Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

mukogil saçını toplamış,meryemgil açmış..
noliyi :82:

bir koşu gidip fatmagül gillerin gül mutfağından dolma alıp getirdim size

o mahalleye açmadılar canım

Ev sahibinin oğlu yanlarındaydı ya ben öyle sandım sağol cnm

onun tipsiz çakması

Sarı ya karıştırdım ben

evet kızlar yine bol çemkirmeli, hiç halvetli, az buçuk atraksıyonlu bi bölüm oldu. ileriki bölümlerde meltem kız ile mıstık' tan Bihter ve Behlül' ü aratmayacak sahneler göreceğiz gibime geliyi

çok süper heycanlı bi bölümdü arkadaşlar izlerken hop oturdum hop kalktım
gerizekağlı mustafa bide çiçek yollamış ne manyak bişeymiş ya
bu meltemde az zilli değilmiş hayatımda biri var diye oturttu hemen lafı
mustafanın evine giderken mini etek göğüs dekolte giymesinden hemen dedim zaten mustafa buna iş olur diye

erdoğanada söylüycek bişeyim kalmadı lugatımda onu ifade etmeye kelime yok artık

Son düzenleme:
Şöyle başa sarıp bitiriyolar ya diziyi çok sinir oluyorum

boşanma davası açtım ve başka biriyle halvet olmaktayım didi meltemgil selimgile

aşk olmayınca sarmiyi bu bölümler beni yaaa yakınlaşmalılar ki bizde böle olmalıyız

erdoğan psikolojik delii

avukata dilekçe verdim, boşanma davasını açıyorum senin gibi bir pisliğin karısı olmak istemiyorum ayrıca hayatımda başka biri var dedi

kelimesi sözcüğüne bööle didi valla :92:
efferim

bence mıstığın bu çiçek gönderme işi mahkemede işlerine yarayabilir siz ne dersinis kıslar:26:

bence mıstığın bu çiçek gönderme işi mahkemede işlerine yarayabilir siz ne dersinis kıslar:26:

bizim saf fatmagül giller düşünemez onu gari birsürü delil vardı oysaki saf işte bunlar en başta vurulduğunda kerim gidip şikayet etseydiler herşey değişrdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…