Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi geceler kizlar aranıza yeni katıldım benim hikayemde ilk evlendiğim ay hamile kaldım ve düsük yasadim sonra 8 ay olmadı dr. Gittim ve 2 kez ignesiz klomen kullandım olumsuz oldu bu ay femara inofolic combi kullandım 22mm ve 24 mm 2 tane yumoşum oluşmuş ovitrelle iğne vuruldum ve 3 gün beraberlikten sonra 27 kasımda tekrar randevum var Rabbim hepimizin göbüşlerini doldursun inş bu ay bize uğur getirsin

İyi geceler kizlar aranıza yeni katıldım benim hikayemde ilk evlendiğim ay hamile kaldım ve düsük yasadim sonra 8 ay olmadı dr. Gittim ve 2 kez ignesiz klomen kullandım olumsuz oldu bu ay femara inofolic combi kullandım 22mm ve 24 mm 2 tane yumoşum oluşmuş ovitrelle iğne vuruldum ve 3 gün beraberlikten sonra 27 kasımda tekrar randevum var Rabbim hepimizin göbüşlerini doldursun inş bu ay bize uğur getirsin
Amin canım hepimiz bir an önce güzel haberi alalım artık

Hayırlısı olsun canım benim doktorum bir kaç ay daha böyle devam edeceğiz dedi çatlatma iğnesi bile vermiyor benim 2.ayım bu ay
Aynı benimki de vermiyor böyle gitcez diyor ama bu ay da olmazsa diğer ay femarayla brb iğne de isticem sanırım ya en azından gününü biliriz

Amin canım benim insallh gobuslerimizin dolacagi zamanı dört gözle bekliyoruz hepimiz rabbim hepimize hayırlısını sagliklisini.nasip etsin inşaallah

Ben bu ay ovulasyon testi aldım ama eşim çok hastalandı inşallah o malum güne denk gelmemiştir :KK64:
Bende bu ay hem iğne vuruldum hemde ovu testi aldım hepsini denedim bu ay testte de çift çizgi görmek güzelmiş hep tek görünce çift görmek daha bi güzel geldi kızlar insallh bizde artık geceleri uykusuz kalırız , gece ağlamaları duyariz Allah'ımmmmm ezan saati dualarimizi hayırlısiyla kabul et yarabbimbizlere sağlıklı hayırlı evlatlar nasip ett

Bende bu ay hem iğne vuruldum hemde ovu testi aldım hepsini denedim bu ay testte de çift çizgi görmek güzelmiş hep tek görünce çift görmek daha bi güzel geldi kızlar insallh bizde artık geceleri uykusuz kalırız , gece ağlamaları duyariz Allah'ımmmmm ezan saati dualarimizi hayırlısiyla kabul et yarabbimbizlere sağlıklı hayırlı evlatlar nasip ett
Aminnnnnnnnn :)

Amiiinnn :KK16:

Slm canlarrr ben şimdi dr. Geldim yumoşlarım çatladımı diye baktı çatlamış şükürler olsun artık beklemedeyim son 11 gün sabırsızlıkla bekliyorum

Erkenmiş senin daha sıranı bekle sen :KK71:

Yağmuuurrrr şuan çığlık atmamak için zor tutuyorum kendimi ama büyük ihtimalle yine gereksiz yine seviniyorum ovulasyon testi yaptım şimdi sonuç bu

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 53
X