Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birde şimdi ovulasyon testi yaptım silik çıktı normalde (önceki ayları baz alarak konuşuyorum) bu boyutlardayken koyu çizgi çıkar çatlayacağı zaman t c'den koyu olur ertesi gün aynı böyle silik çıkar.. doktor da zaten çatlayıp çatlamadınız konusunda tereddütte kaldı sen ne olur ne olmaz değerlendir bu günleri dedi.. teste göre çatlamış olması gerekiyor.. dün ilişki sırasında yumurtalıklarıma yakın yerde ağrım oldu bir süre de devam etti ağrı.. döllenme olduysa bu hissedilir mi biliyor musunuz
Canım stres kötü etkiliyormuş bu yüzden strese girmeye gerek Yok sakin olalım hakkımızda hayırlısı dua edelim

Cuma günü 11mmdi kızlar yumurtamın boyu yani çatlamamıştır ama nereye kayboldu o zaman :işsiz: böyle birşey yaşayan yok mu hiç

Canim ben bugun doktora gittim ayin 8 inde gittigimde 16 mm olan yumurtam bugun yoktu doktor catlamis dagilmis dedi eger dollendiyseki tutar dedi.. bence yumurtan catlamis ondan gormemistir doktor.. ama dokotrun yumurtan kaybolmus demesi cok sacma olmus‍♀️ Nerede yasiyorsun? Eger istanbuldaysan doktorunu degistir mutlaka:KK43: buarada o bel ve karin agrisinin sebebi yumurta catliyormus bu ay femara ve chorimnon kullandigim icin cok fazla uyarilmis oyuzden agrim fazla olmus...

Merhaba arkadaslar bugun ilk asliamamiza basladik sizce femerami klomenmi iyi? Ben bir kere femera kullandim his yumurtam olmadi ama daha sonra klomen ve bazi iyneler kuallandim ve hep 4,5 yumurtam oldu simdi doktorumun israriyla femera icicem :KK43:

Canim ben bugun doktora gittim ayin 8 inde gittigimde 16 mm olan yumurtam bugun yoktu doktor catlamis dagilmis dedi eger dollendiyseki tutar dedi.. bence yumurtan catlamis ondan gormemistir doktor.. ama dokotrun yumurtan kaybolmus demesi cok sacma olmus‍♀️ Nerede yasiyorsun? Eger istanbuldaysan doktorunu degistir mutlaka:KK43: buarada o bel ve karin agrisinin sebebi yumurta catliyormus bu ay femara ve chorimnon kullandigim icin cok fazla uyarilmis oyuzden agrim fazla olmus...

Valla dediğin gibi olduysa ikinci yumurtamda çatlamış yani bugün ultrason da görülen şimdi yine test yaptım resmen hayalet çizgi çıktı o derece silik 18mm yumurta bu kadar silik çıkmaz(çıkmıyor daha doğrusu) kesin çatladı bu yumurta dün

Merhaba arkadaslar bugun ilk asliamamiza basladik sizce femerami klomenmi iyi? Ben bir kere femera kullandim his yumurtam olmadi ama daha sonra klomen ve bazi iyneler kuallandim ve hep 4,5 yumurtam oldu simdi doktorumun israriyla femera icicem :KK43:

Her bünye farklı canım mesela bende klomen hiiiiççç yumurta oluşturmadı ama femara her ay 1 tane oluşturuyordu.. he bu arada 4-5 yumurta olması iyi birşey değil zaten yumurtaların yeterli büyüklüğe ulaşmaz yani sağlıklı olmaz femaranın olayı da bu 1 tane ama sağlam yumurta .. bu ay benim 2 yumurtam oluştu diye sevindim doktor hiç sevinme boşuna 3 tane olsa tedaviyi durdururduk dua et 2 tane de kalmış dedi.. artık aşılamada da tüp bebekte de az yumurta ile çalışılıyor çoğul gebeliklerin önüne geçmeye çalışıyorlarmış

Ya benim ovulasyonlarım bildiğin hayalet çizgi çıkıyor kızlar önceki gün doktor çatladı falan da demedi çatayınca hemen siliniyor mu teste bilginiz var mı inşallah günü kaçırmamışımdır ya

Ya benim ovulasyonlarım bildiğin hayalet çizgi çıkıyor kızlar önceki gün doktor çatladı falan da demedi çatayınca hemen siliniyor mu teste bilginiz var mı inşallah günü kaçırmamışımdır ya
Valla canım çatladıktan sonra 36 yada 72 saate Ancak döllenme olur diye biliyorum sen yine değerlendir . Ve streste yapma lütfen oluruna bırakalım biraz . Bende geçen aylarda böyle panik ve stres yaptım olmadı mesela benim ilk femara kullandığımda 4 yumurta oluştu ama hiç büyümedi yumurtalarım ovulasyon testi de yapıyordum 23. Gün en koyu yakaladım ertesi gün silikleşti . Bu tarihten sonra da 14 gün geçince regl oldum ama doktor büyümedi demişti
Yumurtaların . Geç yumurtlamakta iyi değil

Canım ovu testin nerden aldin bende bu ay da gebe kalamazsam bide onu deniyim diyorum ama hic bilgim yok nasil oluyor

Valla canım çatladıktan sonra 36 yada 72 saate Ancak döllenme olur diye biliyorum sen yine değerlendir . Ve streste yapma lütfen oluruna bırakalım biraz . Bende geçen aylarda böyle panik ve stres yaptım olmadı mesela benim ilk femara kullandığımda 4 yumurta oluştu ama hiç büyümedi yumurtalarım ovulasyon testi de yapıyordum 23. Gün en koyu yakaladım ertesi gün silikleşti . Bu tarihten sonra da 14 gün geçince regl oldum ama doktor büyümedi demişti
Yumurtaların . Geç yumurtlamakta iyi değil

İyi diyorsun hoş diyorsun da arkadaşım bu ay iğne oldum o kadar sürekli kontrole gittim buna rağmen nasıl kaçırırım yaa gelde kafaya takma işte

Kızlar merhaba işe girdim ama kafa bende aynı kafa gene bebek gene bebek olmuyor işte ama bu sebepsiz dediklerine inanmıyorum ben ya sebepsiz bişe olmaz hapla falan olacak bişe degil bence en azından benim için öyle adı üstünde infertilite işte kısırlık yani araştırdım ve karar verdim ki İstanbul Acıbadem Fulya hastanesi kadın doğum doktoru Ercan bastu var ona gideceğim adam akıllı ya yoksa olacağı yok belki biraz külfetli olacak ama yapacak başka bişe yok yaş oldu 33 insallh iyi bir sonuç alacagima inanmak istiyorum insallh bu durust olur Allah'ım En Büyük KK:anneadayı:yazıları anlatislari vede hasta yorumları çok çok olumlu :super:

Kızlar merhaba işe girdim ama kafa bende aynı kafa gene bebek gene bebek olmuyor işte ama bu sebepsiz dediklerine inanmıyorum ben ya sebepsiz bişe olmaz hapla falan olacak bişe degil bence en azından benim için öyle adı üstünde infertilite işte kısırlık yani araştırdım ve karar verdim ki İstanbul Acıbadem Fulya hastanesi kadın doğum doktoru Ercan bastu var ona gideceğim adam akıllı ya yoksa olacağı yok belki biraz külfetli olacak ama yapacak başka bişe yok yaş oldu 33 insallh iyi bir sonuç alacagima inanmak istiyorum insallh bu durust olur Allah'ım En Büyük KK:anneadayı:yazıları anlatislari vede hasta yorumları çok çok olumlu :super:

Bahçeci tüp bebeğe de baksana canım bi muayene ücreti fazla gelir belki ama bir kerelik alıyorlarmış o parayı düşündüğün zaman normal doktora daha çok para vermiş olduk taksit taksit öder gibi olduğumuz için gözümüze gelmemiş sadece.. noldu sen adet oldun mu

Bahçeci tüp bebeğe de baksana canım bi muayene ücreti fazla gelir belki ama bir kerelik alıyorlarmış o parayı düşündüğün zaman normal doktora daha çok para vermiş olduk taksit taksit öder gibi olduğumuz için gözümüze gelmemiş sadece.. noldu sen adet oldun mu
Orası öyle tabiki canım kısa zamanda ne paralar verdik daha olmadım ama geçen rahatsızlandigim için röntgen cekeceklerdi o zaman kan testi yaptılar gebelik varmı yokmu diye negatif çıktı artık beklentim yok zaten bu bekleme işi psikoloji falan bahane hep illaki bişe var olmuyor özel falan bakmiycam iyi bı doktor olsun bana çözüm odaklı olsun vereceğim para helal olsun ne diyim ki artik

Canım sen rahim filmi çektirmiydin

X