Fatma'ya....

resmen genzim sızladı
okurken ağladıım o küçük çocuğun lafları kahretti bni kuzm bnm
allah rahmet eylsin siz de sabır versin
mekanı cennet olsuun

Allah rahmet eylesin topraği bol olsun kalan aileside allahtan bol sabir dilerim çok kötü bi durum allahim bizi çoçuklarimiza bağişla

başınız sağ olsun Allah mekanını cennet etsin Allah geride kalanlarına sabır versin

sabah sabah bunu bana niye okuttun :mymeka::mymeka::mymeka:
niye niye niyeeee senağlamasenağlama
Allahim mekanini cennet eylesinsenağlama

Tüylerim diken diken oldu yaaa...Rabbim sabırlar versin,mekanı cennet olsun..Allah rahmet eylesin...
Bu hastalıkla boğuşan herkese Rabbim acil şifalar nasip etsin,kolaylıklar versin...

çok üzücü allah rahmet eylesin

Gözümden süzülen yaşlar eşliğinde Nur içinde yat Fatma diyorum. Mekanın cennet olsun inşallah. Çektiğin acıların karşılığı cennet olsun inşallah. Oğlundan kocandan bu kadar erken ayrılmanın karşılığı cennet olsun inşallah.

Yavrunun yüzü hep gülsün, seni hiç unutmasın, senin varlığınla yaşasın inşallah. Bahtı, gönlü açık olsun inşallahsenağlama

çok kötü oldum çok kötü ...Allahım inşallah mekanını cennet eylesin.kalanlara sabır vcersin.Allahım o yavruya anne acısını hissettirmesin:KK43:(

Gözümden süzülen yaşlar eşliğinde Nur içinde yat Fatma diyorum. Mekanın cennet olsun inşallah. Çektiğin acıların karşılığı cennet olsun inşallah. Oğlundan kocandan bu kadar erken ayrılmanın karşılığı cennet olsun inşallah.

Yavrunun yüzü hep gülsün, seni hiç unutmasın, senin varlığınla yaşasın inşallah. Bahtı, gönlü açık olsun inşallahsenağlama

kuzu ölüm Allah'ın emri dedim.hatta inan fatmaya sevindim bile.çok kötü durumdaydı.dedimya ilk defa birinin son anlarına bu kadar yakından tanıklık ettim ve ne kadar çaresiz olduğumuzu gördüm.
beni asıl etkileyen oğlu oldu.
o güçlü görünen çocukğun tabuta sarılıp 15-20 dk hıçkıra hıçkıra ama sessizce bi ağlayışı vardı:çok üzgünüm:anne bu tabut aynı senin gibi kokuyo dedi bidesenağlama
biz dağıldık zaten...10 yaşında velet mahvetti hepimizi:mymeka:

rabbim en çok yavrusuna , kocasına sabır versin.. düşünmesi bile insanı çökertirken böyle bir acıya nasıl katlanılır...

Allahdan fatmaya rahmet, ailesine sabirlar diliyorum, basiniz sagolsun kronik,
agladim muratin öksüz kalisina,anacigina birdaha hic sarilamayacagina.
Allah hepinize sabirlar versin.

kuzu ölüm Allah'ın emri dedim.hatta inan fatmaya sevindim bile.çok kötü durumdaydı.dedimya ilk defa birinin son anlarına bu kadar yakından tanıklık ettim ve ne kadar çaresiz olduğumuzu gördüm.
beni asıl etkileyen oğlu oldu.
o güçlü görünen çocukğun tabuta sarılıp 15-20 dk hıçkıra hıçkıra ama sessizce bi ağlayışı vardı:çok üzgünüm:anne bu tabut aynı senin gibi kokuyo dedi bidesenağlama
biz dağıldık zaten...10 yaşında velet mahvetti hepimizi:mymeka:

senağlama oy canım yavrum benim kıyamam sana
anneler güzel kokar zaten şuan senağlama zaten neler yazacağımıda bilemiyorum

fatma'çığım nur için de yat mekanın cennet olsun
geride kalanlarada rabbim sabırlıklar versin hepinizin başı sağ olsun

bir an kendimi fatmanın yerine koydum senağlama ay fazla yazamayacam kızlar kusura bakmayın murat mahvetti beni senağlama

X