Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bnde senle aynı durumdaydim canım 4 veya 5 kere klomen kullandım. Yumurtam oluştu çatladı ama döllenme di en sonunda işini bilen ınfertilite uzmanı prof a gittim muayene etti tahlilleri me baktı falan direk femara başladı ve çok şükür ki meleğim benimle...:anneadayı::KK200: Rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin insallahhh
Merhaba canım doktor nerde adı nedir acaba

Merhaba kızlar.. Ben pkoluyum iki ay klomen kullandım yumurtlama oldu ama gebelik oluşmadı .. Bu ay doktorum femara kullanmamı söyledi. Cumartesi günü bitti ilacım ben de yarın gidicem doktora.. Merakla bekliyorum. . Bi de üç aydır prowomen kullanıyorum. İkisi beraber çok etkili olduğunu söyledi umarım öyledir

Merhaba kızlar.. Ben pkoluyum iki ay klomen kullandım yumurtlama oldu ama gebelik oluşmadı .. Bu ay doktorum femara kullanmamı söyledi. Cumartesi günü bitti ilacım ben de yarın gidicem doktora.. Merakla bekliyorum. . Bi de üç aydır prowomen kullanıyorum. İkisi beraber çok etkili olduğunu söyledi umarım öyledir
Umarım femara işe yarar canım biz femaradan umutluyuz :halay:

IMG_20181211_101351.jpg kızlar bugün 14. Gün ve ovu testinin sonucu bu acaba benim yumurtam catlamiyormu yoksa geçmi çatlıyor hala aynı koyuluga gelmedi anlam veremedim

Eki Görüntüle 2214164 kızlar bugün 14. Gün ve ovu testinin sonucu bu acaba benim yumurtam catlamiyormu yoksa geçmi çatlıyor hala aynı koyuluga gelmedi anlam veremedim
kız yaptıgın test ovulasyon degıl gebelık gozun aydın gebesınnnnnn gebe maşallah müjdemi isterim gebe oldugunu hala anlamadıysan ilk ben söyledim

kız yaptıgın test ovulasyon degıl gebelık gozun aydın gebesınnnnnn gebe maşallah müjdemi isterim gebe oldugunu hala anlamadıysan ilk ben söyledim
Cnm mümkün değilll çünkü çatlatma iğnesi daha pazar günü yapildi onu etkisi var ama ovulasyon testi olarak siparişi verdim ve bu test geldi hatta eczaneye de sordum bunu önerdi

Cnm mümkün değilll çünkü çatlatma iğnesi daha pazar günü yapildi onu etkisi var ama ovulasyon testi olarak siparişi verdim ve bu test geldi hatta eczaneye de sordum bunu önerdi
ay canim nasil sevinmistim. Yok canim git parani al o eczacidan verdigi gebelik tes igneden dolayi pozitif gunden gune siliklesecek sonra eger dollenme olursa tekrar koyilacak

ay canim nasil sevinmistim. Yok canim git parani al o eczacidan verdigi gebelik tes igneden dolayi pozitif gunden gune siliklesecek sonra eger dollenme olursa tekrar koyilacak
Ay canım benim testi internetten aldım ve şimdi detaylarıni inceledim de ben yanlışlıkla ovu testi diye gebelik testini seçip almışım sanırım sadece marka aklımda kaldıgi icin direk onu aldim yapacak bişe yok nasip canımız sağolsun

Ay canım benim testi internetten aldım ve şimdi detaylarıni inceledim de ben yanlışlıkla ovu testi diye gebelik testini seçip almışım sanırım sadece marka aklımda kaldıgi icin direk onu aldim yapacak bişe yok nasip canımız sağolsun
cnm catlatma ignesinden sonra ovulasyon testine ihtiyacin yokki cunku vuruldugundan sonra birgun icinde catlar yumurtan

cnm catlatma ignesinden sonra ovulasyon testine ihtiyacin yokki cunku vuruldugundan sonra birgun icinde catlar yumurtan
Evet öyle ama neblim emin olamıyorum ki belki tedaviye ara veririm akışına bırakırım bide öyle denerim diye dusunuyorum bazi zamann

Galiba ben kaçırdım yumurtlamayı dünkü aynı renkti bugün daha silik çıktı moralim çok bozuldu keşke dünü değerlendirseydik

Eklentiler

• IMG_7282.JPG
    IMG_7282.JPG
    316,2 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_7284.JPG
    IMG_7284.JPG
    278,2 KB · Görüntüleme: 43
X