Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ağrıması normaldir canim çünkü femara etkisini 3 ay gösteriyor eğer cok ağrıyorsa bir doktoruna görün derim
meraba cnm okuyabildiğim kadarını okudum geçmiş sayfaların. ağrın devam ediyorsa sonradan oluşan yumurtan vardır belki küçük olduğu için ultrasonda görünmemiştir. O çatlamış olabilir

ben de bu ay femara kullandım az önce yumurta takibine gittim çatlatma iğnemi vurdurucam birazdan gidip bakalım hayırlısı

Canım Kimyasaldan sonra yine femera ile mi hamile kaldın. Hayırlı olsun

Selam cnm yazını okudum Allah sağlıkla büyümeyi nasip etsin bende bir sıkıntı yok sadece hormon testi yaptırdım prolaktin yüksek dedi birde troid yüksekmiş prolaktin için ilaç verdi haftada bir iç diye troid içinde dahiliye gidicem sanırım prolaktin engelmiş Bebek olmasına bende aylardır deniyorum saha önce gebe kaldım fakat kürtaj olmak zorunda kalmıştım bir sıkıntım yoktu yazını okudum bu femara Nasıl oluyor kullansak bir fayda görür müyüz yoksa doktoruma mı sormalıyım

Günün geçtimi canm
Canım belli bi adet düzenim Yok normalde ne zaman olacağım belirsiz ama femara kullandıktan sonra yumurtladım diye hissettim ondan 30 gün olarak hesapladım 12 eylül hasta olmam gereken gün diye gösteriyordu adet takvimi aşırı karın ağrım bel ağrım vardı bide dün gece sol tarafım yerinden çıkacak gibi resme ağrıyordu bu sabah test yaptım yine negatif çıktı dedim acaba kiste mi dönüştü adette gelmedi çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…