Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

:KK60::KK60::KK60::KK60:Ben küçükken soruyordum anneme anne bu koca kadınlar neden altına bez bağlıyy diye hemide babamın yanında soruyordum:KK60::KK60::KK60:

valla benmde öyle anılarım var babama anneme hep por... ne diodum zavallılarım birtürlü açıkalmayazlardı torna gibi bişeymi diodum heee die geçiştirirdi babam zaaaar

:KK60::KK60::KK60::KK60:Ben küçükken soruyordum anneme anne bu koca kadınlar neden altına bez bağlıyy diye hemide babamın yanında soruyordum:KK60::KK60::KK60:

Allah seni... :KK60::KK60::KK60: ben de annemin orkid poşetlerine (eskiden orkid paketlerinde mavi poşetler olurdu kirlisini koymak için) küpelerimi yüzüklerimi falan koyardım ortalıkta bigün yakaladıydı annem :KK60::KK60::KK60:

valla benmde öyle anılarım var babama anneme hep por... ne diodum zavallılarım birtürlü açıkalmayazlardı torna gibi bişeymi diodum heee die geçiştirirdi babam zaaaar

bizim o zamadan beliymiş halvete olan düşkünlüğümüz :KK23: :KK60::KK60::KK60:

Allah seni... :KK60::KK60::KK60: ben de annemin orkid poşetlerine (eskiden orkid paketlerinde mavi poşetler olurdu kirlisini koymak için) küpelerimi yüzüklerimi falan koyardım ortalıkta bigün yakaladıydı annem :KK60::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60:Bende annemin pedlerini bulunca ayılarım var bebeklerim onların altını bağlardım altlarına etmesinler diye:KK52::KK52::KK60:Ne kaa salakmışım:KK60:

bizim o zamadan beliymiş halvete olan düşkünlüğümüz :KK23: :KK60::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60:

Ben asudan da son anda bi yan çizme bekliyorum ama mustafanın inadına :97: vural ve asu fatmagülün lehine tanıklık ederse zaten selimle erdoğan bırak çorabı gömleği mahkumların donunu bile yıkar :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Bütün yorumlara çok güldüm alemsiniz kızlar, ama buna çok koptum :KK60:

bu mustafa iyice azdı ne oluyo ya meltememi sulanıyo şmdide kendini ne zannediyo acaba:KK60::KK60:meltemde selime hayatımda biri var dedi mustafayımı kastetti acaba niye öyle bir şey dedi ne yapmak istiyor anlamadım ben:26::26:

vura´lin yattigi hastane odasi, besir´in yatigi odanin aynisi tipkisi diyemicem cünki ta kendisi:KK9:lamba yatak, koltuk ayni renk ayni desen:89:
ay yapim hep ayni hastanede cekim yapiyo:94::93:

Musti her ne kadar Erdoğan gibi olabilmek için herşeyi yapsan da, olmuyor Musti.. :KK58: Erdoğan'ın koca bir giyinme odası var, seninse küçük bir gardrobun.. Erdoğan'ın düzinelerce ceketi var, seninse 3-5 tane.. Yine olmadı :KK50:

bence bu bölümde reşat yaşaran süperdi ben çıkıp diyecem dedi ya bunlar yaptı diye..istermisiniz mahkemede çoşsun itiraf etsin ne olur haa:)))servet dağıttım dedi ya iyi oldu walla acaba fatmagül vermese derneğe mahkemeye delil sunsa ama elden verdiler parayı ispatlayamazlar dimi...
meltem bilerek dedi mustafa intikam alıcam ama zamanla dedi ya onun gibi yapacak

kızllaarrrr nasılsınız??dün izledinizmi diziyi:)gül mutfağı hoşuma gitti ama en son mustafadan çiçek deli etti gıcık ya çıkıo her yerdn:KK43:

Musti her ne kadar Erdoğan gibi olabilmek için herşeyi yapsan da, olmuyor Musti.. :KK58: Erdoğan'ın koca bir giyinme odası var, seninse küçük bir gardrobun.. Erdoğan'ın düzinelerce ceketi var, seninse 3-5 tane.. Yine olmadı :KK50:

haha:)çok tatlı yorum olmuş:)))

Mustafa fatoya gül gönderdi tükkanlarının açılışında fato da böyle kalakaldı :KK53: öyle bitti canım :97:

nerden öğrenmiş şere...zz yaa... gıcık oluyorummm... şu mahkemede kim ne söylücek çok merak ediyorum yaa.. vuralın da bam teline basmış avukat.. fatmagül samimiyetine inanmaya başlamıştı dedi yaa bitti vural.. ben de bittimm..

fatmagülgiler dizisini aksam 10 dan sonra izleyemedım amma izlemiş kadar oldum yanee:KK61::86:tşşkler emeği geçenleree:KK60::KK60:

X