Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O
Bak işte pozitif ol KuZum ya gördün mü yumurtan gelişmiş ama ovulasyon testinde çıkmaması bormal çünkü çatlama seviyesinde değil. Sabırlı ol olumlu düşün bence güzel olacak bu ay ❤
Ovulasyona devam edeyim de gellismede takip edeyim bakklim dedim testte çıkmadı dedim oda ovulasyon kıvamında deil dedi dur bakalım blmiyorum btane pek umudum yok

O

Ovulasyona devam edeyim de gellismede takip edeyim bakklim dedim testte çıkmadı dedim oda ovulasyon kıvamında deil dedi dur bakalım blmiyorum btane pek umudum yok
Aynen öyle dediğim gibi ovulasyon da çıkması içim erken.. moralini her daim yüksek tut sen olacağına inanmazsan olur mu hiçç bencede devam et ama canını sıkmadan

O

Aaa olmaz. Umutsuzluk yok. Sen neşeli olacaksın. Gergin stresli olursan hiç tutunamaz. Kafanı dağıt bir şeylerle çık gez ne bileyim bi hobin varsa onunla uğraş. Hiçbir şey yapamıyorsan olacak diye düşün. Psikolojik durumdan çok etkileniyor vücut. Karamsar olmak yok

Umut ediyorum olmuyor işte bilmiyorum ki

Darısı sana canım inşallah olumlu olacağız bu ay S Sevgidolusnm sen de nasıl işler
Canım ben ilk kez ilaç kullanacağım işte adeti bekliyorum topiği de bundan açtım birbirimize destek olalım pozitif yönde ve tecrübeleri paylaşalım. Ayrıca şu geçmeyen zamanları değerlendirelim sohbetle ama olumsuz düşünceyi bu topiğe yasaklıyorum Benim adete 6 gün fikan var 17 sinde bakalım ne olacak..

Hadi inşallah ama benim gene umudum yok çünkü tek yumurta

Umut ediyorum olmuyor işte bilmiyorum ki
Bence stresten olmuyor. Ben de öyleydim 1 sene hiç kendiliğimden adet görmedim hep söktürücü kullandım sonra doktora gittim baktık ki hiç yumurta büyümüyor ondan olmuyormuşum. Hormonlar dengesiz. Sonra kimyasal gebelik yaşayınca he dedim demek ki oluyormuş can sıkacak bir şey yokmuş. Sen de öyle düşün bak bi düşük yaptın ama demek ki hamile kalabiliyormuşsun. Olmayacak diye bir şey yokmuş. Çok şükür yumurtan da gelişti. İlacı bırak iğnelerle bile yumurtası gelişmeyenler var. Hiç üzülme olacak bence

Hadi inşallah ama benim gene umudum yok çünkü tek yumurta
Hey allahım kızıcam ama deli misin kuzum sen bir çopu zaten tek yumurta ile kalıyor ki bu femara klomen gibi birçok yumurta yapmıyormuş kaliteli tek yumurta filan yapıyormuş önemli olan kalitesi.. sen böyle düşünürsen olmaz zaten sonuç belli söyleyim sana

Zaten diyorum bu ay olmaz da Ağustos gibi bu tatil sonra da tüp Bebek düşünüyorum

Hadi inşallah diyorum

Zaten diyorum bu ay olmaz da Ağustos gibi bu tatil sonra da tüp Bebek düşünüyorum
Bak kendini şartlama böyle ne gerek var Allah’ın izniyle tüpe fikan gerek kalmayacak. Emin ol o daha stresli maddi manevi zor bir süreç.. olacak inş bu ay oyle dua et Allahım kısmet ettiği zamanı bu aya nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…