Femara ile gün gün hamilelik belirtilerim

21 ekimde catlstma ignrsi oldum. 3 gün ard arda ilişki önerdi doktor. Adetime 4 gün var. Kasiklarim ağrıyor. Adet olmamak icindus ediyorum.goguslerimde henüz hassasiyet yok.
Hamile kalma şansım ne olabilir.yumurtamin kaliteli olduugnu söylemişti. Adet ağrısıyla benzer mi ilk haft gebik belirtileri.

Çok benzer.
Ama ben genelde iğnenin 16.günü adet olurdum. İğne biraz döngüyü değiştirebiliyor.
Adet tarihinizi 5-6 Kasım gibi düşünün

Evet öyle dyorlar aynı şeyleri yaşadığını söylüyorlar

Çok benzer.
Ama ben genelde iğnenin 16.günü adet olurdum. İğne biraz döngüyü değiştirebiliyor.
Adet tarihinizi 5-6 Kasım gibi düşünün
Merhaba seninle geçen ay çok konuşmuştuk famerayla ilgili baya bilgi verip yardımcı olmuştun bana geçen ay maalesef 28.günde regl olmuştum bu ay gene kullandım son denemem olacak bu ilaç 30 güne geldim hala adet olmadım test yaptım çıkmadı gecikmemin 2.günüdeyim geç döllenme olabilir mi sence pkosluyum geçen ay ovülasyon takibi yapmıştım 15.günde pikti bu ay yapma şansım olmadı ne gebelik belirtisi nede adet belirtisi var çatlatma iğneside kullanmadım bu arada

İsmim tanıdık geldi
Doktor kontrolüne gitmemiş miydin
O söylerdi sana yumurtan kaç mm olduğunu. Geç döllenme mi bilmiyorum ki

Hayır gerek görmedi doktorum yumurta takibini dana önceleride kullandım benzer ilaçları başka doktorlarla takip ve çatlatma iğnesi olmuştum ama olumsuz oldu en son gittiğim doktor iki ay daha kullan doğal gebelik elde etmeye çalışalım olmazsa tedaviye başlarız dedi bu ilaçla bir şekilde çatlar yumurta diyerek muayene istemedi işte bende adet olmayı bekliyorum tüp bebek tedavisi için randevu alacağım adet olunca gel dedi ama olamadım genelde hep gününde olurdum ilaç kullandığım zamanlar ilk defa gecikme yaşıyorum

İyi de yumurta oluştu mu oluşmadı mı nasıl bilicez işe yarayıp yaramadığını?
Özele mi gidiyorsun
Bu doktorlar hemen tüp bebek dayatması yapıyor özelde.
Yumurta takibi yapmamak ne demek
Ovülasyon da kullanmamışsın.
Sarı çizmeli Mehmet ağa misali olmuş senin bu ay.

Selam kızlar benimde geçen ay 18 mm de çatlatma ignesi kullandım olmadı. Bu ay famera kullanıyorum amh 0.90 çatlama problemim hiç olmadı klomen kullandıgımda falan çatlıyordum kendi kendime agrı hissediyordum çatlama agrısını normalde hissetmem ama klomenle hissediyordum iyimi kötümü bilmem sonuç olarak famerayla bu ay çatlatma iğnesi kullansam mı bide östrojen verdi doktor tek tek ondan kullanıyorum bende napcagımı şaşırdım

Benim boş gebelik olmuştu bir şeyler ters gittiğini anlamıştım hiç bir belirtim yoktu artı varjinam aşırı kuruydu düşükten sonra kürtaj oldum 10 haftalıkken çünkü oluşabilcek durumlar varmiş ama olmadı 7 ay geçti üstünden şuan adet olmam gerek korunmadık ama sadece korkutan beni varjinam iyisi iki gün önce akıntım vardı dünden beri akıntıların yok aynı şeyleri yaşamak istemiyorum akıntı şartmı aslın da bunu sormak istedim

Bence şart değil. Yani ona şartlamayın kendinizi. Gebelik ilerleyince çok akıntı oluyor ama çok sonraki dönem.

Merhaba canim öncelikle hayırlı olsun allah anai babali büyütmeyi nasip etsin ben 3 ay once doktora gittim prolaktinim normaldi fakat göğüslerimden sut geliyordu ilac kullandim gecti falan gecen hafta cunartrsi tekrar gittim bu seferde iltihap kurutucu hap ve fobikadit verdi rahmin ve yumurtaliklarin cok temiz engel yok dedi. simdi sormak istedigim bugun sabahh sol kasik agrisiyla uyandim hatta geceden baslamisti sabah seffaf akinti gordum flo takip sayfasinda yumurtlamama iki gün var gosteriyor ama bugun sanirjm yumurtlama günümdü ve degerlendirdim hala aci var göğüslerimde tasiyor resmen ama hrrsey normalken yine sut gelmeye başladı kafam cok karisti bi bilgisi olan varmi

Valla süt gelmesi niye olur bilmiyorum hormon bozukluğu durumunda olur diye düşünüyorum
Ayrıca yumurtlama için uygulamaya çok bağlı kalma
O tahmini tarih verir

Geçmiş olsun canım rabbim kucağımizi doldursun amh değerinin çok düşük doktor söylemedimi acaba benim ilk gebeliğimde femara ile oldu çatlatma iğnesi olmadim gerek kalmadı çörek otu yağı kullanmıştım.

“Çok” düşük değil. Arkadaşın morali bozulmasın.
0,09 olsa tamam ama 0,90 çok olumsuz bir değer değil.
0,60 ve 0,40 ile hamile kalan arkadaşlarım var.

Bozmak için demedim ben orayı 0.9 olarak okumuşum tabiki daha düşükle hamile kalan cok rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin
“Çok” düşük değil. Arkadaşın morali bozulmasın.
0,09 olsa tamam ama 0,90 çok olumsuz bir değer değil.
0,60 ve 0,40 ile hamile kalan arkadaşlarım var.

Çörek otu yagı neden canım

Ahhh ahhh 14 aydir ugrasiyoruz olmuyor hicbir sebep de yok sma olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…