Femara kullanımı , tecrübelerinizi paylaşır mısınız

selinaagca selinaagca Canım bende karında şişlik hafif ağrı böyle nefes alırken zorlanma sıcak basması ve şişkinlik problemi var. Sende oldu mu bu belirtiler. Yoksa aklım benimle oyun mu oynuyor kendimi çok dinliyor olabilirim 😬😅

Canım benim yumurta çatladığı andan itibaren göğüs hssasiyetim gebelik olmasa da 1-2 gün içinde kendiliğinden başlıyor ben mesela yoğun bir göğüs ağrısı yaşarım hep bir de şimdi duphaston da kullanıyoruz o da ekstra progesteron hormonu yüklüyor vücuda herkesin belirtileri değişkenlik gösterebilir diye düşünüyorum ama umarım vardır :))))))) kendi vücudunu kendin tanıyorsun
Ben ilk defa kullanıyorum ilk iki gün ağrım oldu sonra 5. Gün başladı bakalım inşallah vardır beklemek zor oluyor biraz

selinaagca selinaagca Canım bende karında şişlik hafif ağrı böyle nefes alırken zorlanma sıcak basması ve şişkinlik problemi var. Sende oldu mu bu belirtiler. Yoksa aklım benimle oyun mu oynuyor kendimi çok dinliyor olabilirim 😬😅
Bu belirtiler bendede var sizde de varsa normalmiş demek ki sizde kaçıncı gün başladı bende 5. Günden sonra başladı belirtiler uavas yavas

Aşkım bende Şişkinlik 2 gündür var ama ona duphaston da sebep oluyor daha önce de kullanmıştım biliyorum, onun haricinde hiç bir şeyim yok biliyor musun. Normalde yumurtlamadan sonra direkt göğüslerim ağrımaya başlardı göğüs ağrımda yok bu da beni biraz umutsuzlaştırdı niyeyse progesteron seviyesi yükseldikçe göğüs ağrır çünkü bende bastırınca bile acı yok ilk defa hayret içerisindeyim. :KK43: onun haricinde hiç bir şeyim yok ya..

Aşkım bende Şişkinlik 2 gündür var ama ona duphaston da sebep oluyor daha önce de kullanmıştım biliyorum, onun haricinde hiç bir şeyim yok biliyor musun. Normalde yumurtlamadan sonra direkt göğüslerim ağrımaya başlardı göğüs ağrımda yok bu da beni biraz umutsuzlaştırdı niyeyse progesteron seviyesi yükseldikçe göğüs ağrır çünkü bende bastırınca bile acı yok ilk defa hayret içerisindeyim. :KK43: onun haricinde hiç bir şeyim yok ya..
Göğüs ağrısı bende de yok ya sıfır. Ama belirtisi hiç olmadan anlamadan gebe kalan çok insan var düşmeyelim umutsuzluğa 🤍
Sana demiştim ya hastanede çalışıyorum diye. Ben galiba 2-3 güne dayanamam kan veririm iğnenin 10.gününde filan 🫣

Göğüs ağrısı bende de yok ya sıfır. Ama belirtisi hiç olmadan anlamadan gebe kalan çok insan var düşmeyelim umutsuzluğa 🤍
Sana demiştim ya hastanede çalışıyorum diye. Ben galiba 2-3 güne dayanamam kan veririm iğnenin 10.gününde filan 🫣
Haklısın gerçi aylardır göğsüm ağrıyor da noldu olmadı yine :) sadece kendimi bildiğim için göğüs ağrısı olmaması şaşırttı beni ama sen de çok haklısın düşmeyelim arada hormonal herhalde gel git yaşıyorum ne bilim:)))) aşkım 10.gün erken olmaz mı forumlarda sanırım 12.günden sonra falan yazan çok oldu ama

Haklısın gerçi aylardır göğsüm ağrıyor da noldu olmadı yine :) sadece kendimi bildiğim için göğüs ağrısı olmaması şaşırttı beni ama sen de çok haklısın düşmeyelim arada hormonal herhalde gel git yaşıyorum ne bilim:)))) aşkım 10.gün erken olmaz mı forumlarda sanırım 12.günden sonra falan yazan çok oldu ama
Erken erken aslında biliyorum ben 22 si sen 23 ü 1 gün vardı aramızda. Sen beni boşver benim sağım solum belli olmaz insan hastanede olunca dayanmıyor iki dk kan vereyim diyebilirim 😅 Bir şey çıkmazsa seni uyarırım sen yapma diye 😂

Erken erken aslında biliyorum ben 22 si sen 23 ü 1 gün vardı aramızda. Sen beni boşver benim sağım solum belli olmaz insan hastanede olunca dayanmıyor iki dk kan vereyim diyebilirim 😅 Bir şey çıkmazsa seni uyarırım sen yapma diye 😂
Ah ah bu zamana gelen kadar bende neler yaptım bir bilsen 😁😁 olsun eğer kalbinden geçiyorsa yaptır canım belki sonuç pozitif çıkar bana da umut olur ayy bilemiyorum zaman geçmiyor

Ah ah bu zamana gelen kadar bende neler yaptım bir bilsen 😁😁 olsun eğer kalbinden geçiyorsa yaptır canım belki sonuç pozitif çıkar bana da umut olur ayy bilemiyorum zaman geçmiyor
Ben de regl 7ağustos ama 5-6 gibi test yaparım diye düşünüyorum bu arada gün sayıyorum çünkü 😏

Sende de aynı baslamış ben 8. Gün test yaptım negatif çıktı yani ilacın etkisi geçmiş ama belirtiler arttı umutlanmakta istemiyorum ama yarın 11. Gün olacak 13. Veya 14. Gün test yapacağım az kaldı sabrediyorum.
Senin az kalmış 2-3 gün daha sabredersin canımmm🥹 İnşallah vardır ilk senden alacağız haberi bizi de haberdar et olur mu

daha reglime 9 gun var zaman geçmiyor sanki hiç de bi belirtim yok regl olacağım zamanlar daha çok belirti yaşıyordum
Ben forumda her belirtiyi okuyunca 5 dk sonra onu hissediyorum sanki :)) Az öncede hafif mide eksimesi hissettim. Yani çünkü bir sey hissetmem gerekiyormus gibi geliyor :KK70:Bende ovulasyon testi var onunla nasil anliyorlar. Koyu cikinca yumurtlama dönemi degilse gebelik mi olabilir diyorlar onu anlamadim

Ben forumda her belirtiyi okuyunca 5 dk sonra onu hissediyorum sanki :)) Az öncede hafif mide eksimesi hissettim. Yani çünkü bir sey hissetmem gerekiyormus gibi geliyor :KK70:Bende ovulasyon testi var onunla nasil anliyorlar. Koyu cikinca yumurtlama dönemi degilse gebelik mi olabilir diyorlar onu anlamadim
bende öyle hissederdim su an belirti arıyorum resmen diğer aylar belirtilerden kafayı yicek gibi oluyordum hele o göğüs ağrım dokunamıyordum acıdan bile bu ay o da yok hiç bişey yok resmen :KK70: evet ovulasyon testi koyu oluyorsa gebelık olabiliyormuş tatlım etkileniyormuş o da beta hcg den

ama iğnenin etkisi geçmiş midir ki ondan emin değilimm

bende öyle hissederdim su an belirti arıyorum resmen diğer aylar belirtilerden kafayı yicek gibi oluyordum hele o göğüs ağrım dokunamıyordum acıdan bile bu ay o da yok hiç bişey yok resmen evet ovulasyon testi koyu oluyorsa gebelık olabiliyormuş tatlım etkileniyormuş o da beta hcg den
Diger aylar belirti yasasanda gebelik olmamisti belki bu belirtileri yasamamak gebeligin habercisidir. Bizlerde belirti yasamadan gebe olan gruptayizdir belkiii... Ben ovulasyonu yapayim bir bakayim neler oluyor yazarim sana:KK70:

X