Fazla ısrar

Durumu detaylariyla bilmiyordur. En basindan anlatin. Pcos, zayif olsam bile kilo vermem gereken bir hastalik. Ancak kilo verince bebek oluyor. Sen boyle yaparsan bebegimiz olmaz diye anlatirsaniz anlayacaktir. Ne kadar sevgi dolu bir insan. Kirmayin onu. Konusun anlatin destek verecektir anlayinca. Ona gore zaten zayıfsınız kilo vermenize gerek yok. Durumun bundan farkli oldugunu bilirse daha dikkatli olur.

Hakkınızda hayırlısı olsun sıkmayın canınızı Rabbim en doğru zaman ne zamansa o zaman nasip eder zaten :)

Amin canım inşallah en yakın zamanda bizde hayırlısı ile kavuşuruz bebişimize.

Yorumun için teşekkür ederim, haklısın

Aslında tam olarak bunu anlatmak istiyordum kendisine ama biraz sert oldu. Gidip gönlünü alayım en iyisi, çok teşekkür ederim Lotuscum

Evet yorumlardan sonra bende kendi içimde biraz büyüttüğümü anladım. Halbuki buraya yazarken nasıl kızgın ve üzgündüm

Şimdiden afiyet olsun canım, inşallah müjdeli haberi de tez zamanda alırsın.
Eşimin yanına gidip sarıldım, sana sert çıkıştığım için özür dilerim dedim.
O da asıl ben senden özür dilerim seni zor durumda bıraktıysam, seni üzdüysem.Bundan sonra daha dikkatli olacağım ama ben senin sevdiğin şeylerden mahrum kalmanı istemiyorum. Bu hayatı doya doya yaşamanı istiyorum.
Bebek için strese girmeni, kendine yüklenmeni istemiyorum. Bizim illa bir bebeğimizin olmasına gerek yok, sen bana yetersin. Seni çocuk yap diye almadım, bu yüzden de sevmedim. Seni sen olduğun için çok seviyorum dedi.

Gidip kendimi balkondan atayım en iyisi, böyle bir adamı boş yere üzdüğüm için ya

Çok sevindim ya. İyi bir adammış, sen de iyi birine benziyorsun. Ne güzel bulmuşsunuz birbirinizi.
Sen de gerilmişsin işte, ondan sert çıkmışsın, olur öyle. Yoksa durduk yere yapmış değilsin, neyse tatlıya bağlandı sonunda. Eee tatlı yok mu dolapta?

Sağol canım, o senin güzel bakan yüreğin tatlı faslına geçiyoruz hemen ahahahaha

Çok tatlısınız. Ama bir o kadar da sinir bozucu bir durum. Ben esimle sevgiliyken ve diyetteyken sanki inadına yapar gibi gece hamburger tost yapmalar, şerbetli tatlılar vs. Bıraktım diyeti, karı koca g.t büyütüyoruz. Lakin sizin hedefiniz var, sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun bebişinizi

Stres her hastalığın başıdır. Bir de kilonuz yüksek olmadığı için verme hızınız düşük olur. Benm VKİ 30'un üstünde bu yüzden hızlıca veriyorum ama bir süre sonra kilo vermem haftalarca duruyor. Alşah mutluluğunuzu bozmasın. Çocuk diye stres yapmayın inanın stres etkiliyor yapmamak da elde değil elbette bende şu sıralar çok stresliyim ama akışa bırakmaya çalışıyorum.

Çok teşekkür ederim inşallah herşey hepimiz için çok güzel olur.

Evet genel olarak stresli biriyim, bunu da çok dert etmeye başladım son zamanlarda. Aslında tüm çabam bu yüzden, hani belki kilo vermenin etkisi olur hamile kalırım belli mi olur diye düşünüyorum. Tabi herşey Allah'tan, bunlar sadece birer sebep. İnşallah herkes gönlündeki muradına en kısa zamanda kavuşur, bizler de

PCOS'lu olup da kilo verip de hamile kalanlar çok :) keşke bende 60'ları görebilsem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…