Femara ile gün gün hamilelik belirtilerim

Allah analı babalı büyütsün bende klomen artı iğne kullanmıştım olmadı akışına bıraktım artık

Tşk ederim iğne şartı mı peki adete bir hafta var ilk defa meme uçlarım sızlıyor acıyor dokununca
Benim çatlama sorunum yoktu
Ben bu sefer iğnesiz denedim.
Ama sizin yumurtalarınız çatlamıyorsa bilemem. Doktorlar kist olmasın diye riske atmayıp iğne vuruyorlar.

femaraya hangi gün başladın hangi gün bıraktın

Merhaba paylaşımını okuyunca kayıt olup yazmak istedim. Bende 1 yıldır bebek sahibi olmak istiyorum ama daha herhangi bir şey yok. Bu süreç içerisinde kimyasal gebelik yaşadım. Testlerim pozitif çıktı fakat sonra kayboldu. Sende 1 buçuk yıl uğraşmışsın sanırım. O süreç nasıl oldu anlatır mısın. Aşıyla mı hamile kaldın. Kadın doğum doktoru herhangi bir sorun olmadığını söyledi ama 1 yıl dolduğunda infertilite ye gidin dedi. Neler oluyor neler yapıyorlar. Aşı nasıl oluyor. Acılı bir süreç mi. Yaptıktan ne zaman sonra hamile kaldın.

Aşılama ile değil sadece yumurtamı büyürken destekleyen bir ilaç kullandım o kadar. Femara içtim yani. 1,5 yıllık sürecimi başka bir başlıkta anlatmıştım. Onun linkini ekliyorum buraya. Oku istersen.

Thread '1,5 yıl çaba sonucunda hamile kalma sürecim ve belirtilerim'
1,5 yıl çaba sonucunda hamile kalma sürecim ve belirtilerim

Merhaba bende femara kullandim 5ci gün sonra kontrol gittiğimde 2 yumurta olmuştu 23 mm.biri 20 mm catlaama ignesu vuruldum bir kaç gün çene bölgesinde sivilcem oldu alt karnımda agri oluyur böle sert gibi dokunurken ayrıca belimde agri var akintim var kokusz sürekli idrar çıkma nedeni ne olabilir acaba

Hormonal olabilir sivilceler ama iğnenin üzerinden kaç gün geçti o önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…