Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet 9. Gün daha koyu ama silikleşmeye başladığı günü değerlendirin diyorlar yani bu akşam değerlendirir olur inşallah

Ah inşallah yaa ben t nin c den koyu olduğu günü bekliyordum ama öyle olmadan silikleşmeye başladı korkuyorum kaçırdım diye

Bu ay kaç yumurtam oldu kaç mm oldu onu da öğrenemedim doktorum yokmuş bugün sabah hastaneden aradılar cuma günü gelin diye cumaya kadar da yumurta diye bişey kalmayacak gibi boşuna gitmeyeyim diyorum:KK64:

Bu ay kaç yumurtam oldu kaç mm oldu onu da öğrenemedim doktorum yokmuş bugün sabah hastaneden aradılar cuma günü gelin diye cumaya kadar da yumurta diye bişey kalmayacak gibi boşuna gitmeyeyim diyorum:KK64:
Aynen napcanki gidip yumurtlama olmuş bitmişse geriye tek bişi kalır gün saymak :dua:

Cnm mümkün değilll çünkü çatlatma iğnesi daha pazar günü yapildi onu etkisi var ama ovulasyon testi olarak siparişi verdim ve bu test geldi hatta eczaneye de sordum bunu önerdi
Canımı iğne vurulduysan ovulasyon testi doğru göstermez boşa yapma bende bu ay o durumdayım tutmazsa iğnesiz ovulasyonla deneyeceğim

X