Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen iğne vurulduktan 24 saat sonra başlayacaksın zaten ben de dört gün üstüste birliktelik oldu sonra bir gün ara ile devam sonra yumurtlama oldu diyelim gene olacaksa olması lazım
İğne vurulduktan 36, saat sonra ilk ilişki ve pesine egelen iki gün devamlılık bir gün ara ve ertesi gün tekrar ilişki iğneyle bu şekilde sonrası bize kalmış

Bende üç ay kullandım doktor kontrolü ile ovilette catlama iğnesi oldum olmadı bu ay yine kullandım beklemedeyim bakalım bat 21 ama 19 kan vereyim diorum merak ediyorum fakat hamilelik belirtim hiç yok allah büyük bende çok ama çok istiyorum yıllardır bekliyorum belki doğum günü hediyem olarak gelir diorum

Bende üç ay kullandım doktor kontrolü ile ovilette catlama iğnesi oldum olmadı bu ay yine kullandım beklemedeyim bakalım bat 21 ama 19 kan vereyim diorum merak ediyorum fakat hamilelik belirtim hiç yok allah büyük bende çok ama çok istiyorum yıllardır bekliyorum belki doğum günü hediyem olarak gelir diorum
Bende de hiç belirti yk :KK43: sıfır umut

Bende de hiç belirti yk :KK43: sıfır umut
Vücudumu dinliyorum ama yok bide adet olucağım zaman gögüsüm acır hep hafif var cok hafif deyince daha 10 gün var adet ama yumurtlamadan sonra 10.gün kanda çıkarmış hamilelik varsa bitek iş yerindeki ark annesi senin gözlerinde bir hal var dedi ama aynadan bakıyorum aynı değişik gelmio bana hiç uff herşeyi umut ediyor insan

Vücudumu dinliyorum ama yok bide adet olucağım zaman gögüsüm acır hep hafif var cok hafif deyince daha 10 gün var adet ama yumurtlamadan sonra 10.gün kanda çıkarmış hamilelik varsa bitek iş yerindeki ark annesi senin gözlerinde bir hal var dedi ama aynadan bakıyorum aynı değişik gelmio bana hiç uff herşeyi umut ediyor insan
Bende öyle geçen ay bir hafta erken adet oldum en azından öyle bişey olmadı ama ilk iğne olduğumda kasıklarımda batmalar vardı hamile kalan her arkadaşım aynını söyledi adet olacağım gibi sancım oldu birkaç gün önceden batmalar belde ağrı bende sıfır :KK43:

Bende öyle geçen ay bir hafta erken adet oldum en azından öyle bişey olmadı ama ilk iğne olduğumda kasıklarımda batmalar vardı hamile kalan her arkadaşım aynını söyledi adet olacağım gibi sancım oldu birkaç gün önceden batmalar belde ağrı bende sıfır :KK43:
Canım iğnden sonra 14 gün adet oluyosun

Senin neden olmuyor canm

Günaydın kızlar çatlatma iğnesi olalı 48 saat olcak benim karnım acayip ağrıyo ya normal mi acaba :KK43: soğuk havalar da etkiledi mi acaba ondan mı sürekli karnım kasıklarıma doğru bir ağrı

IMG_20181212_104438.jpg kızlar bişe söyleyin beynim yandı sanırım ne yaptığımı bende bilmiyorum

X