Femera ve ovitrelle ile hamileyimmmm

Kızlar femaradan sonra duphastonu nasıl kullandınız anlatır mısınız? S simba3548 fufucum
Femara’dan 1 hafta sonra başladım dupaston’a ben. Günde 2 defa her gün aynı saatte alıyorum. Gebelik pozitif çıkana kadar doktor vermiş olduğu vitaminlere de devam ettirdi. pozitiften sonra omega 3 ve folikasite başlattı sadece. Dupaston’a da hala devam ediyorum. Doktor kontrol gününe kadar devam etmemi söyledi.

Siz başladınız mı femara ya?

Anladım. Evet bende bugün başladım. Bana doktorum çatlama olduktan sonra başlamamı söyledi. Sabah akşam 10 gün boyunca. Anladığım sen bıraknamışsın duphastonu devsm etmişsin öylemi

Anladım. Evet bende bugün başladım. Bana doktorum çatlama olduktan sonra başlamamı söyledi. Sabah akşam 10 gün boyunca. Anladığım sen bıraknamışsın duphastonu devsm etmişsin öylemi
Pardon eksik yazmışım, femaradan 1 haftasonra çatlatma iğnesi oldum, iğneden sonra dupastona başladım ben de.
Zaten sürecin sonunda gebelik pozitif çıktığı için doktor devam edeceksin dedi, negatif çıksaydı bırakıp periyodun başlamasını bekleyecektim bikaç gün. Size de güzel hayırlı haberler olsun, şifa olsun vitamin takviyesi vermedi mi doktorunuz? Benim periyodumun 3. Gününden sonra femarayla birlikte vitamine de başlatmıştı.

İki aydır omega3 inositol dvit coraspirin kullanıyorum zaten ama doktorum gebe kalırsan ilaçlarda düzenleme yaparız dedi.
Teşekkür ederim inşallah bana da nasip olursağlıcakla kucağına alırsın inşallah sende
Kusura bakma çok soru sordum iğneden sonra kaçıncı gün gerçek pozitifi görmüştün

Hiç önemli değil burada amacımız zaten bilgi paylaşımı yardımcı olabiliyosam faydam dokunacaksa ne mutlu bana

14’ünde iğne oldum, 29’unda test yaptım sabah ilk yaptığımda yok gibi silikti ben görmek istediğim için görüyorum diye düşündüm. Sonra 3,5-4 saat sonra 11 gibi 2. Testi yaptım. (Tabi bu süreçte tuvalete de hiç gitmedim) 2. Testte silik çizgi çıktı ama bu defa görülüyodu. o yüzden apar topar öğleden sonra doktora gittim gösterdim testleri, kan testine yolladı hemen beni, onda da pozitif çıktı. Yani 29’unda pozitif olduğumu öğrendim.
Doktor kullandığım vitaminleri bırakmamı söyledi, sadece folik asit ve omega3 verdi. başka bi konu altında başka birisi de söylemiş gebeliğin başında doktorlar vitaminleri kesiyomuş tutunma yerleşme oluşma sürecini etkiliyo demekki. o yüzden senin de doktorun düzenleme yapacağız derken ondan bahsetmiş olabilir.

Teşekkür ederim ayrıca inşallah en büyük dileğim bu şu an için sağlıkla gelmesi Allahım sana da bu mutlu haberleri göstersin tez zamanda güzel haberlerini alalım

Anladım canım çok teşekkür ederim uzun uzun anlattığın için. Amin İnşallah isteyen herkese sağlıcak kavuşmak nasip olur

Allah kucağına almayı nasip etsin canım sağlıkla gelsinler dünyaya ama şeyi anlamadım 5. Gün ovitrelle yaptım demişsin 2 günde yumurtalar nasıl büyüdü onu anlamadım ben ??

merhaba. bende bugün femaranın muadili letrasan diye bir ilaca basladım. doktorum femarayı bulamayabilirsin bundan al dedi. daha öncesinde iki kere klomenle denedik ama olmadı. kimyasal gebelik geçirdim geçen ayda. 5 gün femarayı kullanıcam haftaya bugünde kontrole cagırdı onun haricinde genno feno sarol diye bi ilaç kullanıyorum demir eksikliği için, inşallah herşey gönlümüzce olur. sizle ilaca aynı gün baslamıs oldugum icin yazmak istedim belki berabr takip ederiz:)

Aslında benim de ilacın üstünde letrozol yazıyor doktorum bu femara dedi bana aynı şey oluyor yani. Sende adetin 3.günü mü başladın çok iyi ya ben topic açtım hatta bu ay femara kullananlar diye gelmek istersen. Gelişmeleri falan paylaşırız ordan. Bak burda

tamamdır geliyorum

Merhaba kullandığınız takviye ocean mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…