Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım benim 5. Gün bir kaç arkadaşın da öyle, haftaya yıkılır buralar :) senin kaçıncı gün?
Ben carsamba gunu oldum canim igneyi :) merak ettigim bisey vardi dun gece saat 4.te iliski oldu bu sabah kasiklarim fena agriyo tabi hamileyim demiyorum ama bu iğnenin etkisimi ? Bide 36. Saatte oluyo ya iliski sonraki nezaman olmali

Ben carsamba gunu oldum canim igneyi :) merak ettigim bisey vardi dun gece saat 4.te iliski oldu bu sabah kasiklarim fena agriyo tabi hamileyim demiyorum ama bu iğnenin etkisimi ? Bide 36. Saatte oluyo ya iliski sonraki nezaman olmali
Canım öncelikle ağrı bende de acayip oldu ilk 2 gün ama normalmiş. Benim şu an hala ara ara sancılar batmalar oluyor 5. Gün olmasına rağmen. Bakalım ne zaman bitecek.
Benim iğne pazartesi öğlen 12 de oldu. İlişki için doktor salı ve çarşamba akşam 8-10 arası dedi. İlk ilişki 34 saatten önce oluyor yani. Yumurta çatladıktan sonra 24 saat yaşıyor o yüzden diğer gün de çatladıktan sonra devam etmiş olduk. Sen de çarşamba iğne olduysan bugün mutlaka değerlendir çok önemli

Benimde 6. Gün bugün bu aralar herkes beklemede olduğundan kimseden ses seda çıkmaz kızlar bide ben yarım sabah .kan vermeye gideceğim tabi demir cinko B12 baktırmak istiyorum belki vitamin değerlerim düşüktür
Mantıklı aslında onu ben de yapıcam bir ara, demirim düşük benimde :KK43:
Haftaya haftasonu heyecan dorukta olur burada :dua:

Merhaba femara kullandım bende sonrasında ovitrella. İğne olalı 14. Gün. Regl olacağım aprıların aynısını yaşıyorum hiç bu kadar erken olmazdı sanırım olmadı benim
Canım iğne olduysan bugün 14. Gününse ve hamile değilsen bugün adet olman gerekir. Yarın da olmazsan kan ver bence:dua:

Merhaba kizlar bende bu ay letrasan kullandim ilk defa daha onceden letrasan kullanip hamile kalan var mi acaba?

Canım öncelikle ağrı bende de acayip oldu ilk 2 gün ama normalmiş. Benim şu an hala ara ara sancılar batmalar oluyor 5. Gün olmasına rağmen. Bakalım ne zaman bitecek.
Benim iğne pazartesi öğlen 12 de oldu. İlişki için doktor salı ve çarşamba akşam 8-10 arası dedi. İlk ilişki 34 saatten önce oluyor yani. Yumurta çatladıktan sonra 24 saat yaşıyor o yüzden diğer gün de çatladıktan sonra devam etmiş olduk. Sen de çarşamba iğne olduysan bugün mutlaka değerlendir çok önemli
Çok tesekkur ederim canim bilgi verdigin icin. Allah hakkimizda hayirlisini nasip etsin

CAnım benim onu akıntından da anlayabilirsin aslında sen bu iki günü değerlendir bence

Benim hiç akıntım olmuyor ki işte bu testler olmasa bekliyorum öyle akıntı gelsin diye .. mesela bu kadar net çıktı çizgiler ama bende sıfır akıntı hatta aşırı bir kuruluk var bazen ciddi ciddi kuruluktan dolayı mı hamile kalamıyorum diye düşünüyorum

Ah ne güzel diyorsunuz adam da horluyor yanımda :KK70:kafasına bişey geçiresim geliyor ama kıyamıyorum çok yorgun:işsiz:
HAha mecbur kıyacaksın testin çok iyi çıkmış arkadasım geçen ay hamile kaldı bu testle takiple bende adeti bekliyorum deneyeceğim bence kıy uyansın valla :halay:

X