Fatma'ya....

okurken kilitlendim kaldım rahmetli dedem ve yaşadıklarımız geldisenağlamasenağlama
nur içinde yatsın mekanı cennet olsun işallah :Saruboceq:
başınız sağolsun rabbim ailesine sabırlar versin:çok üzgünüm:

bişey kaldı boğazımda. sözlerim kelimelerim hepsi tükendi.
Rabbim rahmet eylesin, ömrünü oğluna versin inşallah

senağlama senağlama diyecek bişey bulamıyorum boğazıma birşeyler düğümlendi allah rahmet eylesin sizlere ailesine en çokta oğluna allah sabır versinsenağlama

of nasıl içten yazmışsın başın sağolsun canım ya
Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun inşallahsenağlama

sevgili kronick yazını dün okudum ve ne tesadüftür ki
bugün sabah sela verildi bnde herzmn ki gbii kimse allah rahmet eylesin dedim sonra bi baktım ki karşı apartmanımızdan sesler geliyoor anladım ki cenaze ordan dedim yaz olmasına rağmn herkesin yayla denizde olması gerekken çok kalabalık oldu annem dedi bu genç ölüsü dedi
tabi allah kimsenin ciğerine ateş düşürmesin bağıran bağırana içim sızladı ağladıım 7 kat yabancı olsa yine de yüreğim sızlar ki bu da tam karşımda neyse
sonra öğrendikki gencecik kadınmış zaten kadının biri yani görümcesi geliin gelin gardaşımı nere bırakıpta gidiyon die bağırıyordu
kadının iki küçük kızı varmış ve ölme sebebi illet kanser
elbet hepimz birgün birşekilde öleceğiz ama şu kansere de bi çare bulsalar artık çocuklar böle öksüz kalmasa ne ii olur kim bilir belki bizim de başımıza gelir
allah hepimizi korusun
allah fatmanında bugün gömülen o kadının da mekanını cennet etsin toğrağı bol olsun
kuzularını ardında bırakıp gitmişler
içim yandı

of ya inan çok üzüldüm.allahım tüm sevenlerine sabır versin.oğluna da uzun ve sağlıklı bi yaşam....
başınız sağolsun...

ALLAHım sizlere sabır versin ağlattın beni canım ya oğluna Rabbim yardım etsin..

basiniz sagolsun canim benim...
Allah ona rahmet etsin, nur icinde yatirsin...
Allah yakinlarina onu sevenlere bol sabir versin....ve ogluna uzun ömür verip annesini unutturmasin....

çok acı bi durum...Allah rahmet eğlesin...Allah oğlunun hayatını mesut etsin...başınız sağolsun..

bu hastalık gercekten bi grip gibi cevremizden çok var ve aniden göçüp gidiyorlar allahtan rahmet dilerim çennet mekamı olsun amin yavrusuna uzun ömer versin allahım amin

:çok üzgünüm:yazdıklarınızdan çok etkilendim gözyaşlarımı tutamıyorum allah genç ölüm vermesin kimsenin evladını ardında bırakmasın ruhun şad olsun fatma

ayyyy çok üzüldüm ya tüylerim diken diken oldu. Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın.

Ne acıdır kimbilir bunları birebir yaşamak..............
İçim öyle kötü oldu ki aklıma yazacak şeyler gelmiyor nedense.
Allah en başta oğluna ve eşine ve tüm sevdiklerine sabırlar versin mekanı cennet olsun inşallah Fatmanın....

allah rahmet eylesin canım başınız sağolsun okurken içi ezilldi gözlerimden süzülen yaşlara engel olamadım oğlunun sözleri mahvetti beni allah eşiyle oğluna sabırlar versin ölüm hepimiz için ama genç ölüm çok acı veriyor insana üzülmemek elde değil

X