Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay ne güzel. Hayırlı olsun gözün aydın. Doktor iğne yapmış mıydı. Ne zamanlar ilişki önerdi. Ben salı günü oldum iğne. Doktor bana çarşamba ve cuma birlikte olun dedi
Ben 21 haziran da oldum iğne yarın beklenen adet günüm gün aşırı degilde 4 gün iğne günüyle beraber her gün önermişdi ve özelikle iğneden 36 saat sonra

Bende de pek umut yok bu ay 😏 yani mide bulantım var kasık ağrım yumurtlamadan beri hiç geçmedi zaten yorgunluk da var ama bu aralar biraz yorucu geçiyor günlerim ondan da olabilir bulantı da zaten adete yakın çok olur bende o yüzden pek ihtimal vermiyorum her ay olumsuza alıştım bende 😒 Hakkimızda hayirlisi olsun insallah🤲
Bende de mide bulantisi olur adete yakin dunde cok usudum adetimin belirtilerinden biri hem insan hisseder azcik canim yok bende yoruldummmm aglamak istemiyorum artik biraksammi acaba

Ben 21 haziran da oldum iğne yarın beklenen adet günüm gün aşırı degilde 4 gün iğne günüyle beraber her gün önermişdi ve özelikle iğneden 36 saat sonra
Ben iğneden otuz saat sonra birlikte oldum. Gün aşırı dediği için bugünü bekliyoruz. Bakalım hayırlısı. İnşallah herkese nasip eder.

Bende de mide bulantisi olur adete yakin dunde cok usudum adetimin belirtilerinden biri hem insan hisseder azcik canim yok bende yoruldummmm aglamak istemiyorum artik biraksammi acaba
Benim 1 çocuğum var. 1 tane de 8 haftalık iken düşük yaptım. Hamilelik belirtileri ile adet belirtileri genellikle aynı oluyor. Düşük yaptığım gecelikte

Düşük yaptığım gebelikte rahimde bi sertlik hissetmiştim ilkinden farklı olarak. Ama kızım da adet belirtileri ile bire bir aynı idi.

Ben haziran 3te femaraya başladım 1*1olarak tam gelişmedi 2*1aldim 3 yumurtam oldi ama 2si 10mm de kaldı biri 20 mm geçen salı ovitrelle iğne oldum bekliyorum

Yok abla öyle deme pes etmek yok artık herşeyin bir çaresi var bununla olmazsa aşılama var o da olmazsa tüp bebek... benim için de öyle yani sabır diyelim sabır ALLAH sabredenle beraberdir.Benimde bu aydan pek umudum yok artık önümüzdeki ay bakıcaz şansımızı tekrar deneyeceğiz elden ne gelirki ALLAH ol diyince olacak.. Biz yine de elimizden geleni yapalım takdiri ALLAHa bırakalım olur inşallah hayırlısı ile üzme kendini 🤲 Sabır dili olmayan duadır derler 🤲😘 Sabret ve Üzülme kendine iyi bak

Ben salı günü yani 2 haziran da iğne oldum. 15 Gün sonra gel kan testi yapalım dedi. Ben zaten 25 ya da 26 günde bi adet oluyorum. Adet olma zamanına geliyor test vakti. O yüzden adet olmayı bekleyeceğim
Aynen zaten dollense 15 günlük oluyo oda hemen normal idrarda zor en garanti kan bencede

Benim 1 çocuğum var. 1 tane de 8 haftalık iken düşük yaptım. Hamilelik belirtileri ile adet belirtileri genellikle aynı oluyor. Düşük yaptığım gecelikte
Benimde 1 oglum var ve 7 haftalik dusuk yaptim bende ama onda sadece bel agrim vardi sonrasinda gelisti zaten belirtiler gec dollenmeydi zaten

Yok abla öyle deme pes etmek yok artık herşeyin bir çaresi var bununla olmazsa aşılama var o da olmazsa tüp bebek... benim için de öyle yani sabır diyelim sabır ALLAH sabredenle beraberdir.Benimde bu aydan pek umudum yok artık önümüzdeki ay bakıcaz şansımızı tekrar deneyeceğiz elden ne gelirki ALLAH ol diyince olacak.. Biz yine de elimizden geleni yapalım takdiri ALLAHa bırakalım olur inşallah hayırlısı ile üzme kendini 🤲 Sabır dili olmayan duadır derler 🤲😘 Sabret ve Üzülme kendine iyi bak
Sagol canim aynen tabiki devam edecegim ama yoruldum ya umut sadece Allahtan doktora gitmek bile stresli

Sagol canim aynen tabiki devam edecegim ama yoruldum ya umut sadece Allahtan doktora gitmek bile stresli
Bak şanslısın en azından bir tane evladın var ALLAH sana bağışlasın 🤲 Dediğin gibi doktora gitmek beni de çok strese sokuyor ama yapacak birşey de yok mecbur gidiyoruz işte ALLAH hayırlısı ile bizlerede sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲 Derdi veren ALLAH dermanını da verirmiş Rabbim çaresiz dert vermesin.. 3 günün mü kaldı senin ?

X