Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

fatmagülgiler dizisini aksam 10 dan sonra izleyemedım amma izlemiş kadar oldum yanee:86:tşşkler emeği geçenleree

zaten bu bölümde çokşey olmadı bence pek heyecan yoktu ama yinegüzeldi artık aşk sahneleri görsekdaha mutlu olcağiz :13::13:

Fatmagül'ün Yeni Aşkı Kerim mi?

Yıllardır dünyada show sektöründe ve sanat camiasında bir söz vardır: Rol gerçek oldu!
Yakında bu olay gerçekleşti dedirten bir olay yaşanacağa benziyor.
Milliyet'in haberine göre Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinde rol alan Beren Saat ve ilk önce tecavüz ettiği iddia edilen, sonra nefret ettiği eşi olan Kerim rolünü canlandıran Engin Akyürek ile zamanla arkadaşlığın bir aşka dönüştüğü söyleniyor.

Habere göre daha önce sevgilisi ve yönetmen Semerci ile hakkında çıkan ayrılık dedikodularını yalanlayan Saat'in bu kez kesin olarak noktayı koyduğu öne sürülüyor. Hatta iddiaya göre Saat, sevgilisi Semerci'nin Eskişehir'de çektiği ve 1980'li yılları anlatan "Ayhan Hanım" filmini çekmesi için verdiği bir miktar borcu da geri istedi. Saat, parasını filmde de başrol oynayan "Aşk - ı Memnu"daki eşi Selçuk Yöntem aracılığıyla istedi.

Saat'in aşık olduğu bilinen Semerci'den ayrılma kararı almasının nedeninin film çekimleri sırasında ünlü yönetmenin kendisine yeterince ilgi göstermemesi olduğu belirtiliyor. Bu sırada Saat'in sevgilisi Gülfer Sarıgül'den ayrılan dizideki partneri Engin Akyürek'le yakınlaştığı da öne sürüldü.
Saat önceki gün Etiler'de bir cafe'de fal baktırdı. Kendisine fal bakan kişiyi can kulağıyla dinlediği görülen oyuncunun, söylenenleri başka kimsenin duymaması için de mekanın en köşe ve sesiz yerini seçtiği görüldü. Bir süre sonra kendi görüntüleyen basın mensuplarını fark eden Saat objektiflere gülümsedi. Mekanda yaklaşık beş saat kalan Saat çıkışta, baktırdığı falla ilgili konuşmadı. Saat, dizinin son beş bölümünün kaldığını söyledi. Saat, sürekli Tuba Büyüküstün'le kıyaslanmalarıyla ilgili neler düşündüğü sorularını ise yanıtsız bıraktı.

fatmagül süslensin artik bihter gibi giyinsin bnde güzelce inceleyim artik
ama giyinmezkii ..........

meltem ve mustafa neyin peşindeler ben tam anlayamdım:44:
yani musti melteme neden kur yaptı
birde asu nasıl münire yem oldu aslında merhametli bir kız onu münir nasıl kafaladı
dizide herşey karıştı sanki
son sahnede mustiye yine sinir oldum bu adam cidden dengesizleşti fatmagülden ne bekliyor daha anlamıyorum

son 5 bölümmü kaldı dizinin bitimine?yoksa sezon finalimi:26:

ne kadar çok yazmışsınız okuyamadım,
şuan herşey fatmagülün aleyhine ilerliyor ama mahkemede herşey ortaya çıkacak bence,vural mahkemede itiraf edecek gibime geliyor,
hatta vural ilk ifadesini bilerek yaşaranların istediği gibi verdi ki kendini sık boğaz etmesinler diye bence...

meltemle mustafaya neler oluyor yaa şok oldum meltemden hiç beklemezdim ne acayip oluyor bu dizi karakterleri yaw

son 5 bolum mu

zaten ask olmazsa olmazdi :) sahsen ben enginle bir dizide oynasama asik olurdum..yakisiyorlarda kivancla ask yasamadi ama enginle yasasin cok seker birsey kendisi

sezon finaline 5 bölüm kalmıştır canım dizinin finaline değil
böyle yüksek reyting alan diziyi hemen bitirmez yapımcılar zaten
en az 2 sezon daha izleriz biz bu diziyi
zaten ask olmazsa olmazdi :) sahsen ben enginle bir dizide oynasama asik olurdum..yakisiyorlarda kivancla ask yasamadi ama enginle yasasin cok seker birsey kendisi

engin akyürek kıvaçtan çok daha yakışıklı bence

ay bu mustafa ne kadan haysiyetsiz ne kadan özenti bi adammışfatma gülll şükret kızım kerimi sakın bırakma

evet basta az üzülmedim mustafayada ama cook haysiyetsiz cıktı sıpa

bu dizide mutlu seyler izlemek istiyorum ben ya

fatmagülgiler dizisini aksam 10 dan sonra izleyemedım amma izlemiş kadar oldum yanee:86:tşşkler emeği geçenleree

emeği geçenler seni öpüyo aslııı

Son düzenleme:
tolga karel de kendi kouşmuyordu..
demek aynı kişi seslendiriyor :89:

polat alemdar
unutulmazdaki harun
yaprak dökümü oğuz
fatmagül mustafa
doktorlar levent
veee daha birçok kişiyi bu adam seslendiriyor adam sesi ünlü sokakta görsek selam verilmicek biri belki ama sesi çok ünlü dmi :)

bende kıvançla aşkı memnuda aralarında aşk olduğunu düşünüyorum belki medyaya yansımadı ama bana öyle geliyorki aralarında ksıa bir sürede olsa bi ilişki yaşandı tabi bu tamamıyla benim fikrim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…