Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zaten saglikli bir kadinda bir yumurtanin olustugunu ve yeterli oldugunu okumustum. Bircok topikte 2 3 guzel yumurtaya ragmen gebelik olusmadigini da cok okudum. Tek yumurta gayet yeterli. Ben de tek yumurta ile asilama oldum bekliyorum. Hem de tup olmayan tarafimdaki yumurta :) insallah sag tup soldan gelen o yumurtayi yakalar. Her sey nasip.

İnşallah tutar canım ya seninde benimde isteyen herkesin de.. ben şimdiye kadar böyle yumurta elde edemediğim için çatlatma istedim gününü kaçırmak istemedim ama doktorum 17mmden sonra kendi kendine çatlayabilir diye vermedi aşılamaya geçmeden çatlatma yapmak istemiyorum dedi anlamadım gitti :/

İnşallah tutar canım ya seninde benimde isteyen herkesin de.. ben şimdiye kadar böyle yumurta elde edemediğim için çatlatma istedim gününü kaçırmak istemedim ama doktorum 17mmden sonra kendi kendine çatlayabilir diye vermedi aşılamaya geçmeden çatlatma yapmak istemiyorum dedi anlamadım gitti :/
Benim doktorum catlamayi kontrol bile etmeden asilama yapti mesela. 22 ya da 23 saat gecmisti catlatma ignesinin ustunden. Doktordan doktora degisiyor. Bu arada benm yumurta 19.8mm idi.

Kızlar 16 /18 mm yumurtada çatlama ve döllenme olur mu sizce ve yumurta düzgün + yeteri büyüklükte ise neden dollenmiyor ya + çatlatma iğnesi ile

Kızlar 16 /18 mm yumurtada çatlama ve döllenme olur mu sizce ve yumurta düzgün + yeteri büyüklükte ise neden dollenmiyor ya + çatlatma iğnesi ile
Neden dollenmiyor bilmiyorum ama 17 18 mm yeterli imis doktor oyle soyledi. Bi de bir yerde 16mm yumurtayla gebe kaldigini yazmisti birisi. Umarim sana umut olur :)

Kizlar bende femara kulaniyordum bugün adetimin13 günü yunurta? 17 mm olmuş doktorum caatlatma iğnesi vur dedi wuruldum inşallah bu ay kalırım hepimiz birbidibirb dua edelim

Arkadaslar bir hafta 10 gündür adet belirrtileri yaşıyorum dünde belim ksıklarım ağrıdı adet olacakmiş gibi geçti adet olurum dedim olmadım şimdi gögüslerimde hafif agrı var 33.gün bugun geçen ay 29. Gün olmuştum .ama bnm ağrılarm bu kadar sürmezdi bir gün iki gün sürerdi adet olurdum .test yapmaktanda korkuyorum . Böyle bişey yaşyan varmı .

Arkadaslar bir hafta 10 gündür adet belirrtileri yaşıyorum dünde belim ksıklarım ağrıdı adet olacakmiş gibi geçti adet olurum dedim olmadım şimdi gögüslerimde hafif agrı var 33.gün bugun geçen ay 29. Gün olmuştum .ama bnm ağrılarm bu kadar sürmezdi bir gün iki gün sürerdi adet olurdum .test yapmaktanda korkuyorum . Böyle bişey yaşyan varmı .
33. Günü görsem kesin gidip beşik almıştım :KK70:

evet canım yasadım daha fazla günde gecti benim hatta test alıp baktıgımda negatifi görünce bir iki gün sonra adet oldum :KK43: hep psikolojikti yani ama insallah senin öyle degğildir allah hayırlısıyla nasip etsin

X