Fenomen anneler😠

Bana da herkes neden dorduzlerine hesap acmiyorsun yok zengin olursun yok her seyleri bedavaya gelir falan . Hakli olabilirler para konusunda cok da ihtiyacim var ama ben cocuklarimla zaten tek basima ilgileniyorum ev isi bakimlari hic vaktim kalmıyor ayrica benim cocuklarimi neden insanlar izlesin cocuklarimin her halini gorsun zaten etraf pislik dolu hic teşhir edemem kimse kusura bakmasin , varsın kit kanaat gecineyim

Bana Göre bu tür istismari engellemek icin yasa cikartmalari lazim cocukkari korumak adina. Gecen Almanyada ortaya cikti. Pedofiller sosyal medyadan cocuklarin resimlerini toplayip aralarinda paylasip cocuklara puan veriyor. Bu kadar sexy bu kadar "s*" diye. Aralarinda ünlülerin de cocuklari var. Bu tür kadinlar kendileri bi halt basaramadiklari icin cocuklarini kullaniyorlar net

Bende birkaç haftadır bunu düşünüyorum kızıma etkinlik bulmak için bir hesap açtım neyse bir bayanı takip ediyorum güzel şeyler yapıyor falan ama baktım ki kızlarının her anını paylaşıyor hatta geçen tuvalet eğitimi başlamış büyük kızı küçük kızına kitap okuyor o şekilde çekmiş klozette oturuyor küçük kızı da emoji koymuş ama görünce olmadı dedim ya birde sanki her anları öyle geçiyor gibi bir hava he sonra farklı ürünlerin tanıtımı başladı çekiliş vs ya bunu neden yapıyorlar dedim cidden mesela ben şuan kızlarımı uyutuyorum telefonu elime aldım birde akşam uyuturken alıyorum normal zamanda telefon hep saklı bir yerlerde hem bu kadar etkinlik düşkünü olup oynayıp hem nasıl çekiyorlar artık takip etmiyorum kızıyorum birde bayılan ayılan anne grupları var arkada ya evde kendi çocuğuna bayılmaz milletinkine bayılır

Bana da herkes neden dorduzlerine hesap acmiyorsun yok zengin olursun yok her seyleri bedavaya gelir falan . Hakli olabilirler para konusunda cok da ihtiyacim var ama ben cocuklarimla zaten tek basima ilgileniyorum ev isi bakimlari hic vaktim kalmıyor ayrica benim cocuklarimi neden insanlar izlesin cocuklarimin her halini gorsun zaten etraf pislik dolu hic teşhir edemem kimse kusura bakmasin , varsın kit kanaat gecineyim
Forum konusuyla alakasız ama dördüzleri ve tek başıma bakıyorum kelimelerini duyunca "Allah kolaylık versin" demeden geçemedim. Dört bebeğe tek başına nasıl bakabilir ki bir insan, yürekten tebrikler.

Merhaba hanımlar.
Dün yaşadığım olay için fikir almak istiyorum. Şu Instagram da tiktok videoları paylaşılıyor ya (nefret ediyorum tiktok uygulamasından) kullanan kullanır, seven tabii beni ilgilendirmez. Kızdığım şey takipçisi olsun diye abuk subuk videolar çeken bir anne dün 3 yaşında bide 7 yaşında kızlarına makyaj yapıyor kahkaha atıyor ama fondöten, ruj, rimel, allık hepsinden sürdü. Takip etmiyorum aslında öneri olarak geliyor. Kadına dedim ki ben makyaj üretim fabrikasında çalıştım o kimyasallar çocuklara nekadar zarar veriyor bilseniz sürmezdiniz o yavrucakların cildi tazecik yazdığım sadece bu. Verdiği cevaplar sen dengesiz misin hayatımı kıskanıyorsun, laf söyleyemezsin bukadar kötü niyetli kıskanç olduğunu belli etme sizin gibiler kimseyi çekemez. Cevap hakkı vermeden engellemiş ya şikayet edeceğim çok sinir oldum. 3 yaşında çocuğa acıdım tiktok, makyaj, hadi kızım öpücük at ablalarına nasıl kızıyorum böyle annelere bana dengesiz falan dedi diye nasıl pişman ederim onu😔😔
Nereye şikayet edeceksiniz ?
Konuyla alakali değil de herkesin ağzında bir şikayet. Etsenizde birşeye çıkacağını sanmam

Bana Göre bu tür istismari engellemek icin yasa cikartmalari lazim cocukkari korumak adina. Gecen Almanyada ortaya cikti. Pedofiller sosyal medyadan cocuklarin resimlerini toplayip aralarinda paylasip cocuklara puan veriyor. Bu kadar sexy bu kadar "s*" diye. Aralarinda ünlülerin de cocuklari var. Bu tür kadinlar kendileri bi halt basaramadiklari icin cocuklarini kullaniyorlar net
Tatlimmm bizde şimdi vergi olayıyla ilgili bir yasa çıkacak bizim varoslar vergiyi duyunca zaten kapatırlar para için yapıyorlar😁😁

Ayy masallah sübhanallah galiba 3 u kız biri erkek demi. Allah bağışlasın. Vatana millete size hayirli birer evlat olsunlar inşallah. Şizede kolaylıklar ve sabırlar diliyorum :)

Mine ve Şevki var instada o kadına ne zaman çocuğuna şunu bunu yapma deseler... Fesatlar,kiskanclar diyip durur😁😁
Ayy onlarda nefret ediyorum. Engelledim kesfette bile çıkmasın diye. Ful ajitasyon, kendini acındırma. Ulan madem rahatsızsin ilki büyümeden ne diye ikinciye hamile kaldın. Geçen şey gördüm en son, hamilelik fotoğrafı paylaşıyorum çocuğu olmayanlar kıskanıyor sanirim gibi bisey yazmış. Valla her gördüğümü şikayet etmeye çalışıyorum. Hatta iyi aklıma geldi, cimere yazayım da maliye bi sorgulasın bunlari

Neden şaşırdınız ben de ona şaşırdım. 3 kuruş para için mahremi günahı sevabı herşeyi unutup kızlarını cocuklarını medyaya teşhir eden ki bana göre pazarlayan binlerce gelişimi tamamlanmamış beyinsiz anne müsvetteleri ile dolu etraf. Yeterki para kazansınlar evleri yatak odaları ne yeyip içtikleri nerelere gittikleri meydanda herkesin. Ahlaksız bir millet olup çıktık. fenomenlikleri yerin dibine batsın.

Ömer Tuba mıdır liya mıdır nedir sık sık keşfetime düşüyor.Maşallah bebekleri çok tatlı Allah bağışlasın ama malum sitenin skandalından bir gün sonra yine tesadüfen oradan link verdiğine denk geldim 2 çocuk annesi kadınsın otur bir düşün ülke ayağa kalkmış sen link derdindesin...

Ayy onlarda nefret ediyorum. Engelledim kesfette bile çıkmasın diye. Ful ajitasyon, kendini acındırma. Ulan madem rahatsızsin ilki büyümeden ne diye ikinciye hamile kaldın. Geçen şey gördüm en son, hamilelik fotoğrafı paylaşıyorum çocuğu olmayanlar kıskanıyor sanirim gibi bisey yazmış. Valla her gördüğümü şikayet etmeye çalışıyorum. Hatta iyi aklıma geldi, cimere yazayım da maliye bi sorgulasın bunlari
Daha onların ayça mesut versiyonu var bende zamazingo diye bir sayfada denk geldim vergi kaçırıyorsun ödemiyorsun diyorlar pişkin pişkin engelliyim muafim ben dedi :KK57:
Geçen profilinde gezdim bir evladi var cocuk yuruyemiyor dogru düzgün yaşıtlarından geri kıskanıyorlar.nazar değmesin diye video atmıyorum yazmış bir takipcisine
Boyle tiplere ne diyebiliriz ki ama şu da var takipçi kitlesine bak o kadar abuk subuk ki ne yaparsan yap arkandayız yazanlar mi hep destek tam destek diyenler mi e vergi vermiyor olsun o engelli is yaparken reklam atarken paraları cebe indirirken engelli degil mi Allah vicdan versin

Bir de bir zamanlar takip ettiğim Almanya da yaşayan bir fenomen var kızları o kadar tatlı o kadar güzel ki insan bakmaya kıyamaz. Fakat bu ortamda çook yanlış videolar fotoğraflar çekip yayınlamak

malesef bu kapsamdaki fenomenlerin çoğu çocukları ve onlarla ilgili paylaşımları olmasa fenomen olabilecek başka becerileri olmayan insanlar.
çocuklarının sevimliliklerini / güzelliklerini kullanarak bunun üzerinden para kazanıyorlar.
hatta çoğu konunun uzmanı olmadığı, bilgisiz olduğu halde öneriler dahi verebiliyor rahatlıkla.
yazık cidden.

Instada bi sayfa var. Bazen bu şekilde fenomenlerin sahtekarlıklarını paylaşıyor. Geçenlerde bir hanımefendi çocuğumun dudağı yırtıldı diye çocuğunun kanlı atletini paylaşmis ve instadan doktor aramış. Sonra paylaştığı fotolarda ise çocuğun ağzında burnunda çok şükür bir şey yoktu. Yani lafın kısası para ve takipçi kazanmak icin her seyi yapabiliyorlar.
Ama ben bu konuda Muge Anlı kafasindayim. Çocukların foto ya da videolarını paylaşmak bana çok yanlış geliyor

X