femara + ovitrelle ilk aşılama

Kasiklarimda ara ara var 7.ve 8. Gun negatifti biraz once yaptim cok az bi silik cizgi gordum bugun asilama sonrasi 9.günüm
Progestan vs kullanıyor musunuz ? Ben ilacın pozitif çıkarma etkisi oldugu için cesaret edemiyorum testleri tekrarlamaya umutsuzluga kapılmak istemiyorum ama testle ilerlersem daha çok yıpranırım gibi. O yüzden ayın 11 kan testi vermeye gidicem onu bekliyorum. Siz ne zaman kan vermeye gideceksiniz? Hayırlı güzel haberler alırız inşaallah

Evet kullaniyorum. Basindan beri takip ediyorum testlerde 12. Gun dedi doktorum cumartesi kan vermeye gidicem. Zaman cok zor geciyo bu kisinin vücudundan ilac atimina bakiyo normalde bi gebelik 6.7. Gun rahme tutunur bundan sonra beta hcg salimi tutunduğu an başlar benim 3 gun boyunca ara ara kasik agrilarim oldu dunden beride bel agrim var sadece

Benimde aşılama günüyle birlikte bugün 3.günüm kasık ağrılarım var özellikle sağda gibi biraz şişliğimde var. Geçen ay sadece çatlatma denemiştik o zamanda vardı inceden ağrılarım. Çatlatma iğnesinin etkisi diye düşünüyorum ama iğneyi yapalı da 4gün oldu çatlatmış iki yumurtanda demişti doktor aşılamayı yapamdan önce. Anlamadım halen niye ağrıları var peki nasıl geçiriyorsun süreci yiyip içme konusunda bana perhiz vs hiç gerek yok bu doğal bi yöntem ben inanmiyorum perhizlere dedi. Bazen çok oturunca bağdaş kurarak flan acaba sıkıştırıyormuyum tutunaz mı diye vs aklıma geliyor

Bende insulin direnci yuksek oldugu icin dikkat etmem gereken seyler var gliforda kullaniyorum. Doktorum 3 gun sonra iliski falan serbest dedi ama biz belli olmaz diye bekliyoruz. Bana asilama yaparken yumurtan catlamamis daha bu guzel dedi islemden sonra o gun aksam catladi lekelenme seklinde kanamam oldu doktoruma yazdim korkulcak bisi yok yumurtan catlatmis dedi. Öyle diyince rahatlamistim 2 gun agrim fazla olmustu 3.gun ise gittim 4. Gunde cok fena agrim oldu ama mecbur ise gitmistim yine

Birde sey demisti ben sincan Keçiören arasinda gidiyorum saglikli bi yumurta sen parasutle atlasan bile bisi olmaz merak etme demişti ama yinede ben temkinliyim her seye karşı

Benim doktorumda çatlamış yumurtaların çok güzel dedi aşılamayı öğlen yapmıştı aynı gğn akşam ve ertesi gün akşam ilişki olsun mutlaka dedi. Hafif akıntı ince kanama normal bugün dedi. Ben iatifa ettiğim için evdeyim şimdilik otur kalk yat öle bakalım bekliyoruz. İnşaallah güzel haberler alırız sizde test yaptırınca sonucu paylaşın olurmu

Merhabalar. Bende 17 şubatta aşılama oldum. Bugün 12.günüm. Dün ve bugün erken gebelik testi yaptım ikisinde de silik çizgi oldu. Cuma günü kan testine gidicem. Ve bende de gaz sıkışması oluyor ve göğüslerimde ağrı olmuştu. Allahım isteyen herkese çocuk nasip etsin.

Birde sey demisti ben sincan Keçiören arasinda gidiyorum saglikli bi yumurta sen parasutle atlasan bile bisi olmaz merak etme demişti ama yinede ben temkinliyim her seye karşı
Evet benimki de hiç kasmadı açıkcası şunu yap bunu yapma yeme vs demedi aşılama sonrası 45 dk 1 saate yakın dinlendirdi sonrası ultrasonla baktı göbekten ilerliyorlar bak vs die gösterdi. Hayırlısı inşaallah tutunur miniklerimiz bizlere. Hangi doktora gidiyorsunuz

Ay hadi hayırlısı inşaallahh olumlu haberi alırsınız bizimle de paylaşın

Ankarada meltem aksu sonmezler cok tatli dilli her soruya yanit veriyo dikkat edilmesi gereken her seyi birer birer soyluyo rahim duvarim yumurtam falan cok iyiydi benim tek umutsuzlugum var sigara kullanmami istemiyo tutunmasini engeller diye onada engel olamiyorum tutmazsa o yuzden tutmaz birakicam bu seferde olmazsa artik

inşallah vardır bebişiniz haberlerinizi bekliyoruz 12.gün kan verebilirsin aslında çok heycanlı

Yaa ciddimisiniz o kadar etkiliyor mu ya bende kullanıyorum doktorun bırak dedi ama bırakamadım azaltabikdim sadece

1.denememiz daha bu onceki ay sadece catlatma ignesi yapilmisti buay asilama istedik doktorumda kabul etti 2.5 senelik evliyim cunku hic korunmadik
Aa aynıyız o zaman benimde ilk aşılama denemesi. Biz 4yıla yakındır korunmadık o yüzden doktor da olmazsa tüp bebeğe geçelim daha fazla beklemeyin dedi ama inşallah gerek kalmaz da miniklerimiz bizimledir

Aa aynıyız o zaman benimde ilk aşılama denemesi. Biz 4yıla yakındır korunmadık o yüzden doktor da olmazsa tüp bebeğe geçelim daha fazla beklemeyin dedi ama inşallah gerek kalmaz da miniklerimiz bizimledir
İnşallah bekliyorum ama stresten meraktan ölücem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…