Femara+Ovitrelle

merhaba kızlar bugün teste 8. Günüm 1 saat önce ilk testimi yaptım negatif çıktı moralim baya düştü sizce iğnenin etkisi bu kadar çabuk geçmesi iyi midir kötü mü kafam çok karışık şu an

hiç bilmiyorum ki kuzum benim 12.gün bile silik çizgi vardı. ama 9 günde genelde kalmıyormus etkisi. bence takılma ona

Adet olana kadar pes etmek yok belki geç döllenme de olabilir olumlu düşünelim olumlu olsun
ya iğnede gec döllenme oluyor mu bilmiyorum ki.. dün silik cizgi vardı bugün farklı markada denedim hiç çıkmadı. regl olunca muayene olucam yumurtalar kiste dönüştü mü diye

Benim doktorum 15.gün test ver demişti eğer 15. Günden önce regl olursan yine de test ver dedi sizde öyle yapın kan testi verin belki tutmuşta olabilir herşeyin hayırlısı olsun inşaALLAH ama bir teste negatif gördükten sonra bir sonraki testte ise silik çizgi gebelik anlamına geliyor bence en sağlıklısı bir de kan testi verin derim

benim bugün 15.gündü zaten. doktorum regl olmazsan kan ver demisti. regl günüm de 3 mayıs. o zamana kadar vermek istemedim kan. ama ne biliyim dün silik çizgi çıkınca ümitlendim. ama bugün tertemiz bir negatifti yani

Silik çizgiden önce negatif oldu mu hiç testin
bilmiyorum tam 12.gün ışıkta görünen bir çizgi vardı. 13.gün test yapmadım. 14.gün gayet net bir çizgi vardı. ama bugün yok dünkü yaptığım test ilki. 2.test 12.günde yaptığım

Eklentiler

• IMG_2032.jpeg
    95,4 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_2015.jpeg
    122,8 KB · Görüntüleme: 43
14. Gün adet olmazsanız test yapın. Aynı süreçlerden ben de geçtim. Vücudunuzda hamilelik hormonu olduğu için iğneden dolayı, akıntı sürekli yaşanıyor.

bilmiyorum tam 12.gün ışıkta görünen bir çizgi vardı. 13.gün test yapmadım. 14.gün gayet net bir çizgi vardı. ama bugün yok dünkü yaptığım test ilki. 2.test 12.günde yaptığım
Son yaptığın test bir diğerine göre daha koyu görünüyor eğer negatifi görseydin içimiz rahat ederdi bence en iyisi mi hiç strese gerek yok regl gününe de çok az kalmış zaten inşaALLAH hayırlısıyla bebeğine kavuşursun en kısa zamanda regl belirtilerin var mı hiç

normal regl belirtilerim yok. kasık ve bel ağrım var sadece

ya bir de ben bu ay tekrar deneyemiycem o yüzden de çok üzülüyorum. 1 ay daha şansım olmayacak

ya bir de ben bu ay tekrar deneyemiycem o yüzden de çok üzülüyorum. 1 ay daha şansım olmayacak
Aşılama da deneyebilirsiniz iki defa femara- ovitrelle ikisi de olumsuz olursa iki defa femara-ovitrelle-aşılama dedi doktorum bence hemen pes etme elinden geleni sonuna kadar yap gerisi RABBİME kalmış tedbir bizden taktir ALLAH’tan

öyle valla. ama benim doktorum memlekette. anca 6 ayda bir falan gidebiliyoruz. burdaki doktorlar da çok kötü davranıyorlar bana. o yüzden burda tedavi olmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…