Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

mukogil saçını toplamış,meryemgil açmış..
noliyi :82:

muko'yu bi değişik gördüm anam noliyi adama mı kaçıcak derken yine dağıttı façayı yok anam 2 dk. rahat durmuyo ki karı

kelimesi sözcüğüne bööle didi valla :92:
efferim

selim' e gıcık kaptığımdan mıdır nedir hafızamda epey yer etmiş o sahne dimek

bence mıstığın bu çiçek gönderme işi mahkemede işlerine yarayabilir siz ne dersinis kıslar:26:

bunların sinirden aklına gelmez ki .. ahh münir olcaktı bunu öyle bi kullanırdı ki

hiç öpüşme sevişme olmayan dizi herhalde bu fatmagül musti bir buse kondurdu o bile sansasyonel yarattı dimi kıslar az biraz öpüş seviş olsun yaaw

valla kızlar alemsiniz he kelimesi kelimesine hafızanıza yazmışsınız
ben çiçeği görür görmez anne dedim mustafadan değilse neoluyim
kerime yazık artık ya mustafa ne edepsiz şeytan bişeymiş izlerken dedim beni sete alsalar
çok sinirlendim

buarada kızlar avukat vuralın yanında dosyayı bilerek düşürdü acıtasyon yaptı
vuralda bu vicdan azabıyla çok yaşamaz zaten

ayrıca diziyi izlerken en çok münir ve mukaddese gülüyorum şeytandan 3 gün önce doğmuşlar

Kerim yerine sülüman oynasaydı bak sen o zaman halvete

bomba sezon finalinde patlıcak olabilir..
vural herşeyi itiraf etcek!!!:92::92::92:son anda

fatmagülün suçu ne romanına göre kerim içip içip fatoyu dövüo hep sonra birgece kerim sarhoşken hamile bırakıo fatoyu sonra yine dövüo çocuk düşüo hastaneye gidiolar fato kerime deli divane aşık olduğundan şikayetçi olmuo düştüm dio sonra kerim akıllanıp aşık oluo fatmagüleydi

ama iyicene terse çevirdiler neredeyse fato kerimi içip içip dövecek heee

o ezik fatmagüldü
bu çemkirik hemde fatmagülgil:86::86::86::86::86::86:

bomba sezon finalinde patlıcak olabilir..
vural herşeyi itiraf etcek!!!:92::92::92:son anda

Ben asudan da son anda bi yan çizme bekliyorum ama mustafanın inadına :97: vural ve asu fatmagülün lehine tanıklık ederse zaten selimle erdoğan bırak çorabı gömleği mahkumların donunu bile yıkar

hemide o film 2 saatte hepsi olup bittiydi bu dizi tersıne döndü herşey 2 sezon surmek zorunda

Ben asudan da son anda bi yan çizme bekliyorum ama mustafanın inadına :97: vural ve asu fatmagülün lehine tanıklık ederse zaten selimle erdoğan bırak çorabı gömleği mahkumların donunu bile yıkar

asu yane hacer korkar yaşaranlardan o yüzden yan çizemez ama vural itiraf edip intihr edebilr

mıstıfa,
selimgilin meltemini,
erdoğangilin annesini,vuralgilin annesini
öppsünn
anlasınlar anyayı konyayı
hee münürgilin de gendüsünü öpsün bizzat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…