekilde kullanilmasi engellenmeli gercekten, anne babalari koruyamiyorsa devlet korumali çocukları

Bu çocukların nasıl bir geleceği olacak çok merak ediyorum. Daha 2-3 yaşından itibaren kadın gibi giydirilmeleri.. kuzenimin kızının fotosunu gördüm geçen. İlkokul öğrencisi, pantolon giymiş altında siyah fileli çorap. Arkadaş ilkokul çocuğu niye fileli çorap giyer? Niye ilkokul çocuğuna göre fileli çorap üretilir? Bunlar pedofiliye zemin hazırlıyor. Çocuğumun resmini çektirdiğim fotoğrafçı o kadar uyardığım halde herkese açık sayfasında paylaşmış. Görünce çıldırdım ve kaldırmasını söyledim. Anaokullarına kreşlere bakıyorum boy boy fotoğraf paylaşıyorlar sırf reklam için. Kızıma düğünde bindallı gelinlik giydirmiyorum diye ailede linç yedim ne olurmuş giyseymiş?? Yaşadığın olaya üzüldüm ama bir şey yapamazsın ağzı açık şekilde sorgulamadan onları takip eden, çocuklar üzerinden para kazanmalarına sebep olan yüzbinlerce insan var çünkü. Daha da kötüsü ordan gördükleri şekilde çocuklarını giydirmeleri süslemeleri. Makyaj çok basit kalıyor, sigara nargile,alkol içirilen çocuklar var. Bir ara görmüştük haberlerde bira içiriliyordu

Merhaba hanımlar.
Dün yaşadığım olay için fikir almak istiyorum. Şu Instagram da tiktok videoları paylaşılıyor ya (nefret ediyorum tiktok uygulamasından) kullanan kullanır, seven tabii beni ilgilendirmez. Kızdığım şey takipçisi olsun diye abuk subuk videolar çeken bir anne dün 3 yaşında bide 7 yaşında kızlarına makyaj yapıyor kahkaha atıyor ama fondöten, ruj, rimel, allık hepsinden sürdü. Takip etmiyorum aslında öneri olarak geliyor. Kadına dedim ki ben makyaj üretim fabrikasında çalıştım o kimyasallar çocuklara nekadar zarar veriyor bilseniz sürmezdiniz o yavrucakların cildi tazecik yazdığım sadece bu. Verdiği cevaplar sen dengesiz misin hayatımı kıskanıyorsun, laf söyleyemezsin bukadar kötü niyetli kıskanç olduğunu belli etme sizin gibiler kimseyi çekemez. Cevap hakkı vermeden engellemiş ya şikayet edeceğim çok sinir oldum. 3 yaşında çocuğa acıdım tiktok, makyaj, hadi kızım öpücük at ablalarına nasıl kızıyorum böyle annelere bana dengesiz falan dedi diye nasıl pişman ederim onu😔😔
Video elinde varsa sosyal hizmetlere ulaştır.

Antifenomen diye bir sayfa var çok eğlenceli orada paylaşıldı geçenlerde..bu şahıs gırgırla yerlerde iki büklüm temizlik yapmaya çalışırken arkadan robot süpürge dolanıyormuş evde.hatta fotoğrafta emoji koyarak süpürgeyi saklamaya çalışmış.evet hayat onlar için çok zor Allah yardımcıları olsun ama alenende ajitasyon yapıp insanları kandırma çabası içinde olamları çok yanlış.Acilen bu haksız kazanç ve rezillikle silsilesine bir el atılması lazım.
Ne komik yaa şimdi antifenomen sayfasını aradım bulamadım , o çifti görüyordum keşfette . Vay be

Merhaba hanımlar.
Dün yaşadığım olay için fikir almak istiyorum. Şu Instagram da tiktok videoları paylaşılıyor ya (nefret ediyorum tiktok uygulamasından) kullanan kullanır, seven tabii beni ilgilendirmez. Kızdığım şey takipçisi olsun diye abuk subuk videolar çeken bir anne dün 3 yaşında bide 7 yaşında kızlarına makyaj yapıyor kahkaha atıyor ama fondöten, ruj, rimel, allık hepsinden sürdü. Takip etmiyorum aslında öneri olarak geliyor. Kadına dedim ki ben makyaj üretim fabrikasında çalıştım o kimyasallar çocuklara nekadar zarar veriyor bilseniz sürmezdiniz o yavrucakların cildi tazecik yazdığım sadece bu. Verdiği cevaplar sen dengesiz misin hayatımı kıskanıyorsun, laf söyleyemezsin bukadar kötü niyetli kıskanç olduğunu belli etme sizin gibiler kimseyi çekemez. Cevap hakkı vermeden engellemiş ya şikayet edeceğim çok sinir oldum. 3 yaşında çocuğa acıdım tiktok, makyaj, hadi kızım öpücük at ablalarına nasıl kızıyorum böyle annelere bana dengesiz falan dedi diye nasıl pişman ederim onu😔😔

Böyle sayfalar görünce engelleyin böylece onların fenomenliğine yağ sürmezsiniz. Ben de aynısını yapıyorum. Çocuğu üstünden kazanç sağlayan anneler türedi çok maalesef.

Nefret ettiğin bir uygulamaya neden üyesin? Ve siz önce bence kendi eşinizi düzeltin başkasına sonra karışın (kadını haklamadım yanlış anlaşılmasın) ama mutsuz olup millete bulaşan insanları bi anlasam

Bana da herkes neden dorduzlerine hesap acmiyorsun yok zengin olursun yok her seyleri bedavaya gelir falan . Hakli olabilirler para konusunda cok da ihtiyacim var ama ben cocuklarimla zaten tek basima ilgileniyorum ev isi bakimlari hic vaktim kalmıyor ayrica benim cocuklarimi neden insanlar izlesin cocuklarimin her halini gorsun zaten etraf pislik dolu hic teşhir edemem kimse kusura bakmasin , varsın kit kanaat gecineyim
Dördüz müü harikasınız 😍 Allah kolaylık versin, mutlu ve bereketli ömürleri olsun❤️

Daha onların ayça mesut versiyonu var bende zamazingo diye bir sayfada denk geldim vergi kaçırıyorsun ödemiyorsun diyorlar pişkin pişkin engelliyim muafim ben dedi :KK57:
Geçen profilinde gezdim bir evladi var cocuk yuruyemiyor dogru düzgün yaşıtlarından geri kıskanıyorlar.nazar değmesin diye video atmıyorum yazmış bir takipcisine
Boyle tiplere ne diyebiliriz ki ama şu da var takipçi kitlesine bak o kadar abuk subuk ki ne yaparsan yap arkandayız yazanlar mi hep destek tam destek diyenler mi e vergi vermiyor olsun o engelli is yaparken reklam atarken paraları cebe indirirken engelli degil mi Allah vicdan versin
Ay deme ya. Zamadan önce benum radarimdaydi bunlar. Bazi şeyleri ekstra acindirdiklari çok belli. Sadece bunlar değil, kaydir dönemlerin çoğunu şu ara şikayet ediyorum

Merhaba hanımlar.

onlarla hiç münakaşaya girme hatta onlara tek bir yorum bile yapmayın, bu işlerden para kazandıkları için artık gözleri hiçbiş görmüo, doğru yanlış ayırt etme çizgisini geçmişler.

Ay deme ya. Zamadan önce benum radarimdaydi bunlar. Bazi şeyleri ekstra acindirdiklari çok belli. Sadece bunlar değil, kaydir dönemlerin çoğunu şu ara şikayet ediyorum
Bunları geç zamanın favorisi bu ara kapalı ve estetik mucizesi ikili var😁😁😁

Daha önce görmemiştim. İns filan kullanmıyorum. Ama üzüldüm bende. Zaten paraya ihtiyacı olan bir değil. Küçücük kızına bir anne neden öyle pozlar verdirir? Rabbim kötü insanlar dan korusun
Görmez olaydım :KK43: :KK43:
Siz söyleyince baktım şimdi. Çocuk değil bariz genç kız olmuş bu yavrucak.:KK43:
sık sık keşfetime düşüyor benim çokta güzel bir çocuk Allah esirgesin gördükçe kendi evladım gibi üzülüyorum inanın

Bende bir tane fenomen anne takip ediyordum günde belki 30 40 tane story atıyordu full çocuğu ve çocuğuna aldığı zibilyon tane kıyafet. Birgün neden çocuğunuzu kullanıyorsunuz dediklerinde benim hayatımın bir kısmını görüyorsunuz brn kazandığımı yine ona harcıyorum falan demişti. Yahu günün 30 saati sosyal medyadasın ne hayatının bir kısmı? Ondan sonra hiçbir şekilde çocuklu hesapları takip etmiyorum ve kendi fotoğraflarımıda kaldırdım. O makyajlı öpücük atan kız çocuğu videosu düşününce içim acıdı yemin ederim ya. Allah beyin versin şunlara

X