Fatma'ya....

.................................................................................senağlama

10 güne kalmaz ben giderim köye demiş ya zaten...senağlamasenağlama

Başınız sağolsun..

Onun çocuğunu hiç yalnız bırakma Kro tamam mı?senağlamasenağlama

Okurken hep alıntı mı bu hikaye dir dimi die okudum ama...
Başın saolsun
Allah mekanını cennet eylesin...
:KK43::-):-):KK43:

Allah rahmet eylesın
Mekanı cennet olsun ınşallah
Allah ım en basta kocasına ve ogluna sonra tum sevdıklerıne sabır versın

canım benim inan söyleyecek hiç bir şey bulamıyorum, allah sevenlerine sabır versin, fatmanın ömrünü oğluna versin, allah gani gani rahmet eylesin, onu ne kadar sevdiğiniz belli, siz sevenlerinde iyi izler bırakmış belli, onu güzel anıları kalmış sizlere, büyük allahım kimselere dert verip derman aratmasın, dermansız derlertler versin........

ÖLÜM GELMİŞ CİHANE, BAŞ AĞRISI BAHANE

Ailesinin ve sizlerin başı sağ olsun...Fatmanında mekanı cennet olsun... Hayatın gerçekleri bunlar...Ailemden iki kişinin son anlarında yaşadıklarıda aynıydı...insan yakınlarının ölmesi için dua edebilirmi hiç...senağlama ama acısı bitsin diye ediliyor...çok etkilendim..ben bu durumlarda en çok kalan çocuklara üzülüyorum... Allah fatmanın yvrusununda yardımcısı olsun...

Başınız sağolsun. Mekanı cennet olsun. En çokta Murat' ın sözlerine dayanamadım...

ağlattın beni be...
Allahım rahmet etsin ne di,yeyim...ölüm hepimiz için...
Allah sabır versin size...

tüylerim diken diken oldu
başınız sağolsun Allahtan rahmet diliyorum

allah rahmet eylesin..
Kalanlara sabir versin...
ölüm..............
Soğuk,sessiz ve ürküdücü......
Insan kilitleniyor bişey söyleyemiyor ki....

senağlama senağlama Ölümün yaşı yok zamanı yok mutluluk üzüntü dinlemez sevdiklerimizi alır götürür. Ölüm acı, hele ardında küçük bebeğini yavrusunu bırakmış bir anne ise aramızdan ayrılan daha da üzüyor insanı. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Fatma'nın Kronick başınız sağolsun Allah sabır versin. Boğazım düğüm düğüm oldu. senağlama

sevgılı kronıck
offf sarsıldım sabah sabah..bogazım dugumlendı
canım ya
ah ıste her olum erken ölümdür
Allah rahmet eylesın aılesınede sabır versın

Kuzenimi kaybettiğim güne gittim okurken :çok üzgünüm: Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah..senağlamasenağlama

allah sana ve ailesine sabırlar versin .o kadar içten anlatmışsınki kendi başıma gelmiş gibi üzüldüm en çok da murat için herkesin yarası zamanla iyileşecek ama onun yaptığı her güzel şeyde aklına gelecek annesi.. kötü oldum ben yaa..

başınız sağolsun ay nasıl ağladım varyaa içim parçalandı yeminlee:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım kronikim o kadar içten yazmışsınki sanki o anları bende yaşamış gibi oldum. sanki fatmayı bende tanıyormuş gibi hissederekten okudum yazını:a015:allah rahmet eylesin oğluna uzun uzun ömürler versin rabbim. senin ve ailesinin başı sağolsun.
sabah sabah oturdum buraya hıçkırıklarla ağlamaya başladım. güle güle git fatma. gittiğin yer cennet olsun. nur içinde yat.senağlama

Allah rahmet eylesinbenneyaptımki
gözlerim doldu içim sıkıştı birden:çok üzgünüm:
uff neden hep iyiler gidio önce yaaasenağlama

allah sabırlar versin. Boğazım düğümlendi nutkum durdu, Allah'ım hepimizi esirgesin.

Çöktüm resmen kaldımsenağlama Allahım sen sabır ver ailesine, eşine, çocuğuna..
Ölüm kimseye yakışmıyor ama gence de hiç yakışmıyor be senağlama
Allah mekanını cennet eylesin:Saruboceq:

X