Femara ile gün gün hamilelik belirtilerim

Evet baktirdi sonuçlar iyi dedi dokotr
O zaman vakti zamanı değil herhalde. Femara kullandığınız zamanlar doktora kontrole gittiniz mi kaç mm e kadar büyümüş yumurtanız ?
İğne kullanmadınız peki çatlama nasıl takip edildi ovülasyon testi kullandınız mı

Canım bunlar hamilelik belirtisi değil, ilacın etkileri.
Yani bu etkileri yaşamayan ilacı kullanirken, hamile olmadığını dusunmesin
Rabbim sağlıcakla kucağına almayi nasip etsin.

Canım bunlar hamilelik belirtisi değil, ilacın etkileri.
Yani bu etkileri yaşamayan ilacı kullanirken, hamile olmadığını dusunmesin
Rabbim sağlıcakla kucağına almayi nasip etsin.
İlaçla hiçbir etkisi yok 14.günden sonra. Çatlama oldu bitti artık sırada progesteron var.
Zaten açıklamanın sonunda her ay yaşadığım belirtiler olduğunu,gebelikten değil progesteron yükselmesinden dolayı belirti yaşadığımı yazdım.
Amin teşekkür eferim

Y
Canım ben kaça kere dedim hocam geleyim bakın gerek yok dedi geçen gün gittim yumurtaliklarin çok iyi dedi ben kullandığım.ikinci qy gittim herkes iğne yaoiyir bana da yapın dedim gerek yok dedi

Y

Canım ben kaça kere dedim hocam geleyim bakın gerek yok dedi geçen gün gittim yumurtaliklarin çok iyi dedi ben kullandığım.ikinci qy gittim herkes iğne yaoiyir bana da yapın dedim gerek yok dedi
Bence bi ovülasyon testi kullanın derim. Ben de iğne vurulmadım hamile kaldığım ay. Ovülasyon testi ile takip ettim çatlamayı.

Canım ama ben her ay düzenli gün aşırı iliskiye girdim neden olmadı ki ovulasyonu daha bu ay yapmaya basladim
Biraz nasiple alakalı herhalde bilemiyorum ki ben ilk kez bu ay gün aşırı ilişkiyi bırakmıştım, 4 gün ilişki olmadı yumurtlama gününe kadar. Biraz da nasip tabi evet ama o ay hamile kaldım.
Eşimin sperm testi 3-4 günlük cinsel perhizde iyi çıkmıştı. Ben de onu baz alarak böyle birşey yaptım.

Herkeste aynısı olmaz ama her bünye farklı. Adet olmadıkça umut vardır
Ve adet oldum umutlar bu aya artık sana çok teşekkür ederim sorduğum her soruya cevap verdiğin için insan bu zamanlarda halinden anlayan aynı durumları yaşamış birine çok ihtiyaç duyuyor inşallah bebeğine sağlıkla kavuşursun bizlerde birgün güzel mucizelere sahip oluruz inşallah

Merhaba,

Femara kullanımı 5. Gün itibari ile sabah akşam mıydı

Yaa nasip ne diyelim istediğin zaman yaz istediğini sor lafı olmaz. Özelden yazarsın daha iyi olur.

Ayyyy aşkımmm çenedeki sivilceye kadar hepsi var bende ben sadece 2 gün önce kustum gece uyanıp inşallah ben de sağlıklı hayırlı bir evlada gebeyimdiiiirrrr hamileliğin çok sağlıklı geçsin hem evladın hem sen çok mutlu olun eşin de sağlıklı olsun çekirdek ailenizle bir ömür huzurla yaşayın

Ne kadar güzel dua etmişsin
Allah razı olsun inşaAllah darısı sana olsun hayırla sağlıkla kolaylıkla güzel haberini bekliyorım

Maşallah canım benimm Rabbim hayırlısıyla
Kucağına almayı nasip eylesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…