Fazla ısrar

haftada kendinize bir gün ayarlayin esiniz ne isterse beraber yiyin hem kilo verirsiniz hem haftada esinizle gecirceginiz bir gününüz olur hemde diyetten sikilmazsiniz.. cogu sporcuda öyle yapiyor.. esinizde sizi düsündügü icin öyle yapiyor bogazindan gecmiyor demek garibin :)

Benim esimde gecen sene sabote ediyordu verecegim kilo fazla olunca haftada bir onunla ne olursa yiyordum
Asiri israr dan nefret ederim kim olursa olsun cevabini veririm maalesef tek hassas noktam bu

Deme öyle deme bak TV izliyor içeride, gidip sarılıp barışcam sizin yüzünüzden
Yumurtlama günündeysen barış, yoksa salla işin şakası yaşınız kaç bılmıyorım da zaman kaybetmemenizi öneriririm, cocuk yapma dusuncesıyle sex yapınca cocuk gelmek bılmıyor

ay nasıl bir cevap öyle eşindeki. ideal erkek :))) çok merak ettim eşinin burcu ne?

Benim eşimde aynı böyleydi ilk evlendiğimiz sıralar 3 ayda 45 kilodan 58 e çıktım düşün yani nasıl yedirdiyse

Ama artık üzerinden seneler geçti hala hem ısrar eder hem de kilo mu aldın sen der

Vermen gereken kilo çok değil yürüyüşle bile verirsin stres yapma Rabbim hayırlı sağlıklı bir bebe nasip eder inşallah sana ve senin gibi isteyenlere

Amin canım, Allah razı olsun. Biz 2 yıllık evliyiz halâ son gaz devammmm

Bu nasil bir doktor? Hani desen 80 kilosun anlarim da. 5 kilo fark ile bebegin olup olmamasi ile alakasi yok. Seninki tamamen stress. Sadece bebege odaklanmissin. Simdi 40 kilo alsin, halen zorlanirsin. Neticde 100+kilolu insanlarda hamile kaliyor.

Yani ilk is bu bebek olayi unutman. Tekrar sadece istedigin için esin ile birliktelik yasaman. Hayattan keyif alman. Bu diyet bile stres kaynagidir. Bunu o doktor bilmiyormu?

Daha saglikli yiyebilirsin esin olmadiginda. Daha fazla yesiliklere odaklanabilirsin, meyvelere,.. Yerinde olsam tam manasi ile diyet yapmazdim ama, eger fiziginden, sagligindan memnunsan.

Yaa adamcağız art niyetli deil ki, güzel bi dille söyleyin, kırmayın birbirinizi, hele de bebiş istiyorken bunlara gerek yok, stres yüzünden olacagı varsa da olmaz..

Doktorum özel bir hastanede, adıyla ve baaşarılarıyla ün yapmış bir doktor. Bende biraz kilo ver dediğinde sanki çok kiloluymuşum gibi hissettim. Tabi bu da stres yarattı haliyle, sanırım biraz akışına bırakmak lazım.

Benimki pamuk pamuk sempatik, hem de kırdığı zaman 5 dk dan uzun sürmez gelip gönül alması. Yemez yedirir, giymez giydirir.
Al sar sarmala, bağrına bas öyle bişiyy
Bir daha sakin uzmeyin bu adami. Eş konusunda nasiplisiniz masallah. Kiymet bilin. Bu guzel evlilik tez zamanda bebekle taçlansın insallah. O zaman önünüze dunyalari serer. kış günü erik isteyin bulur getirir.

Sevgiyi yedirmekle göstermek en ilkel gudulerimizden diye düşünüyorum. İçten içe üzülüyor zayıflamak zorundasınız diye, üzüntüsünü sizi doyurmaya çalışarak gideriyor sanırım. Patlamadan sakince anlatın konusun, yemedikce artık caninizin istemediğinden falan bahsedin naçizane tavsiyem.

Bir daha sakin uzmeyin bu adami. Eş konusunda nasiplisiniz masallah. Kiymet bilin. Bu guzel evlilik tez zamanda bebekle taçlansın insallah. O zaman önünüze dunyalari serer. kış günü erik isteyin bulur getirir.
Çok teşekkür ederim inşallah bebiş bizi daha çok bekletmez. Ve 3 kişilik tatlı bir aile oluruz eminim bulur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…