Femara kullanımı , tecrübelerinizi paylaşır mısınız

canım ilk gun olmadı bende ertesi gün ve sonraki gün totalde iğne sonrası 2 gun ağrı oldu çatlama ağrısıydı hissettim yani o bölgede baskı hissi benım soldaydı yumurtalarım sol tarafım ağrıdı
benimde soldaydı ve iğneden sonraki gün şişkinlik baskı hafif agrı vardı sanırım o gün çatladı bugün 3 günüm. ama bende dünden beri halsizlik başladı sanırım iğne etkisi

Ben forumda her belirtiyi okuyunca 5 dk sonra onu hissediyorum sanki :)) Az öncede hafif mide eksimesi hissettim. Yani çünkü bir sey hissetmem gerekiyormus gibi geliyor :KK70:Bende ovulasyon testi var onunla nasil anliyorlar. Koyu cikinca yumurtlama dönemi degilse gebelik mi olabilir diyorlar onu anlamadim
Regl olacaginiz zaman ovulasyon da koyu cikarsa gebelik olabilir deniyor. Benim bu ay reglim 1 gun gecikti ve ovukasyonim bildiginiz pik cikti aha dedim sanki var o zaman. Ama regl oldum. Ona da cok umutlanmamak lazim sanki gebelik testinde pozitif gormek en net sonuc..

Regl olacaginiz zaman ovulasyon da koyu cikarsa gebelik olabilir deniyor. Benim bu ay reglim 1 gun gecikti ve ovukasyonim bildiginiz pik cikti aha dedim sanki var o zaman. Ama regl oldum. Ona da cok umutlanmamak lazim sanki gebelik testinde pozitif gormek en net sonuc..
aaaa regl öncesi pozitif çıktıgını hiç duymamıştım . paylaşmanız iyi oldu ovulasyonla hareket etmemek lazım demek ki

Evet ben su an yaptim silik ciktihatta daha önce hic bu kadar silik cikmamisti pcos oldugu icin bende ovulasyon testlerim hep koyu cikardi ayirt etmek zor olurdu
o zaman iğnenın etkisi geçmiş kuzum , benım bir kaç saattir kasık ağrım basladı regl ağrısı gibi tuhaf bir ağrı anlamadım

aaaa regl öncesi pozitif çıktıgını hiç duymamıştım . paylaşmanız iyi oldu ovulasyonla hareket etmemek lazım demek ki
Evet maalesef ozellikle regle 1 hafta kala kafayi siyiriyoruz, belirti ariyoruz, ihtima ariyoruz ben bu ay oyleydim ovulasyon da pik cikti umutlandim ama daha buyuk hayal kirikligi oldu. O yuzden en net sonuc gebelik testinde cizgi gormek artik benim icin. 💞

Evet maalesef ozellikle regle 1 hafta kala kafayi siyiriyoruz, belirti ariyoruz, ihtima ariyoruz ben bu ay oyleydim ovulasyon da pik cikti umutlandim ama daha buyuk hayal kirikligi oldu. O yuzden en net sonuc gebelik testinde cizgi gormek artik benim icin. 💞
Siz yeni mi regl oldunuz ??

benimde soldaydı ve iğneden sonraki gün şişkinlik baskı hafif agrı vardı sanırım o gün çatladı bugün 3 günüm. ama bende dünden beri halsizlik başladı sanırım iğne etkisi
bu oluyor bu arada ben iğneden sonra 3 gun sersem gibiydim sürekli uyudum

X