Makyaj Ürünleri Fantastik Makyaj Yarışması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

oyunuzu vermek istediğiniz makyaj:

• 1. yarışmacı

OY: 37 10,5%
  • 2. yarışmacı

OY: 19 5,4%
  • 3. yarışmacı

OY: 116 33,0%
  • 4. yarışmacı

OY: 4 1,1%
  • 5. yarışmacı

OY: 156 44,3%
  • 6. yarışmacı

OY: 4 1,1%
  • 7. yarışmacı

OY: 9 2,6%
  • 8. yarışmacı

OY: 7 2,0%

• Ankete Katılan
    352
  • Anket Kapalı .
sağol aşkitom. aslında ben daha çafçaflı bişi yapacaktım kuu. ama bu makyaj 2 buçuk saat sürdü ve misafirler aradı ki yoldalarmış allahtan her kese uzağız ,yol uzun sürüyor. renklendirim simleyecektim, takma kiprik falan takacaktım. emmeeeeeeeeeee olmadı. hemen fotosunu çekip( arkadaşın cebini istemiştim onla çektim) koydum pc ye. hemen yüzümü gözümü yıkadım . çıkmadıda nalet. haşladım resmen yüzümü. gözüme sabun kaçtıııııçok uğraştım yaaaaaaaaa. yazık bana:KK43:((

merhabaaaaa güzel insanlaarr sonunda oyumu kullanabildim çok mutluyummm:teytey:

herkese başarılar diliyorum çok güzel cümbüüş içinde bir yarışma oluyor ellerinize emeğinize saağlıkkkŞeniz:nazar:a.s.a.s.

hemen gısaaca yarışmacı arkişileri bi inceleyem:) yorumlayam:))

1. yarışmacı : a.s. çok güzel olmuş fegaat beyazla pembe çalıştığı için foto çekiminde beyazlar parlamış siyah kalem veya likitle bi kontur geçilseydi daha keskin olacaktı sankiiiii

2. yarışmacı :a.s.:asigim: kendisini Hülya Avşara benzettim. öncelikle çok güzel bir bayan olduğunu kendisine sölemek isterim.. çok güzel olmuş özellikle dudaklarına bittim yumuk yumukkŞeniz renk parlama sorunu 1. yarışmacıdaki gibi olmuş tam görülebilecek desen yanakta parlamış renkleri biraz daha canlı olsaymış bir de fotoğraflar daha yakın net yani çok fotoysa yakın ve tek foto daha iyi oluyor çok çok süper olacakmış.

3. yarışmacı : a.s.bu yarışma da valla hep güzeller boy göstermiş anacım hangisine baksam maşallah kaş göz dudak o biçim:))):asigim: çok güzel olmuş makyajı fonun siyah olması da esrarengiz bi hava vermiş çok güzel ..

4. yarışmacı :a.s. güzel fakat sade bir makyaj olmuş bence daha çarpıcı renkli bi makyaj olabilrdi.

5. yarışmacı : :1shok::1shok: işte fantezi makyaj:jeyyar: dediğim makyaj bu oldu. gördüm şok geçirdim açıkçası bayıldımmmmmm... çoook güzel kusursuz bir makyaj.. çok emek harcanmış ve anket sonuçlarından da gördüğüm gibi karşılığını alıyoor:enbuyukkk:
ellerine saağlıkk oyuuuummm beeeeeeeeeeeşşşşşşş numeroyaaaaaaaaaaaa:a.s.:asigim::hooray: Mumya filminde bilem rol kapardın anam sen bu makyejleea.s.

6. yarışmacı : a.s.boğazı kesilmiş bir zombiyi andırdı bana bu makyaj fegat zombi pek bi güleç:roflol: bakışları biraz daha dondurup makyajı daha abartılı yapsaydı daha güzel olacaktı sanırsaammmm

7. yarışmacı : a.s.bu arkidşime ilk baktığımda direk gözleri beni çekiyor çiçekler yaa cam gibi okyanus gibi gözleri varr maşallah nazar değmesin onaaaa
foto çekimi çok güzel net renkler net az daha simetriye dikkat etseydi :1rolleyes: çok iyi olacaktı. bir yanakla diğer yanak arasında farklar vardı. ama kızımıza maşallahhh yani zati o gözleri hep beğenirimmm

8. yarışmacı :a.s. yetişebilseydim benim düşündüğüme yakın bir makyaj yapmış:asigim: fakat bence foto çekimlerinden öne çıkamamış (tabi daha yarışma bitmedii:) sanırsam pc kamerasından çekti fotoyu ondan. ben o makyajı göz alın düşünüp tepeden çekmeyi planlamıştım. bir de siyahamor ve sarı katarak... ellerine sağlık ama çook güzel makyaj olmuşşş uğraşıldığı her yerden belli oluyor:asigim:

Kızlar hepinizin emeğinize sağlık,harikasınız,5 numaraya gitti oyum süper valla.:hooray:

Vay 30 oy olmuş kendimi aştığım ilk yarışma sanırım:kedi:
Tşklerr opuyorumnanaktan

8. yarışmacı :a.s. yetişebilseydim benim düşündüğüme yakın bir makyaj yapmış:asigim: fakat bence foto çekimlerinden öne çıkamamış (tabi daha yarışma bitmedii:) sanırsam pc kamerasından çekti fotoyu ondan. ben o makyajı göz alın düşünüp tepeden çekmeyi planlamıştım. bir de siyahamor ve sarı katarak... ellerine sağlık ama çook güzel makyaj olmuşşş uğraşıldığı her yerden belli oluyor:asigim:

canım benim yaaaa. çok mutlu oldum gerçekten.:eek: tespitlerin kısmen yerinde. fotoları arkadaşıjn cebiyle çektim. çözünürlüğü iyi değildi. biraz daha renk, aksesuar,sim falan katacaktım aslında ama zamanım olmadı. bende tepeden çektim bir çok resim ama bunları koydum yerışmaya....-tatlicadiarzu-

keşke biraz daha zamanım, ve fotoğraf makinem olsaydı da daha önlerde olabilseydim:KK43:(((senağlama

sağlık osun . sizlerden böyle güzel yorumları duyunca içim ferahlıyor teşekkürler:)))alkisalkisalkis

aşkitoooooooom, kıss anneciğine güzel haberi verdin mi . 1. olduğunu duyunca nasılda sevinecektir kim bilir ayyyy.:eek:

ilrzummm çok teşekkür ediyorummm benimmm balböcüğümmmmmmmm:):):)canım aslındaa yüzümüün her 2 yanına farklı çizmiştim ama her yerini koymdım karmaık gözükcek die o yüzdenn asimetrik geldiiii öptmms enii kocamann:):):)

Hepsi birbirinden güzel arkadaşlar emeğinize sağlık ama 5 numara gerçekten çok başarılı tebrik ederim yerimseniben

5 numeroya verdim oyumu..Aksesuar falan epey uğraşmış aşkito..Pekte güzelsin anacım..Bana da güzel bir gelin:Saruboceq:ver Allahım...huyuda tabi ki..Komplike bişey olsun tıpkım ben gibi..yerimseniben

yürü be beeş numeroooo kim tutar seniiiiiiiii

goçuummm benimmm

şükür oy kullanmya bari yetiştim süper sınız kızlar ya neler cıkarmışınız öyle 3 numarayaa bayldım tek kelımeyle HARIKA
4 ve 5 i de cok begendım=))

kullandım oyumu. herkes çok başarılı.. çok güzel ,bayıldım...
bu arada 3 numara sana vermek istedim oyumu ancak
... ilk baktığımda 2nin resmi çıkmamıştı. 3 ü 2 sandım ve oy kullandım..
yani yanlış verdim... 3 e vereceğime oyum 2 ye gitti... umarım bir değişim yapılır yapılmazsada sağlık olsun...
3 numara ,,makyajın bana venedik karnaval masklarını hatırlattı. çok hoşuma gitti o yüzden,sana verdim...

Son düzenleyen: Moderatör:
ay ay ayayyyyyyyyyyyyyyyyyyy:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

saolunn var olunnn
ablaniz gurbannn ossun sizeeeeeeee :KK70:D

kız aqua 8. sen misin meleem allah cızırtını virmesim

ben kediyi bil tanıyamadım yaa ne kaa körüm yaa kim kim hala çıkartamadım biliin miii

askitoyu seçebildim o da yanılmıyorsam yani :))))

diğerlerini heeç tanıyamadım yaaaaa

ya bu 3. yarışmacı nirde yaaa
meydanı boş bırakıyor bu mumya kaçkınına bıraktı yarışmayı
huuuuuuuuuuuu 3. üüüüüüüü gel kız kurtar paçayı az promosyon neyim yap haadiiiiiiiiiii

la askito senin rütbe yazını gördüm ben de sana uyarladım çok komik laaaayyn:))))))))

5 numaraya verdim oyumu harika olmuş emeğine sağlıkyerimseniben

X