Femara ovitrella kullananlar bi bakar mısınız

Aaaa onu bilmiyordum şimdi içsem akşam bidaha içsem olur mu
Öyle şey olur mu ilaç etkili bir ilaç ikisinin arasında en az beş saat olması gerek bu arada ben de bu ay femaraya başladım pcosluyum ben bugün bitti pazartesi doktor bakacak çatlatma iğnesi sonrası aşılama yapılacak inşallah hepimiz yeni yıla gebe olarak gireriz

Bende hicbir sey yok bugün.
Reglim de yarına biter gibi duruyor.

Siz değerlendirmeye hangi gün baslamayacaksiniz ?
Biz regl bittiği günden beri degerlendiriyoruz günleri 4 gün oldu sanırım işi şansa bırakmayalım dedik dün doktoru aradım hergün ilişki olsun ama 12 saat aralıklı olsun spermler icin dedi

Biz regl bittiği günden beri degerlendiriyoruz günleri 4 gün oldu sanırım işi şansa bırakmayalım dedik dün doktoru aradım hergün ilişki olsun ama 12 saat aralıklı olsun spermler icin dedi
Bizimki doktorda salı, Pers. C.tesj, p.tesi dedi.
Henüz eşime test yapılmadığı için kaliteli sprem bu şekilde olur dedi.
Ama biz carsabadan başlayacaz, eşim şehir dışında çünkü. Çarşamba Perşembe yaoar, sonra 2 güne bir yaparız artık.

Ovulasyon kullansam mi kararsız kaldım.
Bugün ateş takibine başladım. Buna göre yumurtlama gününü ogrenmeye çalışacağım

Ovulaston testi kullan istersen birde keske önce spermiyogram testi verseydiniz önce biz ilk gittiğimizde once erkek dedi 3 gün perhiz sonunda testi verdi eşim onda sorun çıkmadığı için direk bana tedavi başlandı belki sizden degil de eşinizin spermi düsüktür bununla ilgili ilaç var baya yükseltiyor kaliteyi

Ben salı günü reglin 4. Günü randevu almıştım. O ara da ilişki olmayacak nasıl olsa diye perşembeye de eşime randevu almıştım.
Ama eşim şehir dışına çıkmak zorunda kaldı iptal ettim randevuyu.
Şimdi gelince de çalışmalar başlayacak, ondan sonra yine randevu alacağım.

Hadi bakalm hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Sağlıcakla kucağına alin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…