Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

buba yaşarını da unutmasın litfen

alçaklar

Ben asudan da son anda bi yan çizme bekliyorum ama mustafanın inadına :97: vural ve asu fatmagülün lehine tanıklık ederse zaten selimle erdoğan bırak çorabı gömleği mahkumların donunu bile yıkar

asugil kime para yolladı ya sahi ben orayı kaçırdım anlayamadım :26:
mıstıfa,
selimgilin meltemini,
erdoğangilin annesini,vuralgilin annesini
öppsünn
anlasınlar anyayı konyayı
hee münürgilin de gendüsünü öpsün bizzat

münürde bu yüzsüzlük varken gel ben de seni öpeyim mıstıkçım der ne de olsa çıkar için milletin biyerlerini yalamaya alışkın bunun gibi tipler

mıstıfa,
selimgilin meltemini,
erdoğangilin annesini,vuralgilin annesini
öppsünn
anlasınlar anyayı konyayı
hee münürgilin de gendüsünü öpsün bizzat

hemide kelinden öpsün gaaarrii mustafa bence cebini doldurup doldurup kazık atacak onlara gibim gelio

meg münir vuralgilin anasını öptüydü zaten bi ebe nine kaldı öpülmedik onuda avukat yakında
ay senaristler bilseydi bukadar bayan halvet bekliyor ne sapıksınız nan

Son düzenleme:

Bence annesine yolladı ama tam bilmiyorum canım

meg münir vuralgilin anasını öptüydü zaten bi ebe nine kaldı öpülmedik onuda avukat yakında

ben tecavüzcülerinn ve yandaşlarınınnn öpülmesini istiyum sadecene

walla kızlar nedır bızım bu halvet bekleyişimiz duyan okuyan olsa abaza zannetçek heee ama ossun istios istios halvet istios

he bak avukat ebe nineyi öpsün efet
kerimgil fatmagülgili öpsün
bunların halvetini bekliyum

Mukonun saç yolma sahnesini aradım ama bulamadım sonra tekrar izlerim artık neyse kızlar iyi geceler size :80: :80:

Bence annesine yolladı ama tam bilmiyorum canım

peki canım
walla kızlar nedır bızım bu halvet bekleyişimiz duyan okuyan olsa abaza zannetçek heee ama ossun istios istios halvet istios

hakkat ya duyan da hergün kocişlerle halvete giriyoz zannetcek
he bak avukat ebe nineyi öpsün efet
kerimgil fatmagülgili öpsün
bunların halvetini bekliyum

avukat zati sinyalleri çaktı gibi ebe nineye, yemeklerini de beğendi oldu bu iş bence :87::87::87:

varya avukatın vurala yaptıgı psıkolojık baskı superdiiii

sağlam öpsünler emme

Çocukları olanlar ne yapacak pekiSormayacaklar mı anne bunlar ne yapıyor diye:86::86:

hemde oğşasınlaaa

onlara çızıktırılmış pilim izlettsinler,bakmas çuçuklaaa ayıp

Son düzenleme:
ben gidiom halvet yok ekşın yok uyku çok öfff sinir var bu bölümde sefmedim ben dun sulumandada yoktu bişi:26: bu hafta ıkı dızıde boş geçti
mucuxxx canlar iyi gecelerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…