Femara kullanımı , tecrübelerinizi paylaşır mısınız

Ne demek canım benim aslına bakarsan 1 sperm yetiyor de işte :)))) ben de artık her yolu deniyorum 😁😁
pff valla ya. Korunmayı bıraktığımız ilk ay hemen hamile kalırım sanmıştım. Bebek düşünmeden önce de hamile kalmamak için her yolu deniyordum. Halbuki ne zor işmiş arkadaş :KK70:

Benim 4 gün oldu vurulali. Sadece igneni vuruldugu gün ve sonrasinda karin ev kasık agrim oldu gecti. Dedigin belirtileri yasamadim ben
Bu gün de göğüs hassasiyeti ara ara kramp devam ediyor inşallah tutmuştur o zaman 8 güne ilacın belirtisi biterdi diye düşünüyorum umut etmekte istemiyorum düşük geçmişim var. Bir hafta daha bekleyeceğim stres yapıyorum. Sizde de 2 gün sonra belirti başlarsa yazarmisiniz benim 5. Gün başladı göğüs hassasiyetim

Bu gün de göğüs hassasiyeti ara ara kramp devam ediyor inşallah tutmuştur o zaman 8 güne ilacın belirtisi biterdi diye düşünüyorum umut etmekte istemiyorum düşük geçmişim var. Bir hafta daha bekleyeceğim stres yapıyorum. Sizde de 2 gün sonra belirti başlarsa yazarmisiniz benim 5. Gün başladı göğüs hassasiyetim
Canım benim yumurta çatladığı andan itibaren göğüs hssasiyetim gebelik olmasa da 1-2 gün içinde kendiliğinden başlıyor ben mesela yoğun bir göğüs ağrısı yaşarım hep bir de şimdi duphaston da kullanıyoruz o da ekstra progesteron hormonu yüklüyor vücuda herkesin belirtileri değişkenlik gösterebilir diye düşünüyorum ama umarım vardır :))))))) kendi vücudunu kendin tanıyorsun

Evet canım aynen öyle çok heyecanlıyım:) bilmiyorum umutluyum ama bir yandan bir korku da var sende öyle misin
Evrene pozitif enerji yolluyorum arkadaslarima filan ben 5 agustostan sonra gebeyim bakin ona göre diye cümlelerime basliyorum ama icimde bir yerde korkuyorum. Korkmak degilde en bastan ilac kontrole git gel igne bunlarla ugrasmak istemiyorum..

Evrene pozitif enerji yolluyorum arkadaslarima filan ben 5 agustostan sonra gebeyim bakin ona göre diye cümlelerime basliyorum ama icimde bir yerde korkuyorum. Korkmak degilde en bastan ilac kontrole git gel igne bunlarla ugrasmak istemiyorum..
Valla bende böyle hissediyorum doktor herşey olması gerektiği gibi ilerledi dedi, çok güzel konuştu ama artık hep negatif sonuç almaktan sanırım bi böyle tuhaf hissediyorum korkuyorum da

Cok fazla arastirmamak lazim ama elde degil forumdaki bütün basliklari okuyorum :)
Heyecandan ve hevesten o bende okudum femaraya başladığımda :))) su an hiç ekstra bir durum yaşamıyorum gününü bekliyorum tahmini adet tarihim : 7 Ağustos 🥹🥹 bir an önce gelsin de istiyorum gelmesin de bilmiyorum regl olunca insan üzülüyor

Kızlar bugün adetimin 5 günü ve daha kullanmam gereken 4 tane daha femara var salı sabah bitecek. Cumartesi doktora gideceğim adetimin 12. Günü oluyor. Ama ovulasyon testi yaptım bu şekilde çıktı. Acaba erken mi yumurtluyorum, ilaç yüzünden mi bu şekilde oldu, cumartesiye kadar geç kalınır mı acaba? Kist vs yapmasından korkuyorum ya.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    188,7 KB · Görüntüleme: 22
Kızlar bugün adetimin 5 günü ve daha kullanmam gereken 4 tane daha femara var salı sabah bitecek. Cumartesi doktora gideceğim adetimin 12. Günü oluyor. Ama ovulasyon testi yaptım bu şekilde çıktı. Acaba erken mi yumurtluyorum, ilaç yüzünden mi bu şekilde oldu, cumartesiye kadar geç kalınır mı acaba? Kist vs yapmasından korkuyorum ya.
Canım bence kafanda böyle bi soru işareti varsa git bi sor. Beni de 13. günümde çağırmıştı ovülasyon testi de bi önceki gece pik olmuştu atmıştım buraya. 26mm olmuş yumurta. Ben de geç çağırdığını düşünüyorum.

Canım bence kafanda böyle bi soru işareti varsa git bi sor. Beni de 13. günümde çağırmıştı ovülasyon testi de bi önceki gece pik olmuştu atmıştım buraya. 26mm olmuş yumurta. Ben de geç çağırdığını düşünüyorum.
Sizin sonuç ne oldu? İğne mi vuruldunuz?
Bana iğne vermeyeceğini söyledi çatlamamda sorun yok diye ve biz 2 günde 1 ilişki şeklinde de ilerliyoruz , doktora gitsem ne olacak ki diye de düşünüyorum bir yandan.
Bir de muayene hakkımı boşa harcamak istemiyorum özel sigortanın sınırlı hakkı var 3 tane kaldı diye😔
tam pik gördüğüm günün sabahı mı gitsem acaba.

Bu tam pik gün değil. Ama ben olsam 2 günde 1 ilişki şeklinde ilerlerim ilaç kullandığım süre boyunca. Eğer 2 günde bir ilişki olursa erken yumurtlasanız bile şansınız olur. Siz ovulasyon testine devam edin diğer çizgi tam koyu olması lazım

Sizin sonuç ne oldu? İğne mi vuruldunuz?
Bana iğne vermeyeceğini söyledi çatlamamda sorun yok diye ve biz 2 günde 1 ilişki şeklinde de ilerliyoruz , doktora gitsem ne olacak ki diye de düşünüyorum bir yandan.
Bir de muayene hakkımı boşa harcamak istemiyorum özel sigortanın sınırlı hakkı var 3 tane kaldı diye😔
tam pik gördüğüm günün sabahı mı gitsem acaba.
Evet iğne verdi. Ama bana en baştan yumurta büyürse iğne vereceğim demişti.

X