Gebeliğe Hazırlık Femara - Ovitrelle kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay üzüldüm cnm gecmiş olsun cnm işllah gelecek ay tutunur
İnşallah canım ama artık bu ay doktor çatlatma iğnesi vermez bence benim doktor aceleci biraz ya aşılama yada tüp bebek önerecek sanırım ama dün eşime dedim artık çok yoruldum sanırım olmayacak 2 kişi olsak yetmezmi bize dedim ben kaldıramıyorum dedim onu da üzdüm çok canım sıkılıyor valla

Ay üzüldüm cnm gecmiş olsun cnm işllah gelecek ay tutunur

Catlama ignesi vurdun mu cnm sen

Valla bilmiyorum canım bu ay güya umutlanmamıştım ama yine umutlanmışım onu anladım artık öyle bir durumdayım ki ikimizin fotoğraflarına bakıyorum eşimşe hiç yanımızda bir bebek düşünemiyorum isyan etmiyorum ama Alllahım kimseyi böyle zora düşürmesin kendimi çok çaresiz eksik yarım hissediyorum ki zaten derinden kardeş yaram var oda etkiliyor sanırım her defasında daha kötü oluyorum

Anlıyorum cnm Allah sabır versin Allah geciktiryırsa güzelleştiriyor emin ol

Bende cok istiyorum olmasını ben bu ay hissettim kendimi ilk igne vurduğum için mi bilemiyorum ama işte insan ister istez umutlanıyır benn kaset testler yaptım hep cift cıktı bide kan verdim 50.25 cıktı gene verdim 13.85 cıktı şimdide günümü bekliyorm

Amin canım inşallah sizler güzel haber alırsınız canım zaten dua etmesem ben kafayı yerim çok şükür her duayı biliyorum sürekli okuyorum içimi rahatlatıyor inşallah herkes güzel haberler alır beklediklerine değer

Amin canım sıkma canını sen bir gün ummadgın bir anda güzel haber alırsın cnm

Bnmkide yumurta kisti iki tane varmış doğum kontrol verecekti kanama 10ncu günde olduğu için farklı bir ilaç verdi olmazsa kürtaj dedi bana Çarşamba kontrolüm var sizde kanama yaptımı
Gerçekten mi bana doktor 3cm kist bi tane dedi oda adetle atarsin dedi bu şekilde adet oluncada gitmedim şehir disindaydim geldim suanda bisey yapilirmi bilemedim seninki kac cm di

Evet canım 2 aydır klomen artı iğne ile deniyorum geçen ay kist oluştu 45 50 günde ancak adet olabildim kisti attım klomen kullandım doktor oluşan yumurtaları beğendi iğne verdi ama olmadı işte
Bende adet oldum galiba pempe sulu akıntım

Belki yerleşme kanaması da olabiliyor ama inan ben ayrımını yapamıyorum onun o yüzden ancak bekleyerek görecgz bende de ilk kahverengi çok az geldi 1 gün sonra söküldü inşallah senin ki adet olmaz

Merhaba arkadaşlar 1 ay klomen kullandım daha sonra 1 ay da femara kullandım 20 mm yumurtam oluştu . Dr çatlatalım dedi ve 29 ağustosta ovitrelle vurundum. 30 ağustosta çatladı yumurtam ve o günden beri geçmeyen kasık ve bel ağrım var sizce nedeni ne olabilir deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…