Fenomen anneler😠

Merhaba hanımlar.
Dün yaşadığım olay için fikir almak istiyorum. Şu Instagram da tiktok videoları paylaşılıyor ya (nefret ediyorum tiktok uygulamasından) kullanan kullanır, seven tabii beni ilgilendirmez. Kızdığım şey takipçisi olsun diye abuk subuk videolar çeken bir anne dün 3 yaşında bide 7 yaşında kızlarına makyaj yapıyor kahkaha atıyor ama fondöten, ruj, rimel, allık hepsinden sürdü. Takip etmiyorum aslında öneri olarak geliyor. Kadına dedim ki ben makyaj üretim fabrikasında çalıştım o kimyasallar çocuklara nekadar zarar veriyor bilseniz sürmezdiniz o yavrucakların cildi tazecik yazdığım sadece bu. Verdiği cevaplar sen dengesiz misin hayatımı kıskanıyorsun, laf söyleyemezsin bukadar kötü niyetli kıskanç olduğunu belli etme sizin gibiler kimseyi çekemez. Cevap hakkı vermeden engellemiş ya şikayet edeceğim çok sinir oldum. 3 yaşında çocuğa acıdım tiktok, makyaj, hadi kızım öpücük at ablalarına nasıl kızıyorum böyle annelere bana dengesiz falan dedi diye nasıl pişman ederim onu😔😔
Tik tok videolarının tamamından nefret ediyorum.
Herkesin zorluklarla eğitim alıp tırnaklarıyla biryerlere gelmesine rağmen vasıfsız insanların fenomen olup kolayca para kazanmasındanda nefret ediyorum.:kızgın:

Bunlar nasıl para kazanıyo cidden soruyorum takip etmiyorum kimseyi mesela mobilya falan alcaksam dekorcuları takip ederim gibi ama önerilerde çıkıyo anneler falan reklam mı alıyolar resimlere herkes ulaşıyo ne kadar tehlikeli ve içler acısı

Çocuğunu kullanarak fenomen olan hiçbir anneyi ciddi almıyorum ve takip etmiyorum çünkü ne dersek diyelim paradan gözü dönmüş ve çocuğunun özel hayatını hiçe sayan insanlara laf anlatılmaz. İlerleyen yıllarda bu çocukların ebeveynlerine açtığı davalara çok denk geleceğiz.

Çok ünlü bir tiktok fenomeni çocuk doğurdu ki eminim para kazanmak için yaptı bunu. ÇÜnkü Hiç bir anne çocuğu acı çeksin istemez. Çocuğun ağzından şu cümle çıktı. "video ve fotoğraf çekmesek para kazanamayız" ve bunu diyen çocuk 3 4 yaşlarında.

Merhaba hanımlar.
Dün yaşadığım olay için fikir almak istiyorum. Şu Instagram da tiktok videoları paylaşılıyor ya (nefret ediyorum tiktok uygulamasından) kullanan kullanır, seven tabii beni ilgilendirmez. Kızdığım şey takipçisi olsun diye abuk subuk videolar çeken bir anne dün 3 yaşında bide 7 yaşında kızlarına makyaj yapıyor kahkaha atıyor ama fondöten, ruj, rimel, allık hepsinden sürdü. Takip etmiyorum aslında öneri olarak geliyor. Kadına dedim ki ben makyaj üretim fabrikasında çalıştım o kimyasallar çocuklara nekadar zarar veriyor bilseniz sürmezdiniz o yavrucakların cildi tazecik yazdığım sadece bu. Verdiği cevaplar sen dengesiz misin hayatımı kıskanıyorsun, laf söyleyemezsin bukadar kötü niyetli kıskanç olduğunu belli etme sizin gibiler kimseyi çekemez. Cevap hakkı vermeden engellemiş ya şikayet edeceğim çok sinir oldum. 3 yaşında çocuğa acıdım tiktok, makyaj, hadi kızım öpücük at ablalarına nasıl kızıyorum böyle annelere bana dengesiz falan dedi diye nasıl pişman ederim onu😔😔

Hayatta tek vasıfları doğurmuş olmak, vasıfsa tabi bu
Ona tutunup yaşamaya çalışıyorlar, aslında çok acınacak haldeler
Lakin elden ne gelir ki çocuğun annesi o ve kapasitesi malum, muhatap olmamak en güzeli, boş ver

Aman şöyle varoş insanlara laf anlatmaya calismayin lütfen, boşu boşuna siniriniz bozulur. Böylelerinin hayattaki tek başarısı bütün memeli canlilarin yapabildiği şeyi yapıp çocuk doğurmak, bir de tiktokta saçma sapan videolar çekip güya fenomen olmak. Ezikliklerini kamufle etmek, yüzlerine vurulmasından kaçınmak için de herkese böyle saldiriyolar, küçük dağları ben yarattım modundalar. Halbuki yolda görseniz selam vermeye tenezzül etmezsiniz

Merhaba hanımlar.
Üzülme canım. Ezik varoş işte. Cebi 3 kuruş para görmüş diye adam olmuş.

Hayatta tek vasıfları doğurmuş olmak, vasıfsa tabi bu
Ona tutunup yaşamaya çalışıyorlar, aslında çok acınacak haldeler
Lakin elden ne gelir ki çocuğun annesi o ve kapasitesi malum, muhatap olmamak en güzeli, boş ver
Onlar da biliyorlar bunu, talihsiz bir savunma mekanizmasına maruz kalmış bu yüzden konu sahibi. Ceplerinde bir tomar parayla da gezseler eziklik duygusunu içlerinden atamayacaklar. Çünkü emek vererek, zekalarını kullanarak elde ettikleri kazanç değil, kolay para kazanmak için ya cinsellik kullanacaktı, ya da çocuğunu süsleyip ponçik ponçik kameranın önüne koyacaktı.

Bunlar nasıl para kazanıyo cidden soruyorum takip etmiyorum kimseyi mesela mobilya falan alcaksam dekorcuları takip ederim gibi ama önerilerde çıkıyo anneler falan reklam mı alıyolar resimlere herkes ulaşıyo ne kadar tehlikeli ve içler acısı
Evet onu anlamadım zaten takip etmiyorum edeceğim karakter olmayan insanlar sayfama düşüyor nasıl bilmiyorum 🤷‍♂️

X