Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canım ikinci ayın mı yani. İnşallah hayırlısı olur hepimiz için bende ilk başlayacağım adeti bekliyroym. Öncesinde kullandığın birşet var mo benim ilk tedavi olaraj verdi dr

Daha yumurtlamanın üzerinden 1 hafta geçti testte çıkmamış olabilir mi diye düşünüyorum. Seruma ilaç koydular ondan korkuyorum. Lekelenme de hala devam ediyor kahverengi
Canım kahverengi lekelenme devam ediyorsa o muhtemelen adetin geleceği içindir benim de oyle oldu geçen ay çünkü 3-4 gün sadece kahve leke geldi sonra adetim başladı onlarda adetten sayılıyor aklında olsun. Bence oyle birşeydir diye düşünüyorum

Kaçıncı gündü yumurtlaman yani 1 hafta geçtiyse henüz belli olmayabilir tabii artık adete göre hareket etmelisin adet gümlerin mi şu günler

Mümkün değil canım Salı günü başladı daha adetime 1 haftadan fazla var

Canım ikinci ayın mı yani. İnşallah hayırlısı olur hepimiz için bende ilk başlayacağım adeti bekliyroym. Öncesinde kullandığın birşet var mo benim ilk tedavi olaraj verdi dr
Pco lu musun? 2.ay ama şöyle
Kasimda kullandim femara
Bir de mayista. Nisanda rahim filmi çekildim
Başka hicbise kullanmadim. Benim yumurtalarim gelisiyor doktor gerek duymuyor baska bir igneye falan doktor şaşırıyor çünkü. Masrafsızsin diyor
Tek yan etkisi adeti uzatıyor. 10 gun kanama oluyor korkmustum kesilmicek diye kesildi ama zaten yan etkilerinde de kanama yazior.
Hayırlısı olmasın canım. Hayırlısına katlanamayabiliriz belki

Canım bildiğim kadarıyla pko yok çünkü 2-3 aydır takipteyim dr yumurta takibi yapıyor soylemedi oyle bitşet. Bende Mayıs 25 de rahim filmi çektirdim temiz şükür sperm hormon vs hepsi temiz . Yumurta gelişiminde sorun var zaten ondan bu ilaç veriliyormuş sanırım. Bu ay adetinin 3. Gel başlayalım dedi bende başka tedavi vs kullanmadım

Git git başlayın femaraya. Bak gör guzel geliştiriyor guzel bir ilac femara ve ucuz bir ilac. Belki asilama yapar doktor sana.

Git git başlayın femaraya. Bak gör guzel geliştiriyor guzel bir ilac femara ve ucuz bir ilac. Belki asilama yapar doktor sana.
Yok canım aşılamaya henüz gerek olduğunu düşünmüyorum eşimde problem yok zaten ilk tedavim deneyelim bakalım inş iyi sonuçlar alırım. Zaten dr um oyle rasgele işlet yapmıyor çok güveniyorum. Rahim filmi sperm filmi hepsi olmadan ilaca başlamam dedi mesela bazıları hemen dayıyor ilacı

Insallah canim. Tez zamanda guzel haberi verirsin buraya insallah. Bizde bu ay denedik işte. Catlatma ignesi bile vermedi. Bakalim bekliyorum. Ne zor isler ya

Allah allah ilginç çünkü yerleşme kanaması kısa sürer bildiğim kadaroyla ama birazcık daha bekle bakalım inş ara kanama filan değildir belki
Hayırlısı ya. Zaten kanama gibi de değil ki. Akıntım olduğu için namaz kılarken abdestim bozulmasın diye peçeteyle tampon yapıyorum sadece ona geliyor. Anlamadım ben de ne olduğunu. Belki yumurtalıkta kist oluşmuştur o da yapabiliyormuş. Salı günü doktoruma gidicem bakalım ne diyecek

Insallah canim. Tez zamanda guzel haberi verirsin buraya insallah. Bizde bu ay denedik işte. Catlatma ignesi bile vermedi. Bakalim bekliyorum. Ne zor isler ya
Oyle valla sabır istiyor. 2 yıllık evliyim 1 yıldır istiyoruz sizin ne kadar oldu KuZum şuan hangi aşamadasın bu arada benim adete 8 gün fikan kaldı bekliyroym

Bence de git bir bakalım normal bir durum mu baksınlar KuZum

Oyle valla sabır istiyor. 2 yıllık evliyim 1 yıldır istiyoruz sizin ne kadar oldu KuZum şuan hangi aşamadasın bu arada benim adete 8 gün fikan kaldı bekliyroym
Ben 18 aylik evliyim gülüm ilk gunden beri deniyoruz gecen sene haziranda sperm sorunu çıktı ekimde duzeldi. Kasimda aşılama oldum tutmadı. Bu ay femara kullandim ohoooo yumurtalar uçtu. Doktor diyor ki kedi gibi 3 iolgun yumurta olunca asilama iptal edildi 1 hafta iliski dedi adetimde 20 21 haziran gibi ama belim agriyor 3 gündür üşüttüm galiba fenayim fenaaa. Oyle iste bir iki asilama denerm olmazsa tup bebege geçerim. Bakalım.

Ay hadi inş doğal yoldan olsun çok yumurtan olmuş maşallah ilaca iyi tepki vermişsin Benin de adet 17 si gibi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…