Femera ve ovitrelle ile hamileyimmmm

Dr muayene etmiştir zaten yumurtanın büyüme durumuna göre iğne yaptırıyor . İstediği olgunluğa ulaşınca yaptırıyor. Kaç mm di yumurtanız söyledi mi dr. Benim sağ yumurta 18 mm sol yumurta 16 mm ertesi gün yaptırdı iğneyi

Ya Allah hayırlı etsin Allah a şükürler olsun canım bende 34 yaşındayım ya ocakta dış gebelik geçirdim simdi yine deniyorum femarayj kac ay kullandın

Bende 34 yaşımdayım. Femera ilk ayımdı bir kez kullanmış oldum sadece. Rabbim sizlere de nasip etsin

Merhaba sağlıkla kucağınıza alın inşallah bebeğinizi, benim bir sorum olacaktı. 5.günü ovitrelle vurulmuşsunuz . Adetğn 5. Günü mü ? Maşallah çok hızlı büyümüş yumurta. Kaç ml. Di acaba büyüklüğü? , birde 14 gün sonra adet olmam gerekiyor du deyince adet periyoduyla mı ilgili acaba

Merhaba canım,
Hayır adetin 3. Günü kullanmaya başladım femerayı 5 gün sabah akşam içtim. 5.günün sonunda ovitrelle iğne oldum. Sağ yumurta 18 mm sol yumurta 16 mm idi.çatlamadan 14. Regl olunur. Yani benim reglm düzenli hep öyle olmuştur. Herkeste değişebilir. Ben iğneden 19. Gün öğrendim. İnşallah Rabbim size de nasip eder

merhabalar

2 tane çikolata kistim olduğu için bu ay doktor kontrolüyle ilerleyip ilk defa femara, ovitrelle çatlatma iğnesi ve dupaston kullandım.
2 gün önce 2 tane test yaptım; sabah ilk yaptığımda hiçbir şey çıkmadı, 4 saat sonra yaptığımda çok silik çizgi çıktı. Aynı gün öğleden sonra doktora gidip test verdim, pozitif çıktı hamdolsun. ama insan inanamıyor idrak edemiyor. doktorum 10 gün sonra gel muayene edeceğiz dedi. Yine de okuyup araştırdıklarım sonrasında içinde insanın şüphe de kalıyor. Çok araştırmak da iyi bir şey değil insanı uyku da tutmuyor gece gece :)) eşimle dün akşam yine gebelik testi aldık saat 11 gibi yapacağım yeniden.
sanırım doktor kontrolü, kese ve içinde bebişkoyu görünceye kadar bu idrak edememe evresi devam edecek.

Allahım isteyen her birimizin kucaklarını minnoş tanecikleriyle sağlıklı huzurlu mutlu şekilde doldursun.

Bu ay her birimiz için çok güzel bir ay olsun, en güzel haberleri alalım.. sevgiler..

Bende 34 yaşımdayım. Femera ilk ayımdı bir kez kullanmış oldum sadece. Rabbim sizlere de nasip etsin
Yorumları okurken farkettim. Sizinle aynı yaştayız ve ben de ilk defa kullandım geçen ay. Yumurta kontrolüne gittiğimde de aynı mm sahip yumurtalarımız varmış. Ve kan testim pozitif çıktı çok şükür, ama üstte yazımda yazdığım gibi doktor kontrolünü bekliyorum bi de kaçamak bugün çift çizgi görecek miyim diye test yapıcam yine :)) Şansa bak. insan böyle okuyup görünce daha da bi mutlu hissediyor

Teşekkür ederim yanıtınız için, yani ovitrelle olduysak adet döngümüz değişecek inşallah 9 ay kadar hepimizin

inanın bende hala aynı durumdayım. İnanamıyorum şaka gibi geliyor ve korku var. İlk kan testinden sonra dr ikinciye gerek yok cuma gelin bakalım dedi dün dayanamadım tekrar kan testi yaptırdım yükselme var mı diye çok şükür 1000 e ulaşmış. Allah ım sağ Salim ilerletsin inşallah

Maşallah Ben kan yeniden vermesim ama Ben de bugün öğlen gebelik testi yaptım dayanamadım önceden silik çıkmıştı çünkü, net çift çizgiyi gördüm maşallah bugün yeniden içim pır pır oldu. ayın 9’unda doktorum kontrol tarihini söyledi. Ama 9’una kadar nasıl dayanacağım bilmiyorum sağlıkla inşallah. Size de kasıkta batışma oluyo mu? Oturup kalktığım anda bi anda kasığım kasılıyo bir şey saplanıyo gibi hissediyorum. Bi de arada karnım ağrıyo adet sancısı gibi ama çok daha hafifi.
Allah isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin

Size de moral olsun :)) benimde prolaktinim 47 çıkmıştı doktor bana asla çocuk sahibi olamazsın demişti ve aynı hastaneden başka doktora gittim yanlış hatırlamıyorsam dostinex verdi 1 günde yarım kullanıyordum . 3. Gün kullandım galiba . 1 kere regli oldum sonrasında . hatta 3-4 hazirandan önerilen bir doktordan randevu aldım gittim doktor bana hormon tahlil kağıdı vermişti bunları yaptır gel demişti . Kan falan da almamıştı tabi . 1 hafta sonra hamile olduğumu ögrendim gebelik testiyle. çünkü ben gebeliğimi öğrendiğim zaman 3 aylık falandı hemen hemen . Gecikme çok yaşıyordum . Birde doktor öyle deyince hevesim hep gitti çok üzülmüştüm diyet ve spor yapıyordum. Diğer doktor hiç gebelik tahlil vs yapmadı . Üzerinden 4 yıl geçtiği için fazla hatırlamıyorum ama belki size de umut olur umudunuzu kaybetmeyin ben 2 .çocuk düşüncesini rafa kaldırdım bu ay itibariyle . Zaten 1.5 senden fazladır da olmuyordu . Eşimin tutarsız davranışları var onu gözlemlemek istiyorum bu zamana kadar da olmaması Rabbimin bi sınavıdır diyorum hayırlısı olsun sizde sıkmayın canınızı gerçekten zamana bırakın

Aynen geçmiyor zaman benim bu akşam üzeri kontrolüm heyecanla bekliyorum Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah. Şans mücize resmen. Rabbim in meleği

Evet hem de nasıl batmalar oluyor korkuyorum bazen hala adet olacakmışım gibi geliyor. Hala devam ediyor akıntım da devam ediyor bugün dr ne diyecek bakalım

Evet hem de nasıl batmalar oluyor korkuyorum bazen hala adet olacakmışım gibi geliyor. Hala devam ediyor akıntım da devam ediyor bugün dr ne diyecek bakalım
Evet ben de korkuyorum adet mi olacağım acaba diye ama dupaston kullandığım için zaten onu bırakmadan da normal olarak olamam doktor kullanmaya devam et bırakma demişti.
ben normalde de çok fazla akıntısı olan biri değilim, o yüzden şu an için çok fazla akıntım yok ama ara ara akıntım da oluyor evet.

Akşam üzeri doktor kontrolü sonrası güzel haberlerini bekliyorum çok heyecanlıı

Sırf 47 çıktı diye mi öyle dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…