Femara ile gün gün hamilelik belirtilerim

Merhaba hepsini okudum meraktan :) ben bugun benim 28.günü test yapmak cesaretim yok.
merhaba canım geçen hafta baya bi konuşmuştuk seninle ovülasyonla alakalı beni çok bilgilendirdin
bende durumumla ilgili bilgilendirip birde soru soracaağım sana :) döngümün 19. günündeyim reglime 10 gün kaldı (28 güne göre femara kullandığım için) sağ tarafımda hafif ani batmalar oluyor acaba diyorum çatlama olmadıda kist mi yaptı birde 25 eylül eşimin doğum günü hemde evlilik yıl dönümümüz eğer gebelik oluştuysa kanda baktırsam çıkar mı erken mi olur süpriz yapmak istiyorum çünkü varsa tabi:)

Kanda çıkmaz bence çok erken. Ovülasyon testi ile takip etmedin dimi çatlamayı,doğru mu anladım.Kist olup olmadığı ovülasyon testi ile belli olur. Koyu çıkarsa kist olmuştur. Benim öyle anlamıştım. Doktorda da teyit ettim. Aylar önce tabi. Femara kullanmamıştım daha.

Takip ettim canım hatta sana atmıştım pik demiştin 15 16.gün pikti sonrasında silikleşti pazar günü çatlama oldu tahminimce

Merhaba bende bugun pik gördüm dün ilişkim oldu alttakiler bugün yaptım silinmeye mi başlamış anlamadım tekrar ilişkiye girmem gerekir mi

Eklentiler

• IMG_20230923_151043.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 310
Canım. Allah tamamına erdirsin inşallah. Sağlıkla kucağıma alırsın çok özür dileyerek bişey soracam. Bizde 1 yıldır bebek istiyoruz ama nasip olmadı daha. Şunu sormak istiyorum. Yumurtlama zamanında şeffaf uzatan akıntın oluyor mu. Bende hiç olmuyor. Acaba yumurtlamıyor muyum. Yani bu akıntının olması şart mı. Bunu çok merak ediyorum

Bazı aylar oluyor bazı aylar da görmüyordum valla. Ovülasyon testi yaparak yumurtlayıp yumurtlamadığını anlarsın aslında. Hiç denedin mi

Merhaba bende bugun pik gördüm dün ilişkim oldu alttakiler bugün yaptım silinmeye mi başlamış anlamadım tekrar ilişkiye girmem gerekir mi
Yapılış sırasını anlamadım ya
En koyu testten sonra silik çıktığında çatlamış demek oluyor. Kesinlikle ilişki şart.

Bazı aylar oluyor bazı aylar da görmüyordum valla. Ovülasyon testi yaparak yumurtlayıp yumurtlamadığını anlarsın aslında. Hiç denedin mi
Denedim canım bir kaç ay. Evet bazı aylar pik oldu. Bazı aylar olmadı. Bişey daha soracam kusura bakma nolur. Bende çatlama iğnesi oldum. İğne günün saymazsam 5. Günüm. Kasık ağrılarım ve adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor. Sence bu belirtilerin hamilelikle ilgisi olma durumu erken mi daha

Belirti için çok erken. Biraz da iğne olduğunu bildiğin için kendini vücudunu dinliyorsun. En azından 12.günü bekle belirti için.

Merhaba 1 sene önce dış gebelik geçirdim ve sağ tüpüm alındı. Pko olduğu için doktor tavsiyesi işe Gynopol kullanıyorum, yaklaşık 5 aydır çocuk için tekrar deniyoruz ancak henüz pozitif bir sonuç alamadık. Her ay farklı belirtiler yaşıyorum sanki, döngüm genellikle 33 gün sürüyor. Bugün normalde regl ilk günüm ancak şuan baş ağrısı dışında bir belirtim veya akıntım yok. Regl günümden önce 2 şer gün ara ile evde test yaptım negatif. Ovulasyon günlerini değerlendirdik 3 gün aralıklı olarak. Bu arada diğer aylardan farklı olarak bu ay ovulasyondan itibaren yaklaşık 10 gün sağ belimde batma ve belden bacağa vuran yoğun ağrı oldu. Göğüslerim 3 gün önce ağrıyordu şuan ağrısı geçti gibi. Son ilişki üzerinden 11 gün geçti acaba geç döllenme olabilir mi? Bu şekilde testi negatif olup sonradan pozitifi gören var mı acaba?

Ben yaşamadım böylesini ama göğüslerimin acısı geçince anlardım reglimin başlayacağını. Zaten hiç geçmediği için şüphelendim test yapmıştım. İnşaAllah gönlünüzce olsun en kısa zamanda

Benimde reglime 5, 6 gün falan kaldı erken gebelik testi yapayım dedim evde vardı negatif çıktı tabiki bakalım bekliyoruz kırmızıları görene kadar hep umut var :)

Ne bilim erken öğrenenlerde oluyor ya testin üstünde de 6 gün öncesi yazıyordu şuna belimde bi ağrı var göğüslerimde hafif sızı ama adet belirtisi gibi geliyor bana
Hangi gün yumurtladıysan ona göre hareket et.Yumurtlamadan tam 11 gün sonra öğrendim aşırı silik çizgiyle.

Hangi gün yumurtladıysan ona göre hareket et.Yumurtlamadan tam 11 gün sonra öğrendim aşırı silik çizgiyle.
Bugün yumurtlamanın 13.günü göğsümdeki hafif sızılar geçti sadece regl olucam zamanda oluşan kasıklarımda hassasiyet var bir iki güne olurum heralde maalesef hiç bir belirti yok senin yaşadıkların gibi bu ayda olmadı

Herkeste aynısı olmaz ama her bünye farklı. Adet olmadıkça umut vardır

Merhaba bende 4 aydır femara kullandım ama iğne kullanmadım acaba ondan mi hamile kalmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…