Femara +ovitrelle

Bünyeden bünyeye değişiyor bugün 12.gunum sancı var dün mide bulantısı ve kusma vardı ben 8.gunden sonra test yapmadım 7 bariz belliydi ama sekizde varla yok arasındaydi ama etkisi 14.gune kadar sürüyor diye biliyorum ben

Bir yerde okumuştum aşırı su tüketimi de çok çabuk vücuttan atılmasına neden oluyor ben aşırı su tüketen biriyim günde 3 4 litre vs içiyorum abartısız

Kızlar bugün 13.gunum ve test yapacağım dualarınızi eksik etmeyin bu sefer ilk defa ama ilk defa aşırı heyecanım var tedavi görmeden önce de testler yapıyordum bu kadar heyecan yoktu

Adet gorunmedikce umut var demektir 11 gün varmış daha hem.. Bence umutsuzluğa kapılmayın, biraz daha bekleyin

Amaa işte kuruma çizgisini degilmi anlamdiramadim inşallah vardir
Umutsuzluğa kapılmayın geç döllenme olabilir teste gözükmemiş olabilir belli bir betaya ulaşması lazım teste gözükmesi için adetinize daha çok var. Burda çatlatma iğnesiyle 17. 19. Gün pozitif olanlar okudum hiçbir şey kesin değil daha umarım hamilesinizdie

Aminnn aminnn inşallah hayalet gibi bir çizgi çıkti varlığı ile yokluğu arasında kaldım kuruma çizgiside olabilir diye düşündüm yarın tekrar dan ilk idrar ile yapacağım inşallah pozitif sonucu alırım Rabbim anne olmak isteyen ve anneliği hak eden herkese nasip etsin tez zamanda sağlıklı bir şekilde

Sabırlı olmak çok zor daha yeni 9 Ağustos Cuma günü iğneyi vuruldum vücudumda ki her değişikliği kendime yormam üzüyor beni sonra

Ay benim de ovitrelle 7. Günüm ve aşırı silik çıktı ikinci cizgii
Benim bugün 5. Günüm 9 Ağustos da ovütrella iğnesi yapıldı test yapmayacağım kendimi zor tutuyorum adetime iki gün kala yapmayı düşünüyorum. Beklemek üzüyor ve yoruyor beni. 4 tane düşük yaptım umutlanmak istemiyorum

Gerçekten öyle benim 13.gunum adet sancısı gibi tuaf sancı var araştırmalarima göre de eğer gebelik yoksa adet olunuyormus ama benim adetime normal şartlarda 11 gün var çok tuaf duygular içerisindeyim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…