Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kontrole gittim 2 sagda 2 solda yumurtalarım olmuş
Yine igne vermedi dr
Boyle sansim daha yüksekmiş anlamadim gitti nasil olacak
Bana gore bu ay da simdiden sonuc belli

Benim pazartesi bugün bitti birinci günü ve ovu testi yaptım bendede umut yok gibi

Eklentiler

• 1559903461109680867672.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 9
Ama ben yumurta geliştirici ilaç kullandım
Bu ilaç 5 günde yumurtayı çatlatacak noktaya getirmiyor zaten. Sen ilacı bitiriyorsun yumurta hala gelişmeye devam ediyor. İlaç bitti yumurta çatlayacak diye bir durum yok yani. Daha senin yumurtanın çatlamasına var o yüzden moralini bozma

Daha çok erken hiç moralini bozma. Ben 18. gün gördüm testte yumurtlamayı
Ama ben yumurta geliştirici ilaç kullandım Hiç koyu çizgi görmreyeeceğim galiba ovuda

Ama ben yumurta geliştirici ilaç kullandım
Hiç koyu çizgi görmreyeeceğim galiba ovuda
Elinde ovulasyon testi varsa devam et sen. Ben bu ay femara kullanmadım. Ama kullandığım ay adetin 15. günü çatladı yumurta. Doktorum yumurta takibi yaptığı için net biliyorum. Bir de şundan kesin emin oldum ki moral motivasyon düşünce hormon dengeleri iyice bozuluyor. O yüzden hiç canını sıkma erken daha. Ki daha geç de olabilir. İnstagram da “bir gebenin günlüğü” diye bir sayfa var instagramın varsa takip et mutlaka. Orda birini görmüştüm pko su var adeti çok düzensizmiş 74. gün görmüş yumurtlamayı. Bir de eğer pko sorunun varsa 2-3 yumurta da çatlayabiliyor 1-2 gün arayla. Ben de pko var geçen ay 4 yumurta çatladı

Var pko canım ama işte iki umutsuz deneme bir düşük baya şey oldum

Var pko canım ama işte iki umutsuz deneme bir düşük baya şey oldum
Hayır güzelim hiç canını sıkma. Ben de iki ay önce düşük yaptım ondan önce ben de her ay adet olduğumda oturup ağlıyordum. Düşük yapınca dedim ki bak demek ki hamile kalabiliyormuşum üzülecek bir şey yokmuş. Pko varsa ilk mesajımda bi ilaçtan bahsetmiştim onu doktoruna sor kullanabilirsin derse kullan o da etkili oluyor kaliteli yumurta gelişimine. Üzülecek hiçbir şey yok. Aslında pko luların şansı daha yüksek çünkü bizim gelişmeye müsait çok fazla yumurtamız var sadece doğru tedavi önemli. Allah’ın izniyle olacak. Bol bol dua et. Çözülemeyecek bir sorun değil bizimki çok şükür. Ne insanlar var 20 sene uğraşıyor çocuğum olsun diye. O kadar basit ki aslında pko ile hamile kalmak sadece gerçekten bu konuda uzman bi doktor bulmak lazım

Teşekkürler güzel dileklerin ve önerilerin için evet doktor önemli pazartesi olmazsa özele gideceğim zaten böyle olmuyor

Teşekkürler güzel dileklerin ve önerilerin için evet doktor önemli pazartesi olmazsa özele gideceğim zaten böyle olmuyor
Ben özele gidiyordum doktorum da çok iyiydi. 6 ay kadar birlikte devam ettik sonra ben bu konuda sana yardımcı olamıyorum uzmanlık alanım değil kısırlık tedavisinde uzman bir doktora git zaman kaybetmeyelim dedi başka bir özel hastaneye geçtim. Düşün yani özeldeki doktor bile anlamayabiliyor. Önceden araştır genelde doktorlar hakkında yorum oluyor internette. Ona göre git zaman kaybetme boşuna. Hangi şehirde yaşıyorsun belki yardımcı olabilirim

Yozgat canım da Kayseri'ye gideceğim galiba bu sefer

Kontrole gittim 2 sagda 2 solda yumurtalarım olmuş
Yine igne vermedi dr
Boyle sansim daha yüksekmiş anlamadim gitti nasil olacak
Bana gore bu ay da simdiden sonuc belli
Canım ya oyle deme belli mi olur sen kendini neye hazırlarsan sonuç oyle olur Pozitif düşün lütfen bence güzel şeyler olacak. İğne verse süper olur ama bu bizim düşünce illa ki dr un da bildiği vardır. Bana daha başlamadan iğne vericem demişti neye göre veriyorlar bunu anlamadım ama. Dua et hadi hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…