Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İçinde 30 tane var 3 ay deniycez dedi doktorum bana. O yüzden ben devam edicem. Sana ne dedi? Bir probleminiz var mıydı bu arada?
Esimde de bende de hicbir sıkıntı yok ama dollenmiyo işte sperm nedense. Simdi doktorumu aradim konustum regl olduğunda tekrar baslicaksn femaraya dedi devam edicez yine dedi

Esimde de bende de hicbir sıkıntı yok ama dollenmiyo işte sperm nedense. Simdi doktorumu aradim konustum regl olduğunda tekrar baslicaksn femaraya dedi devam edicez yine dedi
Anladım canım biz de aynı, olmaz olası sebepsiz fertilite :) femara başarı oranı yüksek hele de bizim gibilerde, hiç canını sıkma

Anladım canım biz de aynı, olmaz olası sebepsiz fertilite :) femara başarı oranı yüksek hele de bizim gibilerde, hiç canını sıkma
Ya neyden şüpheleniyorum canim biliyomusun. Acaba yeni mi yumurtlamaya basladim bilmiyorum ayni yumurtlama donemimdeki yogun akintim geliyo ama bu mumkunmudur bilmiyirum adet zamani yumurtlamak

Allah kolaylik versin kizlar. Ne yazikki benim durumda sebepsiz infertilite. Rahim filmi hormonlar semen testi hepsi cok iyi cikti. 14 aydir deniyoruz. Bu ay klomene baladim ozel doktora takipteyiz. 1 yumurta olustu 19.5 mm persembe catlatma ignesi oldum bakalim insaah biter hasretimiz.
Su sebepsiz infertiliteleri gorunce oyle moralim bozuluyor ki nedir ya nedir sebepsiz olan aklim almiyor. Arkadasin bjri demis iste yumurta sperm dollenemiyor. Demekki bir sey var iste

Ya neyden şüpheleniyorum canim biliyomusun. Acaba yeni mi yumurtlamaya basladim bilmiyorum ayni yumurtlama donemimdeki yogun akintim geliyo ama bu mumkunmudur bilmiyirum adet zamani yumurtlamak
Yumurtlaman o kadar geçe kalamaz bence, kaçıncı gün bugün? Hala adet olmadın mı bu arada?

Aynen canım benim de sinirim bozuluyor. Bir sorun olsaydı en azından onu çözer iyileşir umutlanırdık böyle olunca insanın daha çok siniri bozuluyor:) iğne de olduysan senin bu ay tamam inşallah hadi bakalım allah rast getirsin

Kuzucum bak igneni olmussun bu sebepsiz infertilitenin tek dusmani stres nolursun bu ay aklini baska seylerle mesgul et bak catlatma igneni olmssun bu saatten snra hcbisey dusunme stres yapmaki yumurta dollensin aklini surekli baska seylerle mesgul et surekli bi isle ugras elinde cok buyuk bi firsat var canim

Canim bu guzel mesajin icin cok tesekkur ederim..zaten calisiyorum onun disinda bol.bol kitap okuyorum bu aralar mesgale olsum diye ingilizcem biraz zayifti ona yogunlastim. Elimden geleni yapiyorum aa hasret iste biraz unutsam yine aklima geliyor ama rahatim cok sukur. Rabbim insallah tez zamanda hepimizin hasretine son verir. Cok tesekkur ederim canim sizler iyi ki varsiniz.

Kader arkadasiyiz hepimiz. Birimizin mutlulugu bile birbrmze umut olmaya yetiyo. Birbirmizi habersiz brakmayalim ki umut olalim hepimiz. Dualarimiza hepimizide katalim allahim insallah bizler dahil tum evlat hasreti çekenlere yardimci olsn hepimizin yuzunu güldürsün insallah hayrli haberlerini bekliyoruz

Ben daha hasta olmadım canm hiç bir belirtimde yok napcam bilmiyorm . Gecen hafta gögslerim agrıdı canm tatlı istedi ama oda gecti .adet olmıycakmıyım acaba bu ay

kizlar bu ay yeni bi doktora gidicm 31 ekim randevu. acaba regl olucm yarin yada yarindan sinra devlet hastanesine gidip femera baslasammi hemen

Ben daha hasta olmadım canm hiç bir belirtimde yok napcam bilmiyorm . Gecen hafta gögslerim agrıdı canm tatlı istedi ama oda gecti .adet olmıycakmıyım acaba bu ay
Canim sen bi kac gun daha bekle git bence doktora en azindan gec döllenme falan varsa kii umarim oyledir bastan ogrenirsin. Yada hamilelik yoksa bile adet sokturucu yazar doktor bi an once adet olursun. Hanimlar zaman onemli bizim icin elimizi cabuk tutmamiz lazimm :))

kizlar bu ay yeni bi doktora gidicm 31 ekim randevu. acaba regl olucm yarin yada yarindan sinra devlet hastanesine gidip femera baslasammi hemen
Bebegim sen once bi doktora git gorun. Ben kendi adima konusayim doktor once hormonlarima bakti ondan sonra karar verdi bu ilaca baslamami. Sanada bi baksn doktor demeden baslama neden diyceksin cunki bu bizim kullandigimiz femara letrasan letu gibi ilaclar meme kanseri ilaci ve gercekten yan etkisi cok fazla ozelliklede bende eklem agrisi cok yapiyor kemiklere cok zararliymis ilacimi kullanirken bol bol sut yogurt yemeye de dokkat ediyorum iyisimi sen domtoruna gorun o karar versin gonlunce olsun hersey :)

tatlim benim klomen ve.choriomnon basarisiz oldu. bakalim artik yeni doktor yeni umutlr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…