Makyaj Ürünleri Fantastik Makyaj Yarışması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

oyunuzu vermek istediğiniz makyaj:

• 1. yarışmacı

OY: 37 10,5%
  • 2. yarışmacı

OY: 19 5,4%
  • 3. yarışmacı

OY: 116 33,0%
  • 4. yarışmacı

OY: 4 1,1%
  • 5. yarışmacı

OY: 156 44,3%
  • 6. yarışmacı

OY: 4 1,1%
  • 7. yarışmacı

OY: 9 2,6%
  • 8. yarışmacı

OY: 7 2,0%

• Ankete Katılan
    352
  • Anket Kapalı .
valla helal olsun hepınıze kızlar 5 ve 3 arasında kaldım ama 5 gercekten cok guzel yaaaaaaaaaaaaaa

aşkitooooooooooo kıss kaptırdın gidiyon bakıyomda helal sana:))):lepi:

benim kanka 2. oliyii :roflol:
Neyse sonunculuğa alıştırmıştı kendini buda büyük başarı :)

baya kararsızlık yaşadımfisfisfis 3 ve 5 arasında gidip geldim ama 3 e verdim oyumu ...

kısslar arztez de katılmadı yarışmaya fırsat bulamadı sanırım taşınma telaşından dolayı.:KK43:(

roxi sen neden katılmadın gülüm yaaaaaaaa.çizittirivereydin bişiler :))

canım ya ne bilim sınavlarım vardı hiç başımı kaldıramadım aklıma bişey de gelmedi:) bir sonraki yarışmanın konusu belli mi:)

bu arada geçmiş sayfalara pek bakamadım, 5. yarışmacı kimmdir

aşkitomm canımm roxelim.bu arada öteki kayaj içinn önerilerrr bu yarışmanın duyuru topiğinde yapılıo canım

hihoyyythihoyyythihoyyytmennn mennn 5nci yarismaci menemm hihoyyythihoyyythihoyyyt

süpersiniz kızlar...
beni büyüleyen makyaj 5.sırada yer alıyor...
harika olmuş..
hatta ünlü bir mankenimizede benzettim yüzünü ama adı bir türlü aklıma gelmiyo yaaa...
neyse favorim 5....
hayırlı olsun...

5 çok etkileyici olmuş:)

ama söylemeden gitmeyeyim 3. resimdeki hatunda çok sexyy canım:) hemde güzel gözüm gönlüm açıldı:KK70:

masallah kizlarimiza yani iyii katilamamisim diyorumr resimleri görünce :)

cok degisik ve güzel seyler yaratmissiniz ama oyum bir numaraya gitti moru görünce dayanamadim kusura bakmayin hehe

Hepinizin ellerine sağlık;ama beni en çok etkileyen 5 numaralı arkadaş oldu.Gerçekten süper bir iş çıkarmış.Tebrikler:lepi:

barbim ben sana verdim oyumu vereliniortak
cok hosuma gitti .. iki tarafini ne kadar simetrik boyamissin.
ayrica cok degisik olmus. bende bunu koymasaydim senin yaptigin tarzda yada cicekli bisi düsünmüstüm.

X