femara + ovitrelle ilk aşılama

Ay daha benimde çok vaarr 🙄🙄
sağlıcaklar gelsinler inşallah cumartesi günü kan vericem aklım sürekli orda kasık ağrım değilde daha çok ikisinin ortasında ağrım var şuan bide ara ara sıcak basması yaşıyorum. göğüslerim şiş ama ağrı yok daha dolgun sadece sanki yokmuş sanki varmış tuhaf hissediyorum inşallah vardır diye umit ediyorum yarında test yapıcam yine silik çizgi çıkarsa yarın vermeyi düşünüyorum kanı

sağlıcaklar gelsinler inşallah cumartesi günü kan vericem aklım sürekli orda kasık ağrım değilde daha çok ikisinin ortasında ağrım var şuan bide ara ara sıcak basması yaşıyorum. göğüslerim şiş ama ağrı yok daha dolgun sadece sanki yokmuş sanki varmış tuhaf hissediyorum inşallah vardır diye umit ediyorum yarında test yapıcam yine silik çizgi çıkarsa yarın vermeyi düşünüyorum kanı
Amiin🤲🏻 ay hadi hayırlısı inşaallah sonucu mutlaka yazınn

Merhabalar. Bende 17 şubatta aşılama oldum. Bugün 12.günüm. Dün ve bugün erken gebelik testi yaptım ikisinde de silik çizgi oldu. Cuma günü kan testine gidicem. Ve bende de gaz sıkışması oluyor ve göğüslerimde ağrı olmuştu. Allahım isteyen herkese çocuk nasip etsin.
9.gün bir anda mide bulantısı falan hissediyormuydunuz veya acı su gelmesi falan

Peki kasık ağrınız vs kaç gün sürdü özellikle dikkat ettiğiniz şeyler varmı yiyip içme hareket konsuunda vs
Aşılama günü çok ağrım oldu.
Sonrasında ağrım diğer günlerde azalmaya başladı
Akıntım var 2 3 gündür beyaz biraz yoğurt kıvamında dedkleri
Dün aşırı bir gaz sancısı çektim sebebini bilmiyorum.
gögüslerde şişkinlik var ama çok değil.
Çok kafein tüketmemeye calıstım onun dışında herhangi birşey yapmadım.
Bugün de kasık ağrım ve akıntım var. Test için daha 6 günüm var çok umutlu değilim açıkcası.. herşey nasip kısmet

Aşılama günü çok ağrım oldu.
Sonrasında ağrım diğer günlerde azalmaya başladı
Akıntım var 2 3 gündür beyaz biraz yoğurt kıvamında dedkleri
Dün aşırı bir gaz sancısı çektim sebebini bilmiyorum.
gögüslerde şişkinlik var ama çok değil.
Çok kafein tüketmemeye calıstım onun dışında herhangi birşey yapmadım.
Bugün de kasık ağrım ve akıntım var. Test için daha 6 günüm var çok umutlu değilim açıkcası.. herşey nasip kısmet
Bnmde hafif kasık ağrısı var bugün aşılama dahil 3.gün. Nasipten öte yol yok sonuçta inşallah bizde o duyguları tadarız 🤲🏻 test yaptırınca sonucu paylaşın olurmu 🤗

10.gun kan verdim 1.49 çıktı doktorum 2 gün sonra tekrar vermemi istedi pek umutlu değilim ama 10.gun boyle olup 12.gun artan var mi acaba

Kizlar asilamanin 8. gününde pozitif ise büyük ihtimal catlama ignesinin etkisimidir? Ben cok silik cizgi gördüm biliyorum cook erken daha ama merak ettim yaptim fazladan test vardi🙊🙈

Kizlar asilamanin 8. gününde pozitif ise büyük ihtimal catlama ignesinin etkisimidir? Ben cok silik cizgi gördüm biliyorum cook erken daha ama merak ettim yaptim fazladan test vardi🙊🙈
Ilacin vücuttan atilmasi degisiklik gosteriyo kimisi 10 gunde kimisi 5 gunde atiyo 12.gun ila 14.gun kan baktir direk çünkü idrara daha gec düşüyor. Ben dayanamayıp 10.gun baktirdim doktorum kizdi direk 12. Gunden once yaptirdigin sonuçlar cok guvenilir degil diye bugun tekrar test yaptiricam forumda kimini. 15 16.gunde yukselmis degeri kiminin 9da bu degisiyo birisi yabanci bi forumda 20.gun yukselen deger gordugunu yazmıştı ama işte çokta umutlu değilim

Ilacin vücuttan atilmasi degisiklik gosteriyo kimisi 10 gunde kimisi 5 gunde atiyo 12.gun ila 14.gun kan baktir direk çünkü idrara daha gec düşüyor. Ben dayanamayıp 10.gun baktirdim doktorum kizdi direk 12. Gunden once yaptirdigin sonuçlar cok guvenilir degil diye bugun tekrar test yaptiricam forumda kimini. 15 16.gunde yukselmis degeri kiminin 9da bu degisiyo birisi yabanci bi forumda 20.gun yukselen deger gordugunu yazmıştı ama işte çokta umutlu değilim
Evet canim haklisin.. insallah bugün güzel haberler alirsin😍 burdada haber edersin artik merak ettim Allah gönlüne göre versin❤️

X