Gebeliğe Hazırlık Femara - Ovitrelle kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet oldum ilk defa boyle bisey geldi basima adete 6 gun varken lekelenme şeklinde 3gun sonra adet oldum ve suan adete 4 gun var adet oldum hayırlı si bakalım
Merhaba geçmiş olsun benimde sizin gibi oldu iğne olduğum ay 5 gün önceden geldi kanamam ilk leke olarak ertesi gün söküldüm bu ay doktor iğne vermedi önden gidiyor yumurta kendi çatlar diyecek fakat yine adetime 3 4 gün varken lekelenme oldu kahverengi bu sefer 3 gün böyle sürdü ilk bnde tutunma mı diye düşündüm fakat normal seyrine döndü şuan 10 gündür kanamam var az az kontrole gittim kist oluşmuş yumurtalıklarda sizde böyle bir problem oluşmuşmydu

Aa dogrudur cnm bende yumurta kontrolune gittimde doktor yumurta kistin var adetle atar demisdi. Senin kistin ne kistiymis peki

İşllah olmasın cnm
İnşallah canım beklemedeyim bakalım hakkımızda hayırlısı olsun normalde çok sancılanıyorum ağrı başlayınca artarak devam eder ama bu sefer sanki sızı gibi gelip gelip gidiyor ama her ay farklı birşey olabiliyor o yüzden belirti aramıyorum pek bekliyorum sakince

Bende bu ay kendimi farkli hissediyorum işllah hamilelik yada igneden mi öle hissediyorum bilemiyorum

Aa dogrudur cnm bende yumurta kontrolune gittimde doktor yumurta kistin var adetle atar demisdi. Senin kistin ne kistiymis peki
Bnmkide yumurta kisti iki tane varmış doğum kontrol verecekti kanama 10ncu günde olduğu için farklı bir ilaç verdi olmazsa kürtaj dedi bana Çarşamba kontrolüm var sizde kanama yaptımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…