Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkürler güzel dileklerin ve önerilerin için evet doktor önemli pazartesi olmazsa özele gideceğim zaten böyle olmuyor
Canım bencede iyi bir dr bulup özele gitsen daha iyi ben çık memnunum dr umdan mesela ozel ama çok güzel dikkatle ilgileniyor ve bana 2 ay yumurta takibi yapıp sana hem ilaç hem iğne vereceğiz dedi

Teşekkürler güzel dileklerin ve önerilerin için evet doktor önemli pazartesi olmazsa özele gideceğim zaten böyle olmuyor
Canım bencede iyi bir dr bulup özele gitsen daha iyi ben çık memnunum dr umdan mesela ozel ama çok güzel dikkatle ilgileniyor ve bana 2 ay yumurta takibi yapıp sana hem ilaç hem iğne
Benim pazartesi bugün bitti birinci günü ve ovu testi yaptım bendede umut yok gibi
kuzum Pazartesi bi git dr una da oyle emin oluruz böyle moralini bozarsan olumlu seyler olmasını bekleyemeyiz dediği gibi erken daha herkesin yumurta olgunlaşması bir olmuyor inşallah güzel haberler alıcaz bence Bende adete gün sayıyorum

Bende de 5-6 gündür damla damla lekelenme var daha önce hiç böyle bi şey yaşamamıştım. Salı gününe randevu aldım bakalım ne diyecek doktor

İnşallah ama çok umut yok

Canım adetin ne zman normalde. İnş yerleşme lekesidir çok az geldi ve durduysa yüksek ihtimal umarım öyledir
10 gün falan var canım adetime. Durmadı ama şöyle gün boyu geleni toplasan 5 damla etmez. Çok çok az ilk günlerinde biraz sancım olmuştu ama şimdi sancım falan da yok. Bir de çok şiddetli mide bulantısı ve baş dönmesi var buna bağlı mı bilmiyorum ama. Erken gebelik testi yaptım çıkmadı ama varsa da çıkmaz diye düşünüyorum ben acele ettim biraz

Ya her belirttiyi gebeliğe yorduugumuzz için baş donmelerimizz bitmmiyorr

İnşallah psikolojik değildir KuZum ve güzel haberler alırız. Evet varsa bile test için erken en az adete 2-3 kala yap veya mutlaka geçmesini bekle bu arada benim de 8-9 gün var adetime inş gelse de ilaca başlasam çok sabırsızlanıyorum

Bana da pazartesi gellmiyorr gelse de bakılsa su yumurtalara

Ayy dimi yaa dersin ki aylar geçmiş gibi bekle bekle.. senin birşet yok yarından sonra inşallaj güzel haberler alacaksın bu ilaç çok etkiliymiş bence kesin işe yarar Allah’ın izniyle
Zor gibi kuzum valla ya bilmiyorum hiç umudum yok kasık ağrım yok bel ağrım yok

Yok güzelim psikolojik değil çünkü bayıldım birkaç gün önce. Bugün de ayakta duramıyordum hastanedeyim şimdi

Şaka yapıyorsun ayy hadi güzel haberi ver o zmaan bekliyoruz canımmm çok heyecanlandım
Kanda gebelik çıkmadı ama çok yeniyse daha kana karışmamış olabilir dedi. Serum takılıcam şimdi yine bi bayılma noktasına geldim ama muhtemelen başka bir rahatsızlıktan kaynaklı bu kana karışmadan bu etkileri yapmaz çünkü

Canım çık geçmiş olsun umarım ciddi birşey yoktur sıkma canını haber ver bize de

Femara 2 kez kullandim
Ilkinde yalan olmasin 2 tane gelişti yumurtam asilama oldum tutmadi
2.sini gecenlerde kullandim.guya bu ay asilama olacaktım 7 yumurta oluştu.
4 u geriye cekildi. Pco luyum.
3 tane kaldi doktorda cogul gebelik.riskinden ötürü asilama yapmadı
Femara guzel bir ilac bence. 2 adet kullaniosun 5 gün
E hadi bakalim

Bitti beşinci gün yarın kontrol hadi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…