Gebeliğe Hazırlık Femara - Ovitrelle kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gulssen

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2022
84
98
27
Merhaba arkadaşlar Azda olsa moral düzelten bi uygulama ve herkes kendi tecrübelerini anlatıyor ve yol gösteriyoruz birbirimize...
Öncelikle 2 Aydır femara kullanıyorum ve yumurtalıklar gerekli boyuta gelince ovitrelle çatlatma iğnesi vurundum. Geçen ay tutmadı ve pek fazla bı etkisi olmadı bende sadece adetimi düzene soktu bu ay günü gününe ve saati saatiine adet oldum. Her neyse 17 Mayıs'ta ovitrelle iğnesini vurundum ve bu zamana kadar çok ağrım oldum en son ağrılarım çok şiddetli olunca 24 Mayıs'ta hastaneye gittim. Kan testi yaptı ve ultrasonnla baktı doktor. Ve benim beta HCG her zman 0.2 çıkarken 2.32 çıktı biliyorum negatif bir sonuç ama yine bi umut bekliyorum çünkü ağrıların ve arada bı gelen kramplar devam ediyor. Ve doktor bana yerleşiyor olabilir dedi . Ben yinede 28 Mayıs'ta evde kaset test yaptm ve çok ilginç geçersiz olarak çıktı bir çizgi belirgin diğeri ise yan çıktı anlamadım. Ve 3 Haziran'da adet günüm olmadı gerekiyor. İnşallah olmam Benim gibi sıkıntı yaşayan var mı kızlar bu ağrılar kramplar oluşunca siz neler yaptınız? Psikolojik olarak iyi değilim...

Merhaba bende 26 mayista ovitrelle oldum.ama bugun siddetli bi adet sancisi cektim.test yapmadim.igne etkileriyle test pozitif çıkabiliyormus. kendimi umitlendirmak istemedim ama bu sanci normal adet sancimdan dha fazla sanki icimi söküyor.acikca korkuyorumda.ins bizimde bebislerimiz olur

Merhaba bende sizin gbi 26 mayısta iğne vuruldum bekliyorum. Ama ben de Ohss denen bir sendrom gelişti karnımın ici sıvı dolmuş o da cok zorluyor.

Sonucun belli oldu mu acaba?

Merhaba bende sizin gbi 26 mayısta iğne vuruldum bekliyorum. Ama ben de Ohss denen bir sendrom gelişti karnımın ici sıvı dolmuş o da cok zorluyor.
Ne gibi sikayetle anladiniz benimde ikigundur adet gibi sancim var gidip gelip bakiyorum asetmi oldum diye.

Dun aksam biraz pembe renkte akinti gelmsti.kasik agrilarim devam ediyor bas agrisi terleme.hic umidim yok acikcasi ayni adet belirtileri 5 gun kaldi bakalim ne olcak

Çatlama iğnesi sonrası ovulasyon testi yapmaya devam eden var mı? 02.06 da yaptım iğnemi. Hala koyu çıkması iğneden dolayı mı? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Eklentiler

• IMG_20220607_140714.jpg
    87,8 KB · Görüntüleme: 179
Çatlama iğnesi sonrası ovulasyon testi yapmaya devam eden var mı? 02.06 da yaptım iğnemi. Hala koyu çıkması iğneden dolayı mı? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
Bu şekilde çıkmasi normalmi hiç bilmiyorum ki bende 3 Haziran'da aşılama yaptım inşaallah rabbim nasip eder hepimize yüzümuz güler

Merhaba arkadaşlar bende famera kullandım 5 haziranda ignemi oldum ve bekliyorm sdce sol kasıgımda agrı var
Yumurtalarım sol kasıgimda buyumus zaten 2 tane ikiside 22 mm doktor umitliyim senden dedi bakalım ilk ignem
Folik asit olarakta pkos lulara iyi geliyor dedi doktorum Q folin verdi

Cnim kesinlikle igneyle alakalı ben doktoruma danismistim ve gebe koçlarıda zaten pozitif cikicagini soyluyor

Cnim kesinlikle igneyle alakalı ben doktoruma danismistim ve gebe koçlarıda zaten pozitif cikicagini soyluyor
Ay canım bende 3 Haziran'da yaptım belirtilerin varmı çok heycanliyim test aldım ama erken diye yapmıyorum hem umitliyim hem çok korkuyorum hayırlısı olsun hakkımızda

Sen hastanedeki aşılama yaptın yoksa evde doğal yöntemlemi benimde sağ ve sol yumurtalıkta 18 20 iki tane gelişti bunu söylediğinde sabahti Çarşamba günügece 23.00 ovitrelle vuruldum ondan sonra cuma günü asılma yapıldı

Ay canım bende 3 Haziran'da yaptım belirtilerin varmı çok heycanliyim test aldım ama erken diye yapmıyorum hem umitliyim hem çok korkuyorum hayırlısı olsun hakkımızda
Inanki bende o durumdayım canm bi heycan var icimde bayramda memlekete gidicem insallah hamile olarak giderim insallah beraber hamiş oluruz

Benim doktorum yaptı canım ovitrelleyi dhada oontrole gitmedim
Sen cuma gunu ne aşısı oldun canim anlamadim pekte bilgim yok ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…