Femara +ovitrelle

Kızlar merhaba femara +ovitrelle kullanıp hamile kalan var mı bugün iğnenin 8.gunu dün 7siydi test pozitifti bugün negatif pozitife dönme ihtimali var mı?
Merhaba çok erken bence 15. Gün yapın iğnenin içinde gebelik hormonu var hepsi pozitif çıkar .. negatifse pozitife dönme şansı var tabi iğnenin amacı bedeni üremeyi desteklemek artık kendi kendine tuttuysa hcg kendiliğinden artması gerekir

Merhaba çok erken bence 15. Gün yapın iğnenin içinde gebelik hormonu var hepsi pozitif çıkar .. negatifse pozitife dönme şansı var tabi iğnenin amacı bedeni üremeyi desteklemek artık kendi kendine tuttuysa hcg kendiliğinden artması gerekir
13.gunum bugün ben iğnenin etkisi geçer diye düşünüyorum

Eklentiler

• IMG_20240814_225456.jpg
    IMG_20240814_225456.jpg
    135,5 KB · Görüntüleme: 28
İnşallah bebeğim vardır bugün 14. Günüm ve ara ara adet sancısı geliyor Rabbim tez vakitte kucağımızi sağlıklı bir şekilde doldursun

Merhaba kızlar bir soru soracağım ben Ovitrelle 18. Gün adet oldum ama özür dileyerek söylüyorum adet kanamam herzamaankinden az geliyor sizce normal mi

Leke geldi ve 3.gunu kesildi femarayla alakalı ve femara bende 4cmlik kist oluşturmuş bugün doktora zorla muayene oldum resmen muayene etmiyordu adet söktürücü verdi

Kızlar merhaba femara +ovitrelle kullanıp hamile kalan var mı bugün iğnenin 8.gunu dün 7siydi test pozitifti bugün negatif pozitife dönme ihtimali var mı?
benimde 9. günüm iğneden sonra dün test yaptım negatif çıktı. sanırım erken yapıyoruz 14 gün beklemek daha doğru kan testi net sonuç verir

X