Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kizlar bu ay yeni bi doktora gidicm 31 ekim randevu. acaba regl olucm yarin yada yarindan sinra devlet hastanesine gidip femera baslasammi hemen
Bence adetinin 2. Ya da 3.gunu bir doktora gorun cunku ilaclara o gunlerde baslaniyor ya 1 ay zaman kaybetmemis olursun.

Merhabalar arkadsslaa bende maalesef sebepsiz infertilite radarına yakalandim 15 aydir deniyoruz eşimde de bndede hiçbir problem yok beklemedeyiz halaa

Bütün tahliller temiz herşey normal bı kere (özel hastane) letu +ovitrella kullandım sonuç olumsuz oldu bu ayda devlet Hastanesi'nde başka bı doktora gittim oda femara+ovitrella verdi bakalım Allah'tan hayırlısı diyorum hepimiz için

Aslıcım ben ikinci ayımdı bu ay femara da ama yüne hasta oldum daha bilmiyorum walla nasıl olacak üzgünüm sadece

bu temiz tahliller nereye kadar acaba gidicez.

Kızlar aslında konu açmıştım daha yazan olmadı derken sizleri buldum :) pco hastasıyım bende 1.5 senedir hamile kalamıyorum 2 ay klomen kullandım ama malesef vücudum tepki vermedi klomene yumurta oluşmadı.. bu ay femara'nın eşleniği olan letrol'u kullandım bugün ilk kontrolüm vardı sadece bir tane ama 21 mm yumurtam oluşmuş.. çatlatma iğnesi falan vermedi doktorum gün aşırı ilişki verdi sadece tek yumurta ile hamile kalınır mı sizce

Zaten saglikli bir kadinda bir yumurtanin olustugunu ve yeterli oldugunu okumustum. Bircok topikte 2 3 guzel yumurtaya ragmen gebelik olusmadigini da cok okudum. Tek yumurta gayet yeterli. Ben de tek yumurta ile asilama oldum bekliyorum. Hem de tup olmayan tarafimdaki yumurta :) insallah sag tup soldan gelen o yumurtayi yakalar. Her sey nasip.

bu temiz tahliller nereye kadar acaba gidicez.
Valla canım gittiği yere kadar gideceğiz biz herşeyi yaptık takdir Rabbimden hormon tahlili kan tahlili rahim filmi yumurta takibi eşimin sperm tahlili vs. Herşey yapıldı bu ay femara kullandım doktor yumurtanin 18 mm olduğunu söyledi ve dün sabah çatlatma iğnesi yapıldı artık birkaç günde ilişki var sonra beklemedeyiz yapacak başka bişey yok

ins gonlince olsn cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…