Femara kullanımı , tecrübelerinizi paylaşır mısınız

Öyle yaptım canım. 1 tane görünüyor dedi. Ya ben size sormuştum ya hani daha önce de geç mi verdi randevuyu diye. Zaten başından beri güvenememiştim bu doktora. Ki bence daha önce çağırması gerekiyordu bu kadar büyümeden de verebilirdi iğneyi. Ona kalsa daha yarına diyordu dün ovülasyon testi pik olduğu için ben dedim bugün geleyim diye.
kendi kendinin doktoru olursun bazen :))) çok iyi yapmışsın güzel zamanda yakaladın bence

Bide kızlar iğneden 12 saat sonra, onu kaçırırsanız 36 saat sonra ilişki olsun sonra bir dolu bir boş ilerleyin dedi. Normalde ortalama 36 saat sonra yumurta çatlar ama çatladığında hazırda sperm olması daha da iyi o yüzden 12 saat sonra ilişki olsun dedi. Hepsi ayrı bir şey söylüyor.
bana doktorum çatlatma iğnesinden bir gün önce gece olsun demişti , tüpte sperm blunsun diye hemen hemen aynı şeyi istiyorlar demek ki iliski çatlatma iğnesınden 10-12 saat önceye denk geldi benımde sonrasında da 36.saatte oldu , hatta dun kontroke gittiğimde çatlayıp çatlamadıgı konusunda bu gece de olsun demişti.. nasip artık. bu değerlendirme yöntemi bana çok mantıklı geldi.

benım bu ay olumsuz olursa ki inşallah olmaz , doktor tüplere bakalım dedı yanı hsg çektiricem bende. acılı bir işlemmi acaba korkuyorum biraz :KK43: benımde yumurtalarda sorun yok ama eşimde biraz hız problemi var aynıyız eşiniz takviye kullanmaya basladı mı ?
Ben eşime bir sürü şeyler aldim valla multivitaminler macunlar vs ama doktor bişey vermedi eşime . Hsg anesezili oldum ben diğer türlü yaptiramazdım canım acımadı uyudum uyandım bitmişti 10 dk. Sonrasında biraz kanamam oldu ama korkulacak bir işlem değil bence anesteziyle

Ben eşime bir sürü şeyler aldim valla multivitaminler macunlar vs ama doktor bişey vermedi eşime . Hsg anesezili oldum ben diğer türlü yaptiramazdım canım acımadı uyudum uyandım bitmişti 10 dk. Sonrasında biraz kanamam oldu ama korkulacak bir işlem değil bence anesteziyle
Doktor bize promen k diye vitamin verdi 3 ay kullanması için , 1 ay sonra bile sayıda artış görmüştük biz hala devam ediyoruz bakalım nasip hakkımızda güzellikler diliyorum🩷

Doktor bize promen k diye vitamin verdi 3 ay kullanması için , 1 ay sonra bile sayıda artış görmüştük biz hala devam ediyoruz bakalım nasip hakkımızda güzellikler diliyorum🩷
Araştırdım bayağı iyi bişeye benziyo. Eşim alıp kullansa mı acaba? İlaç değil sanırım supplement tarzı birşey?

Bizim sayıda problem yok hatta sayı oldukça fazla ama ileri hareketlilik biraz düşük, sınırda diyelim yani öyle çok düşük değil
Hepimize en yakın zamanda sağlıklı hamilelikler diliyorum <3

Araştırdım bayağı iyi bişeye benziyo. Eşim alıp kullansa mı acaba? İlaç değil sanırım supplement tarzı birşey?
Yok zaten ilaç değil supplement tarzı evet biz bi zararını görmedik, sayı bizimde normal ileri hareket sayısı düşüktü o da artmıştı şükür :) eğer şans vermek isterseniz ilaç içeriği değil yani

X