Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selamlar ben bu ay ilk kez femara ve ovitrella kullandım malesef sonuc alamadım 2.kez üstüste denemek istemiyorum bu bir sorun mu devamlılık gerekir mi ben bu ay ara vermek istiyorum konu hk. Bilgisi olan dr.danısmıs olan var mı acaba

Canım merhaba nasılsın, nasıl gidiyor hamişlik:) benim sana yine bir sorum olacak hafta sonu inofolic bitti bugün de gidemedik bir türlü almaya iki gün aksadı maalesef sıkıntı olur mu sence ? Yarın alacağım mutlaka. Bir de ovülasyon testleri yapıyorum kaç gündür hep Şili'leri bugün koyulaştı onlara ne dersin:)? Ne çok soru sordum sana çok sağol :)

Merhaba canum iyiyim çok şükür hamislik de iyi gidiyo bazı belirtiler dışında :) ona da şükür iyi ki var o belirtiler yok tatlım 2 günden bişey olmaz da koyulasmaya başladıysa pik olduğu gün ve siliklesmeye başladığı günleri değerlndir canisi. İnofolic kesin al ama canisi haydi güzel haberler verin bana bekliyorum

Kizlar az once doktordan geldim. KAn tahlili ve ultrason cekildim, ovulasyon olmusum ve 4 gun ve bu sabahta degerlendirdik. Simdi doktorum tahlil sonucuma gore mail atmis bu aksami da degerlendirin diye, ama kocam ish seyahetine gitti bile. Simdi bu sabah degerlendirdigimiz yeterli olurmu acaba?

Spermler 72 saate kadar canli kalabildigini varsayarsak yeterlidir kuzum, kiz kardesim su an hamile ve yumurta catlamadan önceki iliskiden hamile kaldigina inaniyor.

Canım mrb bende femaraya bu ay başladım ama dr biraz sert biri çok bilgi wermedi sen başarmışsın 15 aydır ewliyim korunmuyoruz pcos hastasıyım kendimi bildim bileli eşimin sperm sayısıda düşük sayılır ne yaptın nasıl bir yol izledin anlatır mısın banada ? Rabbim sağlıklı şekilde kucağına alıp büyütmeyide nasip etsin ..

Yok canım eşimin sper sayısıma düşük sayılabilir dedi ama normal olmaz demedi yani aşılama falan birşey önermedi bugün eşim tekrar test yaptırcak bakalım belki biraz daha iyleşmiştir değerlerimiz ya çok bişey de anlamıyorum ki o yzden böyle araştırıyorum işte

Canım aslında 3 ay üst üste deneyin diyende var bir ay deneyi
Canım bazen bi ay ara vermek iyi diyolar bazen 3 ay ust üste dene diyolar yani sen kendi vücudunu en iyi tanıyansin. Biraz dinlendirmek iyi gelir dersen dinlendir

Kuzum ben geçen sene ağustos ta tam düzenli iliskiyle bebis istemeye başladık daha öncesi de varda ama eşimle ayrı gayriydik birleşemedik bir araya geldiğimizde yumurtlama olmadı derken anca birlestigimizde başladık aralığa kadar denedik baktık olmuyo doktora gittik klomen başladım ilk ay öyle umutluydum ki ama negatif. 1 ay ara sonra tekrar klomen yine negatif yine ara yine klomen yine negati böyle devam etti 5 defa kadar klomen kullandım hiçbişey olmadı en son artık eylül de Prof a gittim beni muayene etti tüm tahlillerim esimin tahlilleri ne baktı ve femara verdi femarayi kullandım bittikten 5 gün sonra ilişki yok dedi 13 veya 14 muydu kontrole gittim 15 mm yum vardı bi tane hic umudum yoktu olmaz diyodum ama beklenti içindeydim yani aklımdan falan atmadım ama her ay negatif görmeye alışınca yine negatif e alıştırdım. O 15 mm yum dan 3 gün sonra ilişki önerdi önemli günler söyledi eşim o 3 gün şehir dışına gitti iş için. çok kızdım ağladım bundan sona uğraşmicam dedim döndüğü gün ilişki oldu o günden tutmuş mucizemmm:))) çok şükür Rabbime. Darısı size ve isteyen herkese olsun insallahh umudunuzu yitirmeyin. Bu arada bak bende 15. Ayım da hamis kaldım

Canım aslında 3 ay üst üste deneyin diyende var bir ay deneyi

Canım bazen bi ay ara vermek iyi diyolar bazen 3 ay ust üste dene diyolar yani sen kendi vücudunu en iyi tanıyansin. Biraz dinlendirmek iyi gelir dersen dinlendir
Saol canım yanıtın ıcın sen ust uste mi kullandın birde herkes inofolıcten bahsetmıs forumlarda onu alıcam bu aksam ama tedavıye ara verıcem cok agrı yaptı ben de reglım bıtmek uzere hala agrı cekıyorum

Canım ben ilk femara da hamile kaldım Rabbime binlerce sukurr elhamdulillahhh ezamlar okunuyo burda ve kandil Rabbimm sizlere de nasip etsin hoc bi ananın kucağı boş kalmasın hayirli evlatlar nasip etsin yüçe mevlam insallahhh bol dua edin. Ama klomen kullanırken bi ay aralarım oldu

Sorumun yanıtı burdaymıs

Saol canım guzel dıleklerın için binlerce kez amin amin amin hayırlı kandıller ve sorunsuz guzel bır gebelık gecırmen dılegıyle

İnsallahh güzel hayirli haberler alırsın canimmm emekleriniz beklentileriniz umduğunuz gibi mucizeli olsunn. Bu günü boş geçmeyin dualar edin Rabbim isteyin demiş yeter ki istemeyi bilelim. Hayırlı kandiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…